Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jaccku321

11 marca 2016, 20:19

Niedługo będą mogli się zaspokajać. Homoseksualne związki mają być zalegalizowane w Polsce.

Avatar
kroganin

3 listopada 2015, 21:05

Znów pokazują 2 pedałów.

Avatar KitoriSa

14 sierpnia 2015, 09:10

Czemu Maciej Musiał założyć okulary, bo słońce Rezi :D

Avatar XM9StudioPL

14 maja 2015, 20:13

Hejty na Reziego za 3 2 1...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (44)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (44)
Avatar Maks2603

7 lipca 2015, 12:53

@Kivera: Ja tylko wyrażam swoje zdanie o nim i nikomu go nie zabraniam oglądać.

Avatar AchillesGuy

11 lipca 2015, 10:02

@XM9StudioPL: Hejt na reziegi

Avatar tomzizek

26 maja 2015, 17:25

Mój brat bo (nazwisko) Musiał.

Avatar skers2

18 maja 2015, 02:10

Ta cenzura xD Jakby ktoś Reziego nie znał :P

Avatar JPsoldier

Edytowano - 17 maja 2015, 22:47

Ja nie lubie tych majkraftow grali grali I nagle przestali bo wypadlo to z mody . I teraz sciągają od zagranicznych youtuberow I co najważniejsze są nie smieszni , chociaz myślą , że tacy są.Dla mnie tylko:Tarcza,Hajsy,JParmia, i jedyny majkrafter , który jest najmniej podrabiany to Mandzio

Avatar Nilciaxd

17 maja 2015, 21:47

@Szosam jesteś frajer (mówie tak bo obraziłeś Reziego -,- a stuu możesz przezywać bo to debil -,-

Avatar Nilciaxd

17 maja 2015, 21:44

bez sensu zakryli jego nick jak każdy wie że to Rezigiusz xd

Avatar matylda100404

17 maja 2015, 19:12

Maciej Musiał Reziego ten tego.

Avatar matiExtreme

17 maja 2015, 18:20

maciej musiał zrobić kupę

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 maja 2015, 12:25

Serio Cenzurować gościa którego prawie każdy polak zna?

Avatar Rander

17 maja 2015, 12:32

Ja nie znam!

Avatar adulecm

17 maja 2015, 16:51

prawie każdy MŁODY polak.

Avatar oliwiadzie

17 maja 2015, 18:05

Racja ! -,- Deb** ! Wiadomo że to ReziGiusz!

Avatar Kuziemek

15 maja 2015, 19:07

Lol, Pan A. zacenzorował... Sami wiecie, kogo. I tak wszyscy go znają...

Avatar Lacoste

17 maja 2015, 14:01

@Kuziemek: Kogo ? :C Bo nie znam

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 14:33

@Lacoste: Reziego

Avatar Lacoste

17 maja 2015, 16:18

Myślałem że chodzi o cenzurę na tego gościa co dał koma XD

Avatar nikodemonek44440

17 maja 2015, 14:27

REZI=SZCZAŁKA W GÓRĘ STU = SZAŁKA W DÓŁ

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 14:45

@nikodemonek44440: Wróć do gier albo tam skąd przybyłeś.

Avatar xXkuba22Xx

17 maja 2015, 14:25

ale mnie słońce rezi po oczach!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Ikony

Równi i równiejsi

Powodzenia

Przerwa na herbatkę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka