Jako okularnik: potwierdzam.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 10:32
Ale fajny szkielet
Odpisz
15 października 2017, 12:38
potwierdzam tak to wygląda
Odpisz
15 maja 2015, 18:40
ja mam -4,5
Odpisz
15 maja 2015, 20:30
@smolonek1: 1. Na początku zdania duża litera a na końcu kropka.
2.JA mam wade 1.5 więc nie tak żle
Odpisz
15 maja 2015, 20:31
@zuuumekkk: źle*
Odpisz
16 lipca 2017, 13:51
@zuuumekkk: a gdzie kropka kuwa?
Odpisz
28 lipca 2017, 03:27
@Lolum: Witam.
Odpisz
17 czerwca 2017, 21:13
też
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 22:26
Welp, ja mam na odwrót. W okularach gówno widzę z bliska.
-1.75 pozdrawia (tak, wada mi się pogorszyła)
Odpisz
12 maja 2015, 07:07
Ale jak nie widzisz z bliska to jest ma się dalekowzroczność i tedy się nosi plusy....
Odpisz
12 maja 2015, 10:09
Ja też mam -1.75 i dobrze widzę z bliska. Raczej masz plusy.
Odpisz
12 maja 2015, 15:19
@Myszkapl: W okularach nie widzę z bliska, bez okularów nie widzę z daleka.
Czytajcie ze zrozumieniem.
Odpisz
12 maja 2015, 16:41
-4.00 w jednym oku i -4.50 w drugim. I to na podstawie zeszłorocznego badania. Pobijesz?
Odpisz
12 maja 2015, 17:06
Współczuje, moja ciocia ma mniej więcej taką samą wadę, bez okularów praktycznie nie widzi kolorów.
Odpisz
12 maja 2015, 17:09
pff.. ja mam +5 na każdy ok ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 18:20
Ja jakoś wszystkie odróżniam.
Odpisz
12 maja 2015, 18:21
Cholera, pomyłka! Mam + i - w obu oczach, jakkolwiek to możliwe.
Odpisz
12 maja 2015, 18:22
Nie, że nie rozróżnia, tylko bez okularów wszystko było lekko wyblakłe. Podobny efekt masz jak będziesz długo patrzył w kierunku światła.
Odpisz
13 maja 2015, 15:29
Rozumiem.
Odpisz
15 maja 2015, 06:44
tak mam 4.50 na obu
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2015, 07:15
@edzio2012: Przedstawiałem wyniki ZESZŁOROCZNEGO badania. pewnie teraz mam dużo większą ;)
Odpisz
15 maja 2015, 13:45
@edzio2012: hehe, -7 na obu ;-;
Odpisz
15 maja 2015, 13:45
nie chwal się tak .-. mam -7 na obu i nie uważam tego za powód do dumy ;-;
Odpisz
15 maja 2015, 13:49
@noszkurnawszystkozajete: a ja niemam :p
Odpisz
15 maja 2015, 14:33
to ty masz małą, ja pozdrawiam z -3,5
Odpisz
15 maja 2015, 15:24
@Heroine02: A czy ja mówiłem, że mam dużą?
Odpisz
15 maja 2015, 16:21
@noszkurnawszystkozajete: Ja +6,5 i +7 ://
Odpisz
16 maja 2015, 08:27
u mnie tez zeszłoroczne
Odpisz
15 maja 2015, 16:39
ehh TYLKO jak ktoś ma pożądną wade a jak np 2 i 1 to różnica jest mała
Odpisz
15 maja 2015, 20:33
@matiExtreme: Ale czasami przeszkadza.
Odpisz
15 maja 2015, 08:44
Mam Wade wzroku ale nie nosze okularów xD
Odpisz
15 maja 2015, 20:32
Ale śmieszne z biegeim lat wada będzie się powiększać i kiedy np. tera masz 0.5 to za 10 lat będziesz miał z 4.5
Odpisz
15 maja 2015, 16:11
ja mam podobnie ale nie aż tak mam nieco rozmazane ale po jakimś czasie to się to ustabilizowuje ale i tak muszę nosić bo by mi się z roku na rok pogarszał wzrok
Odpisz
15 maja 2015, 09:49
Tak wygląda gta V na moim pc( pikselowe)
Odpisz
15 maja 2015, 13:49
@thepolishguy: moje w 2d działa
Odpisz
15 maja 2015, 12:49
Ta, ja też nosze okulary i potwierdzam
Odpisz
15 maja 2015, 08:22
Potwierdzam ja też noszę okulary
Odpisz
15 maja 2015, 08:17
mam wade wzroku ale bez przesady xd
Odpisz
15 maja 2015, 07:22
teraz już wiem co oni czują
Odpisz
15 maja 2015, 07:06
glasses powered by Unity™
Odpisz
12 maja 2015, 06:07
Bez okularów nic nie widzę (wada -5, 2) A w okularach średnio... będę musiał kupić niwe
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 06:27
@Jedenzwielu: Mam tak samo, ale u mnie na prawym jest -5,4 a lewym -5,2.
Odpisz
12 maja 2015, 12:55
@Jedenzwielu: u mnie podobnie
Odpisz
12 maja 2015, 14:28
@Dead_Bload321: Czyli nie mam najgorzej.. aczkolwiek nie chciałbym żeby ktokolwiek miał TAKĄ wadę
Odpisz