Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar masterpredator124

12 maja 2015, 19:22

Klasyczny spycheck

Avatar MinecraftProPL

14 maja 2018, 19:43

Avatar MinecraftProPL

14 maja 2018, 19:41

@KontoUsunięte: pyro to kobita komiksy to potwierdzily

Avatar TheTrollingOfJeja

12 maja 2015, 19:29

pomson6000 lepszy

Avatar Noodie

12 maja 2015, 22:56

@TheTrollingOfJeja: Ale Pomson uderza powolnymi, pojedynczymi strzałami i nie jest bronią startową. Miotaczem ognia możesz bardzo szybko kogoś sprawdzić.

Avatar TheTrollingOfJeja

20 maja 2015, 19:11

@Noodie: trafia kilka razy oraz przebija ludzi

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2015, 13:08

@TheTrollingOfJeja: Pomyliły Ci się bronie. Bizon tak robi, a nie pomson6000.

Avatar TheTrollingOfJeja

24 maja 2015, 18:36

pewnie nerf

Avatar MinecraftProPL

14 maja 2018, 19:40

Avatar Takita6

14 maja 2015, 23:32

to bardziej na pająki :D

Avatar pawelpr

13 maja 2015, 07:19

czy tylko według mnie quick fix jest dobrym medigunem?

Avatar MinecraftProPL

14 maja 2018, 19:40

@pawelpr: medyk go miał w filmiku "poznajcie medyka" wiec tak quick fix jest dobry

Avatar NinjaPotato

12 maja 2015, 18:37

Zaraz będa komentarze typu "Cs go lepszy" albo "Tf2 to h*j

Avatar Rina14

12 maja 2015, 19:58

@NinjaPotato: przepowiadasz przyszłość ,ukłony dla ciebie wielki mistrzu.

Avatar NinjaPotato

12 maja 2015, 21:58

@Rina14: 10 strzałek w górę nowy rekord ;D

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 21:13

wiemy kim jest pyro

Avatar kokomando

12 maja 2015, 18:55

Spy sapping my sentry.

Avatar Smashrum

12 maja 2015, 18:38

Cs go lepszy!
Tf2 to ch*j

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 18:39

@Smashrum: cs go jest gównem tf 2 albo doom jest lepszy

Avatar Smashrum

12 maja 2015, 18:41

doom jest dobry ale inne to badziewia

Avatar TypowyPolak

12 maja 2015, 19:46

@Smashrum: Nie obrażaj Pan dobre? Może lubie grać w tf2, a w CS:GO niekoniecznie.Rozumiem że nie lubisz tf ale to nie jest powód żeby tak pisać! Np. teraz napiszę "CS to je**ne gówno", jakbyś się poczuł gdyby ktoś obrażał twoją ulubioną grę? Uspokój się człowieku.

Avatar syrenaman

12 maja 2015, 19:55

@Smashrum: cs go=gówno
twoje życie=gówno
tf2= ok

Avatar Rina14

12 maja 2015, 19:56

@Smashrum: I tu odezwało się dziecko z podstawówki.

Avatar SerBad

12 maja 2015, 18:16

albo komary.

Avatar LordSarus602

12 maja 2015, 18:12

Hmm... wyczuwam TF2 i typowego spychecka :P

Avatar Lumin

12 maja 2015, 18:02

też tak mam xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co to takiego?

Hobby dla faceta

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka