Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Ikony
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2019, 21:57
Ziomek po prostu musisz się do kogoś przytulić
Odpisz
2 listopada 2017, 15:05
ja
Odpisz
19 kwietnia 2017, 16:51
a ja się nie obudziłem
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:25
ale jak on może tak spać?
Odpisz
13 października 2015, 14:42
ja mam dwie kołdry po poduszka nie jest z mała
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:54
A ja obudziłem się przed domem na wycieraczce.
Odpisz
21 maja 2015, 20:32
nie nie tylko ty
Odpisz
11 maja 2015, 19:18
Kiedyś tak zasnełam :) Obudziałam się potem pod łóżkiem i dalej nie mam pojecia co się tej nocy stało. .-. Koniec historii.
Odpisz
11 maja 2015, 20:34
ja się obudziłem pod biurkiem :-:
Odpisz
11 maja 2015, 22:17
@mooped: Ja się obudziłem pod stołem.
W innym pokoju .-.
Odpisz
12 maja 2015, 07:00
A ja przez sen spadłam ze schodøw ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 23:14
huehuehue to chyba po naszej imprezi3 (lenny)
Odpisz
12 maja 2015, 23:15
@WolfWolfyWolf: mózgu staph ._.
Odpisz
15 maja 2015, 22:03
Uważaj, bo jeszcze się kiedyś obudzisz obok mnie *lenyfejs*
Odpisz
15 maja 2015, 22:24
@XM9StudioPL: ;-;
Odpisz
15 maja 2015, 22:48
Ja się kiedyś obudziłem w łóżku rodziców O.O
Odpisz
15 maja 2015, 22:58
@XM9StudioPL: Obiecuję, że będę uważać.
Odpisz
16 maja 2015, 00:44
@WolfWolfyWolf: Impreza? Widocznie naprawdę szalona, bo mam po niej pustkę w głowie ;P
Odpisz
16 maja 2015, 06:30
ja na górze w pokoju brata (spałam na dole bo był fajny film
)
Odpisz
16 maja 2015, 10:14
mój cerber nadal jest pijany...i nie buj się tego punka...jak cos wolaj, przyjaciel oraz strażnik.
Odpisz
16 maja 2015, 11:48
@WolfWolfyWolf: *bój *coś i nie jestem punkiem tylko kogutem!!!
Odpisz
16 maja 2015, 16:25
@XM9StudioPL: aaaa...smaczne masz skrzydla
Odpisz
16 maja 2015, 16:24
ciężarne kobiety :>
Odpisz
16 maja 2015, 13:52
Nie ja
Odpisz
16 maja 2015, 13:13
Za dużo sobie wyobraziłem... ;________;
Odpisz
11 maja 2015, 17:34
Pff, większość ludzi boi się wychylić palec poza łóżko, a ty łazisz po domu po nocy, mam nadzieję, że zasmakujesz potworom ;-;
Odpisz
11 maja 2015, 17:40
@noszkurnawszystkozajete: Ja naszczałem do kwiata bo balem się iść do kibla ;-;
Odpisz
11 maja 2015, 17:42
⊙_⊙ wut?
Odpisz
11 maja 2015, 17:48
@mako13: Jakoś tak xD
Odpisz
11 maja 2015, 18:11
Ja do śmietnika :v
Odpisz
11 maja 2015, 18:14
@Rander: To to ja w szkole xD
Odpisz
11 maja 2015, 18:15
xD boje się , że ktoś zrobi z tego obrazek ;v
Odpisz
11 maja 2015, 18:21
@Rander: A niech robi xD Nikt mnie nie zna xD
Odpisz
11 maja 2015, 18:24
Ale cię znajdą! I zgfaucą!
Odpisz
11 maja 2015, 18:53
@noszkurnawszystkozajete: Nie rozumiem ludzi, którzy boją się wystawić nogę/rękę poza łóżko. .-.
Odpisz
11 maja 2015, 19:03
no w sumie...potworów nie ma (chyba xD), ale i tak mam "stracha" ;-;
Odpisz
11 maja 2015, 19:42
@noszkurnawszystkozajete: Ja też mam stracha , pomimo ,że wiem ,że tam nic nie ma. To po prostu kolejny dowód na to ,że nasz mózg jest hoiem :v
Odpisz
11 maja 2015, 19:57
@Rander: Odpowiedź jest prosta... Gwałt.
Odpisz
15 maja 2015, 22:27
@Rander: Kiedyś bałem się ciemności bo nie wiedziałem czy coś teraz w niej się na mnie gapi .
Potem wiedziałem że w niej nic niema ale nie chciałem i tak w niej przebywać.
Potem było mi to obojętne.
Aż w końcu szukam czegoś czego w niej nie ma bo mi tego brak ;_;
Odpisz
16 maja 2015, 08:35
@Rander: ja też raz. Łatafak
Odpisz
16 maja 2015, 12:02
@Rander: a ja raz nasrałam do pufy bo mi się nie chciało iść do klopa byłam mała
Odpisz
16 maja 2015, 12:04
@Rander: to tak jak ja w domu kiedy byłem sam
Odpisz
16 maja 2015, 11:42
ja tak raz miałem i rodzice mówili że ją gw**ce ;-;
Odpisz
16 maja 2015, 11:32
Ja!
Odpisz
16 maja 2015, 10:37
A ja już bardzo dużo razy sie obudziłem
Odpisz