Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zx2001

27 października 2015, 15:19

no dobra i tu się zgadzam to jest okropne w civie5

Avatar zx2001

27 października 2015, 15:21

@zx2001: i to że ty masz już współczesność a inni mają jeszcze np renesans i nie możesz ich zniszczyć bombowcem stealth i to że śmigłowce są udupione na wodzie a i jeszcze powinno tu być pokazane jak Trirema niszczy ten śmigłowiec xD

Avatar Amonim

18 maja 2015, 22:07

helikoptery z civ5 są bekowe ale i tka najlepsze jest to że strzelcy są jednostką do walki wręcz :P

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2015, 13:39

ja pamiętam moją rozgrywkę: flota 4 lotniskowców z bombami atomowymi vs armaty

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 14:29

Grammar nazi który nie stawia kropki na końcu zdania i nie zaczyna zdania wielką literą... mam nadzieje że główny dowódca ześle Cię do komory gramatycznej.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 15:28

Jeśli grasz poniżej poziomu 5\6 to zwykle(przynajmniej u mnie) jeszcze wtedy nie mają armat.

A tak poza tym.Hańba ci Grammar Nazi który zaczyna zdanie i małej litery i nie stawia kropki na końcu.

. <-----------------------Kropka hańby

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 15:35

Wybaczcie ale grammar nazi jestem od ok. tygodnia więc te stare komentarze... powiedzmy, że są skażone brakiem kropek.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 15:37



.

.
.
.
.
.
.
.
Trzymaj te kropki na leczenie

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 17:26

AnalFabetyczny komuch! Giń zdrajco!!!!!!

Avatar
Aryman

18 maja 2015, 16:49

Kiedyś było śmieszniej.
Walka włócznika z czołgiem
Włócznik wygrał

Avatar bylejakbylegdzie

9 maja 2015, 13:40

fake kiedy gracz ma śmigłowce to ai dopiero jest w wczesnym średniowieczu :V

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2015, 13:41

@bylejakbylegdzie: Jak ktoś gra na watażce, a nie na bóstwie, czy nieśmiertelnym to tak jest :P

Avatar bylejakbylegdzie

9 maja 2015, 13:44

ja tam na król (chyba średni) grałem, produkowałem broń atomową jako pierwszy a potem wprowadzałem zakaz jej produkcji

Avatar gulasz88

18 maja 2015, 16:20

@bylejakbylegdzie: Król to poziom Średnio trudny, Książe to średni

Avatar kuboskixd

9 maja 2015, 16:21

jaka to gra ?

Avatar nuiqes

9 maja 2015, 16:23

@kuboskixd: Civ 5, jest w tytule :D

Avatar kuboskixd

9 maja 2015, 16:37

@nuiqes: ok :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka