Czy jesteś prawdziwym fanem Dragon Ball?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie idź!
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2015, 19:48
nadal chu*a widzę
Odpisz
11 maja 2015, 19:49
@TheHunterMikiPL: aaaa, już widzę, brzydkie ryje z popie*dolonego anime, myślałem, że będą całe normalne postacie a nie popie*dolone ryje
Odpisz
11 maja 2015, 19:51
@TheHunterMikiPL: Właśnie naraziłeś się na gniew fanów Dragonballa. Żegnaj przyjacielu. [*]
Odpisz
11 maja 2015, 19:53
@TheHunterMikiPL: FANI DB! POŁĄCZMY SIĘ ŻEBY ZABIĆ TEGO KMIOTA!
Odpisz
11 maja 2015, 19:57
@WolfyWTF: dragonball ?? sorry to nie jest aż takie popieprzone, jak reszta anime, jednak trochę jest ale da się to znieść
Odpisz
11 maja 2015, 19:57
@keitel: be-dzie-dooobrze
Odpisz
11 maja 2015, 20:06
@TheHunterMikiPL: *strzela do niego z pistoletu*
Odpisz
11 maja 2015, 20:17
@keitel: Wykonajmy fuzję żeby go zniszczyć!
Dawajcie! Yu! chan! Ha!
Odpisz
11 maja 2015, 20:20
@thepolishguy: pisałem wcześniej "dragonball ?? sorry to nie jest aż takie popieprzone, jak reszta anime, jednak trochę jest ale da się to znieść"
Odpisz
11 maja 2015, 20:24
@TheHunterMikiPL: Też uważam że anime to kał ale nie mówię tego każdemu :v
Odpisz
11 maja 2015, 20:27
jesteś mądrym człowiekiem, jednak dragonball nie jest aż takie popieprzone ( kiedyś kłóciłem się z fanem dragonballa )
Odpisz
11 maja 2015, 20:33
@TheHunterMikiPL: Wiem. xd Ostanio zastanawiałem się co fajnego jest w anime .-.
Odpisz
11 maja 2015, 20:45
znam odpowiedź na wszystko ( jestę filozofę XD ), ale napiszę ci na priv zrezygnuję z jeszcze większej ilości strzałek w dół :P
Odpisz
11 maja 2015, 20:48
@thepolishguy: Fusiooon, HA!
Odpisz
11 maja 2015, 20:50
@KochamCYCKI: Ha!
Odpisz
11 maja 2015, 20:57
@thepolishguy: Fusion!
Odpisz
11 maja 2015, 21:32
@thepolishguy: Tylko że ja pisząc pożegnanie do kolegi Mikiego nie współczułem fanom DB czytania tego komentarza. I mów do mnie po ludzku bo nigdy tego nie oglądałem. :d
Odpisz
11 maja 2015, 22:47
@thepolishguy: kameeee hameee haaaaaaaaaa
Odpisz
12 maja 2015, 13:46
@freddyfan: Ale nie kamehameha ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 15:45
@keitel: Nie minusujcie ale DB ma troche dziwną grafike a tak to spk
Odpisz
13 listopada 2015, 02:01
@qwerty41: kreskę a nie grafikę :)
Odpisz
12 marca 2017, 14:44
@TheHunterMikiPL: Ja uważam db za bardziej dziwne anime niż większość.
Odpisz
12 marca 2017, 15:47
@Archeologwinternetach: W sumie może i tak.
A kij z tym, każde anime jest dziwne..
Odpisz
29 września 2017, 16:42
@WolfyWTF: FUUUUUZJAAAA! ! !
Odpisz
22 sierpnia 2019, 21:44
@WellyPL: FUUUUZZJAAAA!!!
Odpisz
7 sierpnia 2019, 15:14
Eeem Goku i Vegeta ewentualnie Gohan inni super sayianowie nie walczyli ze sobą
Odpisz
23 maja 2018, 14:08
Supernevuuuuuuu!!!
Odpisz
21 lipca 2016, 10:00
Vegeta i KakaMarchew ;D
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:56
Vegeta i Son smieć
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:58
Vegeta i Kakarotto!
Odpisz
23 lipca 2015, 23:15
Goku i Vegeta.
Odpisz
11 maja 2015, 19:08
Raczej na walczących nie wyglądają. Po prostu stoją twarzami naprzeciw siebie.
Odpisz
11 maja 2015, 19:22
@MrocznyWilk: Walczą na spojrzenia
Odpisz
11 maja 2015, 19:30
@MrocznyWilk: Kto pierwszy mrugnie ;)
Odpisz
11 maja 2015, 19:46
@MrocznyWilk: *now kiss*
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:11
@noszkurnawszystkozajete: Czo ten Virginia ;-; , Vaginah pls , Vegitah stahp.
Odpisz
25 maja 2015, 19:02
Goku vs. Vegeta?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 17:56
Jakoś tak to wygląda.
Odpisz
13 maja 2015, 00:25
I tak zadnego ch*ja nie widze w tym obrazku
Odpisz
11 maja 2015, 22:13
Zauważyłem dopiero przybliżając twarz 5 cm przed ekran.
Odpisz
12 maja 2015, 08:22
i have telefon!!!! (i można to zobaczyć bez przumrużania* oczu)
*czy jak to się pisze
Odpisz
12 maja 2015, 08:19
po lewej pan z (chyba) over 9000
Odpisz
12 maja 2015, 05:44
nie rozumiem
Odpisz
11 maja 2015, 23:59
hahaha ahhh te kłótnie..... po avatarze widać po jakiej jestem stronie ale sie z tym nie obnosze. i nie biore udziału w kłótniach. bo i po co? jestem za leniwy :P a obrazek świetny :D
Odpisz