Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fenekin582

Edytowano - 24 stycznia 2020, 15:06

Mi się podobają te ich kluby

Avatar BillieAnything

30 maja 2018, 08:26

Jak u nas jest za mało organizacji do stworzenia gazetki xD

Avatar adizod

13 maja 2015, 21:03

Niby japonia taka głupia...
Ale czasami jest mądra..
CZASAMI

Avatar mrklorens

13 maja 2015, 21:06

@adizod: a co jak tak na prawdę tylko wydaje się że japonia jest głupia
ale to po prostu przez to że my jej nie rozumiemy

Avatar Mnich1

14 maja 2015, 01:48

@adizod: Wiesz bo jak oceniasz naród poprzez dziwne obrazki z anime czy święto poświęcone penisowi to rzeczywiście można pomyśleć że to odludki. Ale to tak samo można uważać o nas kiedy się w gazecie tylko czyta o piciu wódy czy kradzieży aut, wtedy kojarzyłbyś tylko polaków z tego. A my mamy czasem jakieś pokłady dobroci.

Avatar adizod

14 maja 2015, 13:03

@Mnich1: masz rację. Lecz japonia przez te teleturnieje i te anime to troche można sądzić, że japonia schodzi na psy. Acha i macie tu pudło (___) na hejty od tych co lubią anime. Ja nie przepadam ale nie mam nic do tych co go oglądają

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 08:17

@adizod: Teleturnieje mają zryte, ale anime są dobre. Jakbyś chciał to mogę ci coś polecić.

Avatar UkradliMiNick

13 maja 2015, 21:01

aŻ sobie wyobraziłem Light'a sprzątającego klasę ;-;

Avatar ShaiLena

14 maja 2015, 18:07

@UkradliMiNick: On nie miał przypadkiem na imię Raito?

Avatar UkradliMiNick

14 maja 2015, 18:21

@ShaiLena: nope

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2015, 21:06

@ShaiLena: W japońskim Light wymawia się Raito. Więc mówi on prawdę.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 08:13

@ShaiLena: Yagami :)

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 01:12

No i super 😊

Avatar RobsonPlay

8 czerwca 2015, 22:26

Czyli Nauczyciel siedzi i pali i inni pracują.....

Ku*wa normalnie jak w pracy....

Powinni dostawać kase..

lol

Avatar PinkYear

9 lipca 2015, 15:36

@RobsonPlay: Ale oni uczą sie odpowiedzialnosci a nie jak w Polsce

Avatar WhyExploreDaUniverse

13 maja 2015, 21:50

W Polsce też powinni zrobić choć raz na jakiś czas, może niektórzy nauczyliby się szacunku i empatii.

Avatar arki316

14 maja 2015, 05:45

@WhyExploreDaUniverse: ale niestety my już mamy taką mentalność, że jak byś chociaż o tym wspomniał to sami rodzice tych uczniów by na ciebie wyjechali z ryjem (o uczniach nie wspomnę), że jak śmiesz kazać ich dzieciom sprzątać, przecież oni nie są jakimiś tam "głupimi sprzątaczkami" tylko "inteligentami", "kwiatem oświaty" i bóg jeden wie czym jeszcze

Avatar WhyExploreDaUniverse

14 maja 2015, 20:57

@arki316: a poprawnie zdania ułożyć nie potrafią ;)

Avatar arki316

16 maja 2015, 18:28

@WhyExploreDaUniverse: żeby tylko, mogłabym książkę napisać czego to oni nie potrafią

Avatar chupacabra001

13 maja 2015, 22:27

Wiedziałem o tym już od dłuższego czasu i moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
heroes10

14 maja 2015, 06:30

@chupacabra001: Też jestem zdania żeby japończycy po sobie sprzątali klasy natomiast polacy powinni poprzestać na zatrudnianiu sprzątaczki.

Avatar chupacabra001

14 maja 2015, 14:43

@UkradliMiNick: Przecież jestem codziennie.

Avatar Dark_Dante

14 maja 2015, 13:29

Gdyby to u nas było to większość szkół wyglądałaby jak stare rudery po wojnie atomowej

Avatar ALKATRAZ

13 maja 2015, 22:34

dlaczego wszystkie sprzątaczki są brzydkie?

Avatar thepolishguy

14 maja 2015, 08:55

@ALKATRAZ: Bo są z twojej rodziny!

Avatar eragon00

14 maja 2015, 09:55

Avatar nuiqes

13 maja 2015, 21:15

Warning! High level of local unrest!
Chance of revolution is increasing!

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2015, 07:42

@nuiqes: Rozje*bałeś, serio. :D

Avatar qwertqwert

13 maja 2015, 22:17

ja mam zasadę że za coś wkońcu tej sprzątaczce płacić muszą :P

Avatar XRames4

14 maja 2015, 01:07

@qwertqwert: Jak zadbać o czystość w szkole?
Zostając w domu
Ba dum tsss

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 21:37

Avatar DoktorDiksior

13 maja 2015, 22:11

Mój obrazek, pamiętaj o tym.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 22:41

@DoktorDiksior: kradne memyy! :O

Avatar DeadExtreme

13 maja 2015, 22:37

Jak dla mnie to jest dobry pomysł.
Uczy nawet odpowiedzialności-jeśli nie nasyfisz to mniej sprzątania.

Avatar Buras

13 maja 2015, 22:31

A jak się zrzyga kto? :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka