O w mordę, ale się wyspałem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2015, 10:13
Ja spałem do 9:30 ;---;
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 10:15
@thepolishguy: bitch please,ja dopiero wstałem
Odpisz
17 maja 2015, 10:16
@syrenaman: Ja tak długa spać bym nie umiał.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 10:18
@thepolishguy: Bitch please, ja potrafię spać do 13...
Odpisz
17 maja 2015, 10:19
@syrenaman: bitch please, ja jeszcze śpie...
Odpisz
17 maja 2015, 10:25
@korobov: *długo
Odpisz
17 maja 2015, 11:16
@syrenaman: ja wczoraj o 14:30 wstalem
Odpisz
17 maja 2015, 11:21
@thepolishguy: ja raz spalem do 14:43
Odpisz
17 maja 2015, 12:59
Bitch please...
Odpisz
17 maja 2015, 14:14
Moja siostra jeszcze śpi xD
Odpisz
17 maja 2015, 14:24
Ja sie razem obudziłem o 17:00 bicz plis
Odpisz
17 maja 2015, 13:44
I ten ślad od tego na czym leżałeś :D
Odpisz
17 maja 2015, 13:17
Moja siostra budzi się o ok. 14:00 a wstaje z łóżka o ok. 15:00
Odpisz
17 maja 2015, 10:48
ja wczoraj odsypiałam wycieczke i wstałam o 13.33 xD
Odpisz
17 maja 2015, 10:43
Bitch please ja jeszcze śpie.
Odpisz
17 maja 2015, 10:35
Ciekawe co na to Popuś ^^
Odpisz
17 maja 2015, 10:08
To wtedy masz "serowego chrupka" w uchu?
Odpisz
17 maja 2015, 10:09
to jest czekolada...
Odpisz
17 maja 2015, 10:10
@Kornelsx: mi się skojarzyło z serowym chrupkiem, ale też dobre
Odpisz
17 maja 2015, 10:11
wjem bo jo zeh jest dobry
Odpisz