Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2015, 18:06
Jak przelatywaly obrazki to był ten krzyczący Mem XD (nie dam obrazka bo apka)
Odpisz
28 stycznia 2018, 16:52
@makajet: Dej
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:09
ku*wa to było 3 lata temu
Odpisz
28 stycznia 2018, 18:23
@makajet: Dej
Odpisz
13 kwietnia 2018, 06:49
@makajet: Dej
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:00
Dej
Odpisz
6 sierpnia 2019, 18:05
@makajet: No weź dej
Odpisz
7 czerwca 2022, 01:40
@Patrgos: No dej
Odpisz
7 czerwca 2022, 04:52
@Figarus: dej
Odpisz
14 sierpnia 2016, 14:32
O kuźwa jakie to chore...
Odpisz
19 maja 2015, 20:37
dość internetów na dziś...
Odpisz
9 maja 2015, 16:46
Gościu, co ty brałeś?
Odpisz
9 maja 2015, 17:08
No pewnie
Odpisz
9 maja 2015, 17:52
@ZEUS_: Chyba jednak za chwilę na pewno nie ma co to za mało się na tym że ja już w ogóle
Odpisz
9 maja 2015, 19:15
kurczaka
Odpisz
9 maja 2015, 19:30
@XM9StudioPL: Sądze inaczej. Najprawdopodobniej w ogóle nie w ogólnieniu. Kurczak sproszkowana jest w zupce chińskiej
Odpisz
9 maja 2015, 19:55
@ZEUS_: Ale to nie tak jak ja mam na to że się tak wydaje mi nagie fotki z meczów nasi klienci mogą zarządzać swoimi dziećmi w wieku przedszkolnym oraz innych podmiotów wymienionych w pociągu do Smoleńska samolotem na narty w Austrii i Szwajcarii i zasnąć przy kompie będę miał być o której będziesz w stanie surowym otwartym konkursie ofert pracy jestem w drodze do końca życia
Odpisz
9 maja 2015, 21:54
@XM9StudioPL: Jest o was obrazek xD
Odpisz
10 maja 2015, 11:16
No shit Sherlock!
Odpisz
10 maja 2015, 11:32
Tylko informuję
Odpisz
13 maja 2015, 13:49
Rosół ;)
Odpisz
16 maja 2015, 23:02
Gdzie?!
Odpisz
13 maja 2015, 18:16
Co ja pacze?
Odpisz
13 maja 2015, 16:03
MÓJ NOWY ULUBIONY GIF XDDD
Odpisz
13 maja 2015, 17:02
@noszkurnawszystkozajete: Odpowiedź jest prosta...
.
.
.
.
.
.
.
.
Gwałt!
Odpisz
13 maja 2015, 10:05
Rosja... I wszystko jasne.
Odpisz
13 maja 2015, 16:04
boski avatar ;-;
Odpisz
13 maja 2015, 16:16
@noszkurnawszystkozajete: Chyba to jest lepsze niż murzyn r*chający KFC ;-;
Odpisz
13 maja 2015, 14:40
zbysiu...to ty?
Odpisz
13 maja 2015, 12:10
Odpisz
13 maja 2015, 11:59
Co ja właśnie zobaczyłam;_;
Odpisz