Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MENEL1239

15 października 2020, 10:32

Ale fajny szkielet

Avatar Fenekin582

15 października 2017, 12:38

potwierdzam tak to wygląda

Avatar smolonek1

15 maja 2015, 18:40

ja mam -4,5

Avatar zuuumekkk

15 maja 2015, 20:30

@smolonek1: 1. Na początku zdania duża litera a na końcu kropka.
2.JA mam wade 1.5 więc nie tak żle

Avatar zuuumekkk

15 maja 2015, 20:31

@zuuumekkk: źle*

Avatar Lolum

16 lipca 2017, 13:51

@zuuumekkk: a gdzie kropka kuwa?

Avatar DAVJD

28 lipca 2017, 03:27

@Lolum: Witam.

Avatar Lolum

17 czerwca 2017, 21:13

też

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 maja 2015, 22:26

Welp, ja mam na odwrót. W okularach gówno widzę z bliska.
-1.75 pozdrawia (tak, wada mi się pogorszyła)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar zuza2104

15 maja 2015, 16:21

@noszkurnawszystkozajete: Ja +6,5 i +7 ://

Avatar edzio2012

16 maja 2015, 08:27

u mnie tez zeszłoroczne

Avatar matiExtreme

15 maja 2015, 16:39

ehh TYLKO jak ktoś ma pożądną wade a jak np 2 i 1 to różnica jest mała

Avatar zuuumekkk

15 maja 2015, 20:33

@matiExtreme: Ale czasami przeszkadza.

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 08:44

Mam Wade wzroku ale nie nosze okularów xD

Avatar zuuumekkk

15 maja 2015, 20:32

Ale śmieszne z biegeim lat wada będzie się powiększać i kiedy np. tera masz 0.5 to za 10 lat będziesz miał z 4.5

Avatar loloja

15 maja 2015, 16:11

ja mam podobnie ale nie aż tak mam nieco rozmazane ale po jakimś czasie to się to ustabilizowuje ale i tak muszę nosić bo by mi się z roku na rok pogarszał wzrok

Avatar thepolishguy

15 maja 2015, 09:49

Tak wygląda gta V na moim pc( pikselowe)

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 13:49

@thepolishguy: moje w 2d działa

Avatar nikusia1014

15 maja 2015, 12:49

Ta, ja też nosze okulary i potwierdzam

Avatar Pawix3000

15 maja 2015, 08:22

Potwierdzam ja też noszę okulary

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 08:17

mam wade wzroku ale bez przesady xd

Avatar ALKATRAZ

15 maja 2015, 07:22

teraz już wiem co oni czują

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 07:06

glasses powered by Unity™

Avatar Jedenzwielu

12 maja 2015, 06:07

Bez okularów nic nie widzę (wada -5, 2) A w okularach średnio... będę musiał kupić niwe

Avatar Dead_Bload321

Edytowano - 12 maja 2015, 06:27

@Jedenzwielu: Mam tak samo, ale u mnie na prawym jest -5,4 a lewym -5,2.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2015, 12:55

@Jedenzwielu: u mnie podobnie

Avatar Jedenzwielu

12 maja 2015, 14:28

@Dead_Bload321: Czyli nie mam najgorzej.. aczkolwiek nie chciałbym żeby ktokolwiek miał TAKĄ wadę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

A, okej

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka