Tymczasem, w Civilization V...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2015, 15:19
no dobra i tu się zgadzam to jest okropne w civie5
Odpisz
27 października 2015, 15:21
@zx2001: i to że ty masz już współczesność a inni mają jeszcze np renesans i nie możesz ich zniszczyć bombowcem stealth i to że śmigłowce są udupione na wodzie a i jeszcze powinno tu być pokazane jak Trirema niszczy ten śmigłowiec xD
Odpisz
18 maja 2015, 22:07
helikoptery z civ5 są bekowe ale i tka najlepsze jest to że strzelcy są jednostką do walki wręcz :P
Odpisz
9 maja 2015, 13:39
ja pamiętam moją rozgrywkę: flota 4 lotniskowców z bombami atomowymi vs armaty
Odpisz
18 maja 2015, 14:29
Grammar nazi który nie stawia kropki na końcu zdania i nie zaczyna zdania wielką literą... mam nadzieje że główny dowódca ześle Cię do komory gramatycznej.
Odpisz
18 maja 2015, 15:28
Jeśli grasz poniżej poziomu 5\6 to zwykle(przynajmniej u mnie) jeszcze wtedy nie mają armat.
A tak poza tym.Hańba ci Grammar Nazi który zaczyna zdanie i małej litery i nie stawia kropki na końcu.
. <-----------------------Kropka hańby
Odpisz
18 maja 2015, 15:35
Wybaczcie ale grammar nazi jestem od ok. tygodnia więc te stare komentarze... powiedzmy, że są skażone brakiem kropek.
Odpisz
18 maja 2015, 15:37
.
.
.
.
.
.
.
.
Trzymaj te kropki na leczenie
Odpisz
18 maja 2015, 17:26
AnalFabetyczny komuch! Giń zdrajco!!!!!!
Odpisz
18 maja 2015, 16:49
Kiedyś było śmieszniej.
Walka włócznika z czołgiem
Włócznik wygrał
Odpisz
9 maja 2015, 13:40
fake kiedy gracz ma śmigłowce to ai dopiero jest w wczesnym średniowieczu :V
Odpisz
9 maja 2015, 13:41
@bylejakbylegdzie: Jak ktoś gra na watażce, a nie na bóstwie, czy nieśmiertelnym to tak jest :P
Odpisz
9 maja 2015, 13:44
ja tam na król (chyba średni) grałem, produkowałem broń atomową jako pierwszy a potem wprowadzałem zakaz jej produkcji
Odpisz
18 maja 2015, 16:20
@bylejakbylegdzie: Król to poziom Średnio trudny, Książe to średni
Odpisz
9 maja 2015, 16:21
jaka to gra ?
Odpisz
9 maja 2015, 16:23
@kuboskixd: Civ 5, jest w tytule :D
Odpisz
9 maja 2015, 16:37
@nuiqes: ok :)
Odpisz