Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2018, 21:17

Wy bugów w Rainbow Six Siege nie widzieliście, także... Bitch Please!!!

Avatar JaJestemZWami

4 października 2016, 18:13

Kto naliczył fragi?

Avatar kamil22222

8 czerwca 2015, 13:19

Co mój gif tutaj robi xD

Avatar Darwineek

16 maja 2015, 10:02

Avatar stefanpl

16 maja 2015, 08:51

podobnie jest w Unturned

Avatar Gryzoniusz

27 lutego 2016, 21:49

@stefanpl: Tylko z zombie

Avatar Mike0807

Edytowano - 15 maja 2015, 23:11

No jasne zamiast celowac spokojnie to kręć się że snasnajperką jak byś miał się zes**Ć no bo to ma sens..

Avatar Terminus223

16 maja 2015, 07:51

@Mike0807: Idź sobie. SIlverze.

Avatar CEzikMaj

15 maja 2015, 18:59

Jaka jest fizyka?? JEST TEGO ZA D-U-Ż-O

Avatar Szoko

15 maja 2015, 20:33

@CEzikMaj: twoich komentarzy jest za dużo. zachowaj swoją opinie dla siebię.

Avatar CEzikMaj

15 maja 2015, 23:05

@Szoko: Szczerze? O to chodzi

Avatar Szoko

17 maja 2015, 09:35

@CEzikMaj: Wmawiaj tak sobie.

Avatar CEzikMaj

17 maja 2015, 12:36

@Szoko: Ja nic nie mówię jakbyś chciał wiedzieć

Avatar freddyfan

Edytowano - 15 maja 2015, 19:58

Inne przeglądarkowe lepsze np. strzelam do kogoś ze snajperki a ten leci na drugą
stronę mapy i w ścianę się wbija do połowy

Avatar zuuumekkk

15 maja 2015, 19:55

pfffff..... to nic w porównaniu z tym że przez skakanie zasuwamy z bronią jak z nożem
morał : w csgo nie fizyki

Avatar jarek200211

15 maja 2015, 19:21

Albo ci się zwłoki ułożą tak, że jeden będzie lizał drugiemu albo w jakieś pijanej pozycji...

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 18:19

podobnie jak w unturned , tylko tam zombie wyje*uje w kosmos .-.

Avatar CzerwonyPoniacz

15 maja 2015, 17:17

to uczucie, kiedy ludzie trafiają z AWP chodząc, a ty nie jesteś wstanie trafić z miejsca ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 17:01

Ja jebe, jak można grać na takiej rozdzielczości? Chyba, że to wina gifa :x

Avatar noszkurnawszystkozajete

13 maja 2015, 22:25

Najpierw była fizyka w GTA, a teraz jest fizyka w cs'ie :p

Avatar Slenderowiec2012

15 maja 2015, 16:48

@noszkurnawszystkozajete: Zostanę fizykiem :v

Avatar Smashrum

15 maja 2015, 16:35

1.6 lepsze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Rel

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka