Gdy w twojej bazie jest szpieg
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co to takiego?
Hobby dla faceta
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2015, 19:22
Klasyczny spycheck
Odpisz
14 maja 2018, 19:43
@masterpredator124: nom
Odpisz
14 maja 2018, 19:41
@KontoUsunięte: pyro to kobita komiksy to potwierdzily
Odpisz
12 maja 2015, 19:29
pomson6000 lepszy
Odpisz
12 maja 2015, 22:56
@TheTrollingOfJeja: Ale Pomson uderza powolnymi, pojedynczymi strzałami i nie jest bronią startową. Miotaczem ognia możesz bardzo szybko kogoś sprawdzić.
Odpisz
20 maja 2015, 19:11
@Noodie: trafia kilka razy oraz przebija ludzi
Odpisz
24 maja 2015, 13:08
@TheTrollingOfJeja: Pomyliły Ci się bronie. Bizon tak robi, a nie pomson6000.
Odpisz
24 maja 2015, 18:36
pewnie nerf
Odpisz
14 maja 2018, 19:40
@TheTrollingOfJeja: a phlog
Odpisz
14 maja 2015, 23:32
to bardziej na pająki :D
Odpisz
13 maja 2015, 07:19
czy tylko według mnie quick fix jest dobrym medigunem?
Odpisz
14 maja 2018, 19:40
@pawelpr: medyk go miał w filmiku "poznajcie medyka" wiec tak quick fix jest dobry
Odpisz
12 maja 2015, 18:37
Zaraz będa komentarze typu "Cs go lepszy" albo "Tf2 to h*j
Odpisz
12 maja 2015, 19:58
@NinjaPotato: przepowiadasz przyszłość ,ukłony dla ciebie wielki mistrzu.
Odpisz
12 maja 2015, 21:58
@Rina14: 10 strzałek w górę nowy rekord ;D
Odpisz
12 maja 2015, 21:13
wiemy kim jest pyro
Odpisz
12 maja 2015, 18:55
Spy sapping my sentry.
Odpisz
12 maja 2015, 18:38
Cs go lepszy!
Tf2 to ch*j
Odpisz
12 maja 2015, 18:39
@Smashrum: cs go jest gównem tf 2 albo doom jest lepszy
Odpisz
12 maja 2015, 18:41
doom jest dobry ale inne to badziewia
Odpisz
12 maja 2015, 19:46
@Smashrum: Nie obrażaj Pan dobre? Może lubie grać w tf2, a w CS:GO niekoniecznie.Rozumiem że nie lubisz tf ale to nie jest powód żeby tak pisać! Np. teraz napiszę "CS to je**ne gówno", jakbyś się poczuł gdyby ktoś obrażał twoją ulubioną grę? Uspokój się człowieku.
Odpisz
12 maja 2015, 19:55
@Smashrum: cs go=gówno
twoje życie=gówno
tf2= ok
Odpisz
12 maja 2015, 19:56
@Smashrum: I tu odezwało się dziecko z podstawówki.
Odpisz
12 maja 2015, 18:16
albo komary.
Odpisz
12 maja 2015, 18:12
Hmm... wyczuwam TF2 i typowego spychecka :P
Odpisz
12 maja 2015, 18:02
też tak mam xD
Odpisz