Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pilne
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2015, 22:33
22.33 :D
Odpisz
17 maja 2015, 00:27
@Pegi1337: 0:26
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 01:32
@FanOfMarkiplier: 01:32
Odpisz
17 maja 2015, 09:22
Moglam napisac 3.20......Ale 9.22 :I
Odpisz
24 maja 2015, 00:00
@Pegi1337: 23:59 Eurowizja
Odpisz
24 maja 2015, 00:00
@Brachiozaur08: A jednak o północy.
Odpisz
24 maja 2015, 13:05
@Brachiozaur08: No widzisz...
Odpisz
15 maja 2019, 03:16
@Pegi1337: 3:16
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2016, 17:41
Chciała bym mieć koszulkę z Black Mesy XD
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ps. Kocham Half-Life 2 i 1 *.*
Odpisz
16 maja 2015, 22:09
Black Mesa...
Odpisz
16 maja 2015, 22:13
Miałem to napisać...(PS.HL3 confirmed by illuminati oneoneone1!1!1!!1!!1!1)
Odpisz
17 maja 2015, 06:36
Jesteśmy tymi, którzy są wybrańcami, bo widzą logo Black Mesa, brakuje jeszcze Aperture Innovators
Odpisz
17 maja 2015, 08:37
half-life ^_^ chyba sobie kupie
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 10:41
@Scpfundacja2: Ja mam jedynkę, wszystkie mody ze Steama oprócz Team Fortress Classic i jakieś 20 modów niewydanych na Steam.
Naprawdę polecam, chociażby dla modów, np The Specialists.
Odpisz
17 maja 2015, 11:42
już kupiłem
Odpisz
7 sierpnia 2015, 12:35
@Scpfundacja2: Ja mam Half-Life z dodatkami, TFC, CS 1.6, CS:CZ, DoD, Ricochet.
Odpisz
17 maja 2015, 03:30
Bo najważniejsza jest perfekcja!
Odpisz
17 maja 2015, 03:36
@Mnich1: Cholera! Znowu ktoś mnie wyprzedził! ;_;
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 02:58
2:58 :D
Odpisz
16 maja 2015, 23:51
Coś o tym niestety wiem :|
Odpisz
16 maja 2015, 23:17
Dlaczego to jest takie prawdziwe?
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 22:44
Czasami się zdarza
Odpisz
16 maja 2015, 22:29
Akurat jest prawie 22.30...
Odpisz
16 maja 2015, 22:15
Sen jest dla słabych!
Odpisz
16 maja 2015, 22:26
@kamykPL: racja idzie się spać raczej jak się jest słaby
Odpisz
16 maja 2015, 22:09
Po co mi sen jak mam Internet.
Odpisz