Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2019, 21:18
hehe HHEHE baby nie umiom prowadzic :- DD :DDD LOL
Odpisz
6 czerwca 2015, 14:55
Zależy jaka kobieta.
Odpisz
16 maja 2015, 21:43
kobiety potrafią jeździć lepiej od facetów
Odpisz
17 maja 2015, 00:43
@nie_hejtuj_furry_: Poniewaz dzieki kulturze faceci maja zazwyczaj mniejsza podzielnosc uwagi ;)
Odpisz
17 marca 2017, 19:37
@nie_hejtuj_furry_: A co rozumiemy przez lepszy?
Odpisz
16 maja 2015, 10:55
Niektóre kobiety lepiej sobie radzą za kółkiem od niektórych mężczyzn :) Ale zazwyczaj to działa w drugą strone.
Odpisz
16 maja 2015, 11:24
@sztosxpompa: Dlatego jak moja dziewczyna prowadzi to idę na piszo XD
Odpisz
16 maja 2015, 10:31
Ja ostatnio tak miałem że przechodzę spokojnie przez ulicę a tam jakaś kobieta zaczyna na mnie trąbić
Odpisz
16 maja 2015, 10:02
poprawka pasażerowie żegnają a przechodni modlą
Odpisz
16 maja 2015, 10:19
@Stringixxx: poprawka pasażerowie się żegnają i przechodni się żegnają
Odpisz
16 maja 2015, 10:05
kobiety lepiej jeżdżą od mężczyzn!
Odpisz
16 maja 2015, 10:44
@Smashrum: Nie twierdzę że nie ma kobiet które dobrze jeżdżą, ale tak biorąc ogół to mężczyźni jednak lepiej.
Odpisz
16 maja 2015, 11:01
Z badań TNS Pentor oraz danych Komendy Głównej Policji wynika, że:
-mężczyźni to agresywni, szybcy kierowcy.
-kobiety prowadzą zachowawczo, a największe kłopoty mają z parkowaniem
O ile panowie powodują wypadki przekraczając dozwoloną prędkość, to panie zdecydowanie częściej wymuszają pierwszeństwo
W 2013 roku zaledwie co piąty wypadek w Polsce spowodowała kobieta.
O tym, że panie jeżdżą ostrożniej, świadczy też inna statystyka.
Z danych zebranych przez Komendę Główną Policji wynika, że w wypadkach, w których wina została przypisana prowadzącej kobiecie, znacznie rzadziej ginęli ludzie.
Interpretujcie sami.
Odpisz
16 maja 2015, 11:07
@Myszkapl: Te badania mają jeden duży błąd :v Wiadomo , że w Polsce jedzie dużo więcej mężczyzn , a badania były brane z wszystkich kierowców a nie np. 1000 kobiet i 1000 mężczyzn.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 11:16
@Rander: To by działało jak referendum. Niby ileś tam procent na kogoś, ale ani Polonii, ani wsi nigdy nie uwzględniają, a potem okazuje się, że Dudę popiera więcej niż w sondażu.
Poza tym skąd masz wiadomości, że więcej mężczyzn prowadzi? Ani na podstawie wydanych praw jazdy, ani sondaży nie dasz rady oszacować liczby faktycznie jeżdżących płci.
Btw. Dwie z podanych informacji to procenty z szacowanej liczby osób płci, a tylko jedna jest na cały kraj.
Odpisz
16 maja 2015, 12:20
@Myszkapl: Wiem chodziło mi tylko o jedną informację "W 2013 roku zaledwie co piąty wypadek w Polsce spowodowała kobieta."
I jeszcze jedno , mężczyźni stanowią około 82% kierowców w Polsce.
Zostało to zmierzone , na dwóch różnych ulicach w innych miastach o różnych godzinach , wyszły dwa wyniki:
Kobiety:18,2% Mężczyźni 81,8%
I drugi
Kobiety:18% Mężczyźni 82%
Wcale nie mówię , że Kobiety są złymi kierowcami.
Tylko potwierdzam swoje zdanie.
Odpisz
16 maja 2015, 12:21
@Rander: Dopowiem jeszcze , że w obu przypadkach zbadano 2800 samochodów.
Odpisz
16 maja 2015, 12:31
@Rander: Zbadano 2800 samochodów w dwóch miastach? I na podstawie tego wyliczono, ile jest w Polsce?
Okej, więc na podstawie mojej wsi stwierdzam, że w Polsce jest 100% Polaków, nie ma Homoseksualistów i rodzi się mało dzieci.
Oczywiście jeden z wniosków się zgadza, ale reszta ani trochę, więc na takie badania proszę się nie powoływać.
Bo jeśli chodzi o prawa jazdy to:
Według CEPiK prawo jazdy ma w Polsce ponad 20 milionów osób, w tym 44 procent kobiet.
Odpisz
16 maja 2015, 12:37
@Myszkapl: Ale nie wszyscy muszą korzystać tak?
Niestety ale mylisz się , statystyka w praktyce jest najskuteczniejsza , prawda , że nigdy nie będzie w 100% dokładna , ale najlepsza z możliwych i nie przesadnych.
Ale to co napisałaś"Okej, więc na podstawie mojej wsi stwierdzam, że w Polsce jest 100% Polaków, nie ma Homoseksualistów i rodzi się mało dzieci." To tylko i wyłącznie twoja czysta irytacja.
P.S żaden z twoich wniosków się nie zgadza , bo w Polsce nie ma 100% polaków (obcokrajowcy) , są homo i dzieci wcale mało się nie rodzi.
Odpisz
16 maja 2015, 12:44
@Rander: Więc badanie 2800 samochodów w mieście jest okej, a badanie 3000 ludzi na wsi już, nie? Okej, w końcu wieś to już nie Polska - jak w każdym badaniu.
Poza tym dzieci rodzi się mało (wskaźnik przyrostu naturalnego jest w Polsce bardzo mały, a gdzieniegdzie ujemny)
Odpisz
16 maja 2015, 12:46
@Myszkapl: Tak , na pewno w godzinkę zbadałaś wieś , oczywiście!
Odpisz
16 maja 2015, 12:48
@Rander: Znam ludzi na mojej wsi, nie ma tu obcokrajowców, nie ma homoseksualistów, a dzieci rodzi się rocznie jakieś 5 w całej parafii.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 12:50
@Myszkapl: Znasz wszystkich 3000 ludzi i całe ich prywatne życie .. ciekawe nie powiem.
Jestem pewien , że nawet nie znasz wszystkich Imion.
Rozumiem , że na wsi ludzie się znają ale bez przesady.
Wiem bo sam tam jeżdżę co roku.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 13:10
@Rander: Mówisz, że "jeździsz tam"? Nie kpij sobie, bo jak jeździsz na jakąś wieś (pewnie w innym województwie) to wiesz jak wygląda wieś u mnie? Dla Ciebie wszystko jest takie proste i statystyczne?
W każdym razie, u nas każdy wie wszystko, kto ma wolny związek, kto po rozwodzie, kto się z kim spotyka... itd.
Ale imion nie znam, każdy ma swoje przezwisko i jak powiesz po imieniu/nazwisku, to nikt nie zrozumie o kogo chodzi.
Odpisz
16 maja 2015, 13:14
@Myszkapl: Byłem w wielu wsiach.. różnią się od siebie i to znacznie, ale co ma to wspólnego do kontaktów? Jedynie co to liczba mieszkańców i czym wioska się zajmuję. I nie właśnie nie mówię , że wszystko jest proste i statystyczne , mówię , że nie da się znać po prostu 3000 ludzi. Ani w prawdziwego procenta mężczyzn którzy są kierowcami w Polsce , wymieniłem tylko najlepszy i najdokładniejszy sposób.
Odpisz
16 maja 2015, 13:23
@Rander: *nie bardziej dokładny, niż wszystkie inne
Odpisz
16 maja 2015, 13:26
@Myszkapl: I tak mamy te same wnioski bo sama podałaś 44% kobiet więc i tak wychodzi , że mężczyzn jeździ więcej.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 13:43
@Rander: w 2013:
44% * 20 000 000= 8 800 000 kobiet za kółkiem
66% * 20 000 000 = 13 200 000 mężczyzn za kółkiem
6 000 wypadków przez kobiety - 0,006 wypadku na kobietę
21 000 wypadków przez facetów - 0,016 wypadku na faceta
Więc jak widzisz to i tak mężczyźni powodują więcej wypadków.
Może kobiety nie umieją parkować, ale nie jeżdżą gorzej niż faceci.
Odpisz
16 maja 2015, 14:08
@Myszkapl: Nie powiedziałem , że jeżdżą gorzej.
Odpisz
25 czerwca 2015, 22:37
@Rander: Boże Święty jaka dyskusja
Odpisz
25 czerwca 2015, 22:39
Masz ty refleks.
Odpisz