Dobre wychowanie - tak się to robi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 stycznia 2020, 15:06
Mi się podobają te ich kluby
Odpisz
30 maja 2018, 08:26
Jak u nas jest za mało organizacji do stworzenia gazetki xD
Odpisz
13 maja 2015, 21:03
Niby japonia taka głupia...
Ale czasami jest mądra..
CZASAMI
Odpisz
13 maja 2015, 21:06
@adizod: a co jak tak na prawdę tylko wydaje się że japonia jest głupia
ale to po prostu przez to że my jej nie rozumiemy
Odpisz
14 maja 2015, 01:48
@adizod: Wiesz bo jak oceniasz naród poprzez dziwne obrazki z anime czy święto poświęcone penisowi to rzeczywiście można pomyśleć że to odludki. Ale to tak samo można uważać o nas kiedy się w gazecie tylko czyta o piciu wódy czy kradzieży aut, wtedy kojarzyłbyś tylko polaków z tego. A my mamy czasem jakieś pokłady dobroci.
Odpisz
14 maja 2015, 13:03
@Mnich1: masz rację. Lecz japonia przez te teleturnieje i te anime to troche można sądzić, że japonia schodzi na psy. Acha i macie tu pudło (___) na hejty od tych co lubią anime. Ja nie przepadam ale nie mam nic do tych co go oglądają
Odpisz
13 lipca 2015, 08:17
@adizod: Teleturnieje mają zryte, ale anime są dobre. Jakbyś chciał to mogę ci coś polecić.
Odpisz
13 maja 2015, 21:01
aŻ sobie wyobraziłem Light'a sprzątającego klasę ;-;
Odpisz
14 maja 2015, 18:07
@UkradliMiNick: On nie miał przypadkiem na imię Raito?
Odpisz
14 maja 2015, 18:21
@ShaiLena: nope
Odpisz
14 maja 2015, 21:06
@ShaiLena: W japońskim Light wymawia się Raito. Więc mówi on prawdę.
Odpisz
13 lipca 2015, 08:13
@ShaiLena: Yagami :)
Odpisz
13 lipca 2015, 01:12
No i super 😊
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:26
Czyli Nauczyciel siedzi i pali i inni pracują.....
Ku*wa normalnie jak w pracy....
Powinni dostawać kase..
lol
Odpisz
9 lipca 2015, 15:36
@RobsonPlay: Ale oni uczą sie odpowiedzialnosci a nie jak w Polsce
Odpisz
13 maja 2015, 21:50
W Polsce też powinni zrobić choć raz na jakiś czas, może niektórzy nauczyliby się szacunku i empatii.
Odpisz
14 maja 2015, 05:45
@WhyExploreDaUniverse: ale niestety my już mamy taką mentalność, że jak byś chociaż o tym wspomniał to sami rodzice tych uczniów by na ciebie wyjechali z ryjem (o uczniach nie wspomnę), że jak śmiesz kazać ich dzieciom sprzątać, przecież oni nie są jakimiś tam "głupimi sprzątaczkami" tylko "inteligentami", "kwiatem oświaty" i bóg jeden wie czym jeszcze
Odpisz
14 maja 2015, 20:57
@arki316: a poprawnie zdania ułożyć nie potrafią ;)
Odpisz
16 maja 2015, 18:28
@WhyExploreDaUniverse: żeby tylko, mogłabym książkę napisać czego to oni nie potrafią
Odpisz
13 maja 2015, 22:27
Wiedziałem o tym już od dłuższego czasu i moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.
Odpisz
13 maja 2015, 22:44
@chupacabra001: ty żyjesz! :O
Odpisz
13 maja 2015, 22:58
@UkradliMiNick: A czemu miałbym nie żyć?
Odpisz
13 maja 2015, 23:11
@chupacabra001: długo cie nie było
Odpisz
14 maja 2015, 06:30
@chupacabra001: Też jestem zdania żeby japończycy po sobie sprzątali klasy natomiast polacy powinni poprzestać na zatrudnianiu sprzątaczki.
Odpisz
14 maja 2015, 14:43
@UkradliMiNick: Przecież jestem codziennie.
Odpisz
14 maja 2015, 13:29
Gdyby to u nas było to większość szkół wyglądałaby jak stare rudery po wojnie atomowej
Odpisz
13 maja 2015, 22:34
dlaczego wszystkie sprzątaczki są brzydkie?
Odpisz
14 maja 2015, 08:55
@ALKATRAZ: Bo są z twojej rodziny!
Odpisz
14 maja 2015, 09:55
@thepolishguy:
Odpisz
13 maja 2015, 21:15
Warning! High level of local unrest!
Chance of revolution is increasing!
Odpisz
14 maja 2015, 07:42
@nuiqes: Rozje*bałeś, serio. :D
Odpisz
13 maja 2015, 22:17
ja mam zasadę że za coś wkońcu tej sprzątaczce płacić muszą :P
Odpisz
14 maja 2015, 01:07
@qwertqwert: Jak zadbać o czystość w szkole?
Zostając w domu
Ba dum tsss
Odpisz
13 maja 2015, 21:37
Odpisz
13 maja 2015, 22:11
Mój obrazek, pamiętaj o tym.
Odpisz
13 maja 2015, 22:41
@DoktorDiksior: kradne memyy! :O
Odpisz
13 maja 2015, 22:37
Jak dla mnie to jest dobry pomysł.
Uczy nawet odpowiedzialności-jeśli nie nasyfisz to mniej sprzątania.
Odpisz
13 maja 2015, 22:31
A jak się zrzyga kto? :v
Odpisz