Napisz komentarz: Dajcie mi łapki w górę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Rel
Nigdy na to nie wpadną
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 23:15
Dajcie mi łapki w górę!
Odpisz
11 marca 2016, 23:32
@nikaFNIN: o czytasz fnin ją przeczytałem całą serię
Odpisz
30 marca 2016, 19:09
@BOSS111: Ja jestem na Czerwonej Hańczy
Odpisz
30 marca 2016, 19:24
@nikaFNIN: ciekawe kiedy kosik da jakieś nowe F,NIN
Odpisz
11 grudnia 2019, 22:21
@nikaFNIN: A ja przy Teoretycznie Możliwej Katastrofie
Odpisz
11 grudnia 2019, 23:37
@Ceglak17207: Ja dalej czekam na kolejną część hah
Odpisz
19 maja 2016, 21:59
Dajcie mi łapki w górę!
Odpisz
16 maja 2015, 07:58
Ludzie, którzy tak piszą, mają coś nie pokolei w głowie. Co im po tych paru strzałkach, jak i tak mnie, Jacka i Chupy nie wyprzedzą?
Odpisz
11 lutego 2016, 21:09
@DeadExtreme: i themroku
Odpisz
13 lutego 2016, 15:18
@BOSS111: Prawie 1000 strzałek w górę... No jest szacun.
Odpisz
16 maja 2015, 12:06
Poprosisz o łapki w górę - dostaniesz łapki w dół
Poprosisz o łapki w dół - dostaniesz łapki w dół
.-.
Odpisz
17 maja 2015, 08:47
@Kzyeki: Zkadzam się . xD
Odpisz
11 lutego 2016, 21:07
@polskiPL: tylko nie przesadź z tą kadzą
Odpisz
9 lipca 2015, 20:51
Dajcie mi łapki w górę :D
Odpisz
13 maja 2015, 17:52
Dajcie mi łapki w górę!!!!
Odpisz
13 maja 2015, 17:58
@pawel4134: Może w dół?
Odpisz
13 maja 2015, 19:30
może odpowiedzi?
Odpisz
13 maja 2015, 21:49
Tak wszystko!!
Odpisz
16 maja 2015, 08:13
@pawel4134: Ja tego nie ruszam, jest zbyt perfekcyjnie. 22 łapki w górę i w dół.
Odpisz
16 maja 2015, 10:02
@dustin2001: Już nie :(
Odpisz
16 maja 2015, 12:35
@pawel4134: Już po 36 :P
Odpisz
17 maja 2015, 13:37
ty 16 16 a ja 45 45
Odpisz
17 maja 2015, 13:41
@pawel4134:
Odpisz
17 maja 2015, 14:46
perfekcja
Odpisz
26 maja 2015, 22:16
@pawel4134: masz tu order manipuATORA
Odpisz
28 maja 2015, 16:32
Yay
Odpisz
17 maja 2015, 08:48
.-.
Odpisz
17 maja 2015, 08:45
DAJCIE MI ŁAPKI W GÓRĘ!
Odpisz
16 maja 2015, 23:57
Ale można też napisać "Nie dawajcie mi łapek w górę" i wtedy dostaniemy łapki w górę od wszystkich złośliwych osób! Genius!
Odpisz
16 maja 2015, 15:47
Dawać mnie tu łapgi wgórę XD
Odpisz
16 maja 2015, 06:38
czekam na hejty
Odpisz
16 maja 2015, 08:05
@Plague_Doctor: HEJT
Odpisz
16 maja 2015, 08:45
@pancerny366: "Standardowa odpowiedź na hejt"
Odpisz
16 maja 2015, 09:47
@matizg10: *standardowa odpowiedź na standardowy hejt*
Odpisz
16 maja 2015, 10:27
@hubi514: avatar fnatic... Sezonowcy wszedzie.
Odpisz
16 maja 2015, 13:57
@hubi514: *standardowa odpowiedź na standardową odpowiedź na standardowy hejt*
Odpisz
16 maja 2015, 14:46
@Sir_Snoge: Mam ten avatar od 2011...
Odpisz
16 maja 2015, 14:10
więc może rekord strzałek w dół
Odpisz
16 maja 2015, 13:06
Dajcie mi łapki w dół! PLOX!
Odpisz
16 maja 2015, 10:33
Dajcie mi łapki w górę. Jestem mistrzem manipulacji.
Odpisz
16 maja 2015, 07:52
http://www.gry.jeja.pl/21229,symulator-operacji.html Drugi komentarz od góry, największa liczba łapek w góre.
Odpisz
16 maja 2015, 08:18
@CityOfAngel: o luju!
Odpisz
16 maja 2015, 10:23
@CityOfAngel: ale nabił tych łapek...
Odpisz