Ratujmy żaby! Za wszelką cenę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2022, 17:56
Ratunkuuuuu
Odpisz
9 czerwca 2021, 21:57
Mam arachnofobię...
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:00
ten moment kiedy mem ma więcej komentarzy niż ocen
Odpisz
2 marca 2018, 21:14
Żaby wpie**olą pająki.. potem będziesz miał w ch8j komarów much i innego ch*jstwa i będzie RATUJMY PAJĄKI!
Odpisz
9 września 2016, 12:39
australia pozdrawia
Odpisz
26 grudnia 2015, 00:20
Wtf save frogs
Save fkin frogs
Save the frogs!
Odpisz
18 maja 2015, 18:22
Gdzie jest mój miotacz oginia?
Odpisz
18 maja 2015, 18:29
Po co miotacz ognia, skoro mam miotacz ognia i bombę atomową?
Odpisz
18 maja 2015, 18:36
@bartusielek: to nic nie da to są radioaktywne pająki odporne na ogień i eksplozje
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 18:39
ja mam 3 bomby atomowe 4 radioaktywne i 50 rakiet i 1 statek kosmiczny by uciec przed eksplozją
Odpisz
18 maja 2015, 18:41
@mrklorens: *ucieka ile sił w nogach*
Odpisz
18 maja 2015, 18:43
Czekaj na mnie! *Biegnie tuż za nią i ją wyprzedza*
Odpisz
18 maja 2015, 18:44
@bartusielek: No co jest?! Zostawiasz mnie na pożarcie pająków? :<
Odpisz
18 maja 2015, 18:46
*Zatrzymuje się* Skacz na barana, może być mi ciężej ale oboje spie**olimy od tych małych sku*wieli.
Odpisz
18 maja 2015, 18:48
@bartusielek: Dzięki ^^ *wskakuje dziarsko na barana* I spokojnie, jestem w miarę lekka.
Odpisz
18 maja 2015, 18:49
*Zaczyna biec* Widzę.
Odpisz
18 maja 2015, 18:50
@bartusielek: *patrzy do tyłu* Mam dla ciebie złą, wiadomość...One nas gonią!
Odpisz
18 maja 2015, 18:51
*Rzuca granaty do tyłu i przyśpiesza*
Odpisz
18 maja 2015, 18:53
@bartusielek: *zciąga z sznurka zawieszonego na szyi Gwiazdę Hanabi i strzela w pajaki kulami ognia* Moze to ich nie zabije, ale za to trochę opóźni.
Odpisz
18 maja 2015, 18:54
Świetny pomysł. *Rzuca granatami n Nova 6* (Nova 6 to granaty zmniejszające widoczność i trujące)
Odpisz
18 maja 2015, 18:55
@bartusielek: Dobra, trzeba coś zrobić, bo ty wiecznie biec nie możesz.
Odpisz
18 maja 2015, 18:56
Nie trzeba, ja tak biegać mogę. *Biegnie jeszcze szybciej*
Odpisz
18 maja 2015, 18:58
@bartusielek: Słuchaj, tam na horyzoncie widzę bagno na na nim jakąś wyrwę w ziemi. Możemy się tam shować przed nimi i miejmy nadzieje, ze nie są wodo odporne.
Odpisz
18 maja 2015, 18:59
Czekaj, w wyrwie jest woda, a te pająki skakać nie umieją *Pokazuje kotwiczkę* Chyba wiesz, jaki mam pomysł?
Odpisz
18 maja 2015, 19:00
@bartusielek: Tak, rozumiem.
Odpisz
18 maja 2015, 19:02
*Są przed wyrwą* Trzymaj się mocno *Strzela kotwiczką w drzewo i przyczepia się do niego*
Odpisz
18 maja 2015, 19:02
@bartusielek: *mocno obejmuje i przymyka oczy*
Odpisz
18 maja 2015, 19:04
*Wskakuje na drzewo z pięknym saltem* NAILED IT.
Odpisz
18 maja 2015, 19:05
@bartusielek: *pająki wydają się być zdegustowane naszymi wyczynami*
Odpisz
18 maja 2015, 19:06
*Patrzy się na pająki* Nie wiem, o co im chodzi... może o to, że krwawię?
Odpisz
18 maja 2015, 19:08
@bartusielek: *otwiera oczy i rozluźnia ramiona* Co ci się stało?
Odpisz
18 maja 2015, 19:09
żem się zaciął nożem motylkowym, walka z hejtami...
Odpisz
18 maja 2015, 19:10
@bartusielek: *staje na ziemi* Naprawdę? A gdzie?
Odpisz
18 maja 2015, 19:19
*Pokazuje zaciętą prawą nogę i lewą ręke, całe we krwi* Niestety, hejty mocne.
Odpisz
18 maja 2015, 19:22
@bartusielek: Oj, strasznie to wygląda. Nie miałeś czasu, żeby to opatrzeć? *wyjmuje chustkę z kieszeni i delikatnie moczy ją w wodzie z wyrwy, po czym obmywa twoje rany*
Odpisz
18 maja 2015, 19:24
Nie miałem czasu, musiałem cię ratować.
Odpisz
18 maja 2015, 19:25
@bartusielek: Hej, mogę do was dołączyć?
Odpisz
18 maja 2015, 19:26
Hej, mogę do was dołączyć?
Odpisz
18 maja 2015, 19:27
@bartusielek: Cóż, dzięki wielkie :) *odkłada chustkę* No proszę, jesteś wolny.
Odpisz
18 maja 2015, 19:28
*Kłania się i wyciąga róże* Oto moje podziękowanie.
Odpisz
18 maja 2015, 19:30
@bartusielek: *bierze delikatnie róże w dłonie* Och, dziękuje jest piękna.
Odpisz
18 maja 2015, 19:30
Nie ma za co.
Odpisz
18 maja 2015, 19:31
@gabisoch: Przykro mi, trochę się spóźniłaś ;)
Odpisz
18 maja 2015, 19:38
Proszę! Nie zostawiajcie mnie na pożarcie!
Odpisz
18 maja 2015, 19:38
Niestety, pewnie jako jedyni przeżyliśmy apokalipsę pająków.
Odpisz
18 maja 2015, 19:40
@gabisoch: Dobra... *Teleportuje gabisoch do siebie* Masz.
Odpisz
18 maja 2015, 19:41
@bartusielek: Dziękuję! Obiecuję, że nie będę w żaden sposób wam przeszkadzać :>
Odpisz
18 maja 2015, 19:42
@gabisoch: Ależ ja mam taką nadzieję... Pająki umarły, tylko nasza trójka istnieje.
Odpisz
18 maja 2015, 19:46
@bartusielek: to co teraz zrobimy?
Odpisz
18 maja 2015, 19:46
@bartusielek: Wiec co robimy teraz?
Odpisz
18 maja 2015, 19:46
@gabisoch: Teraz nie wiem. w Każdym razie mam przy sobie jeszcze trochę jedzenia.
Odpisz
18 maja 2015, 19:47
@up
Odpisz
18 maja 2015, 19:51
@bartusielek: to dobrze, ważne że apokalipsa się skończyła...
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 19:57
@gabisoch: Racja... *Widzi nadchodzących lewaków z pająkami* Wy uciekajcie.. ja ich dopadnę..
Odpisz
18 maja 2015, 20:07
@bartusielek: Nie zostawimy cię tak!
Odpisz
18 maja 2015, 20:09
@gabisoch: *Wbiega w tłum lewaków z odbezpieczonym granatem w ręce, granat wybucha, wraca do was* Już.
Odpisz
18 maja 2015, 20:12
@bartusielek: Dobra robota! :) jak na jakiś czas znowu jesteśmy bezpieczni...
Odpisz
18 maja 2015, 20:14
@gabisoch: Na jakiś czas... na pewno. Nie mogę obiecać, szukają mnie na całym kontynencie.
Odpisz
18 maja 2015, 20:17
@bartusielek: W takim razie... musimy być przygotowani na wszystko!
Odpisz
18 maja 2015, 20:21
@gabisoch: Zrobie screena i obrazek Tymczasem w komentarzach .-.
Odpisz
18 maja 2015, 20:21
@gabisoch: *NAdchodzą uzbrojone po zęby odziały SWAT* Oto i oni. Biegnijcie, wrócę. *Wycoaga nóż motylkowy i biegnie do SWAT* Wassup, niggaz?
Odpisz
18 maja 2015, 20:25
@bartusielek: Z tłumu wyleciał granat, wszyscy nie żyją...koniec.
Odpisz
18 maja 2015, 20:26
@bartusielek: Dobrze, uważaj na siebie! *ucieka razem ze Spicerką ile sił w nogach*
Odpisz
18 maja 2015, 20:33
@gabisoch: *Teleportuje się do was z zakrwawionym nożem* These bullets aren't so good if they dont hit anything, aren'tt they?
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 20:36
@bartusielek: udało ci się ich pokonać?
Odpisz
18 maja 2015, 20:37
@gabisoch: A czy to *Pokazuje zakrwawiony nóż* Nie jest dowodem? Nawet tarce im nie pomogły C:<
Odpisz
18 maja 2015, 20:38
@bartusielek: Wow! Jak ty to robisz? *_*
Odpisz
18 maja 2015, 20:40
@gabisoch: Ma się skilla... Byłem poszukiwany przez cały kontynent przez 10 lat i przeżyłem. Ten nożyk to jedyne, co mi w tym pomogło. Póki go nie zdobyłem były też pięści, ale nevermind.
Odpisz
18 maja 2015, 20:41
@bartusielek: *kiwa głową i patrzy z zachwytem*
Odpisz
18 maja 2015, 20:43
@gabisoch: *Wbija nóż w żołądek członkowi SWAT który ich szpiegował* Diagnosis? THEY SUCK!
Odpisz
18 maja 2015, 20:45
@bartusielek: *.* słuchaj... *rozgląda się* a gdzie się podziała Spicerka? 0.0
Odpisz
18 maja 2015, 20:55
@gabisoch: Ona jest offline, tak jakby niewidzialna.
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 20:56
@bartusielek: aha, ok ... xd (rozumiem, po prostu nie jest teraz na komputerze, ale my robimy taką niby historię i jest niewidzialna.) ok
Odpisz
18 maja 2015, 21:01
@gabisoch: Idź dalej, ja będę chronić plecy.
Odpisz
18 maja 2015, 21:04
@bartusielek: ok *idzie rozglądając się czy ktoś ich nie śledzi*
Odpisz
18 maja 2015, 21:06
@gabisoch: *Strzela do SWATU na tyłach* You suck!
Odpisz
18 maja 2015, 21:08
@bartusielek: Poczekaj! A jak jakiś mnie zaatakuje to czym mam się bronić!?
Odpisz
18 maja 2015, 21:09
@gabisoch: *Rzuca do ciebie czysty nożyk* Zawsze trzymałem kopię dla kogoś jak ty. jak zaatakuję, go for the eyes, albo wbij w żołądek.
Odpisz
18 maja 2015, 22:21
@bartusielek: Ta
historia zasługuje na Nobla. *podaje Nobla*
Odpisz
18 maja 2015, 22:35
@bartusielek: Eh...sporo mnie omineło ;P
Odpisz
18 maja 2015, 22:40
@JeffTheKiller000: A ja mam wyje**ne. XD
Odpisz
19 maja 2015, 08:19
@bartusielek: *Wyjeżdza Jeep`em zza rogu obładowanym bronią i zapasami * Wsiadajcie !
Odpisz
19 maja 2015, 14:31
@bartusielek: dzięki *idzie powoli dalej*
Odpisz
19 maja 2015, 14:31
@jarek200211: dziękuję xD
Odpisz
19 maja 2015, 14:32
nom :p
Odpisz
19 maja 2015, 16:41
@gabisoch: *Widzi na horyzoncie helikopter* Helikopter. Pewnie siedzi tam Delta, może uciekniemy :D
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 17:32
@bartusielek: dobry pomysł ;p tylko musimy się gdzieś schować. ale gdzie?
Odpisz
19 maja 2015, 17:39
@gabisoch: Chyba źle mnie rozumiesz, Delta to mój pzyjaciel. Może uciekniemy jego helikopterem, o ile będzie miał ochotę polecieć.
Odpisz
19 maja 2015, 17:46
@bartusielek: aaa , przepraszam, nie zrozumiałam xD ok
Odpisz
19 maja 2015, 17:49
@gabisoch: Idziesz, czy tak stoisz? *Zaczyna iść w stronę helikoptera*
Odpisz
19 maja 2015, 17:50
@bartusielek: no idę! * biegnie za nim*
Odpisz
19 maja 2015, 17:51
@gabisoch: *Wsiada do helikoptera i widzi Deltę* Yo, Delta! Wassup? I knew that was you.
Odpisz
19 maja 2015, 17:55
@bartusielek: *powoli wsiada za nim*
Odpisz
19 maja 2015, 17:56
@gabisoch: Delta, it's gabisoch, gabisoch, to jest Delta. Delta: Hello!
Odpisz
19 maja 2015, 17:59
@bartusielek: Hello, nice to meet you :)
Odpisz
19 maja 2015, 17:59
@gabisoch: Delta: I will be piloting this chopper, have a nice stay. Anyone to wait for? Ja: Yep, Spicerka. She's still missing.
Odpisz
19 maja 2015, 18:05
@bartusielek: *czekamy na Spicerkę*
Odpisz
19 maja 2015, 18:07
@gabisoch: Prawdopodobnie nie będzie jej do 19:00 xDD
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 18:09
@bartusielek: chyba tak...xD no to co robimy?
Odpisz
19 maja 2015, 18:14
@gabisoch: Rozejrzyj się po helikopterze.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 18:16
@bartusielek: ok, *rozgląda się, ogląda wszystkie guziki, dźwignie itp.* rany! chyba naprawdę trudno się tym lata 0.0
Odpisz
19 maja 2015, 18:18
@gabisoch: Taa.. Delta i ja potrafimy, więc chyba nie trudno. *Podchodzi do lodówki, wyciąga puszkę coli, zamyka lodówkę i siada z powrotem*
Odpisz
19 maja 2015, 18:22
@bartusielek: No cóż, ja nie potrafię :) *siada na wolnym siedzeniu*
Odpisz
19 maja 2015, 18:25
@gabisoch: *Pije Colę* Taa... Delta wie co tutaj dodać. Jest nawet telewizor.
Odpisz
19 maja 2015, 18:30
@bartusielek: wow! nieźle wyposażony ten helikopter. :))
Odpisz
19 maja 2015, 18:32
@gabisoch: Delta sam go zbudował. Zdobył Black Hawka, przerobił go i teraz ma Black Hawka z telewizją, darmowym Wi-Fi i lodówką.
Odpisz
19 maja 2015, 18:36
@bartusielek: wooow! ^^ niesamowite :)
Odpisz
19 maja 2015, 18:37
@gabisoch: Chcesz się czegoś napić? Coś zjeść? Obejrzeć telewizję? Może posiedziec na faceoobku/ *Wyciąga telefon i zaczyna przeglądać jeja*
Odpisz
19 maja 2015, 18:50
@bartusielek: Napiję się tylko coli *wstaje, podchodzi do lodówki,otwiera,wyjmuje cole,zamyka,wraca na miejsce, otwiera puszkę, pije* xD
Odpisz
19 maja 2015, 18:52
Idziesz? Delta nie bydzie czekał wiecznie.
Odpisz
19 maja 2015, 19:09
@bartusielek: Idę *idzie*
Odpisz
19 maja 2015, 19:11
@gabisoch: Pisałem do Spicerki..
Odpisz
19 maja 2015, 19:15
@bartusielek: Oj, przepraszam...
Odpisz
19 maja 2015, 20:48
@bartusielek: Sorka radzcie sobie sami. Mną rządza prawa postaci kreskówkowej. Dołącze do was później *usmiecha sie pod nosem*
Odpisz
19 maja 2015, 20:57
Jeśli chcesz... nie będę się kłócił. Delta, you can go. Delta: Roger that. *śmigłowiec startuje* Radź sobie dobrze.
Odpisz
19 maja 2015, 21:01
@bartusielek: *zdejmuje plecak i wyciaga z niego shen gong wu* Pazury Tygrysa! *wycina tunel czaso (i miejsco)przestrzenny i znika*
Odpisz
19 maja 2015, 21:02
*Dalej leco tym helikoptrem, SWAT zaczyna ich atakować* Delat: Hey, homie! We getting shot, grab da mini! *łapię miniguna i zaczynam napi**dalać w SWAT*
Odpisz
19 maja 2015, 21:36
@bartusielek: *nagle samolot SWAT wybucha* Siema! Myślałem,że jestem jedyny żywy! *z dymu wyłania się mój odrzutowiec*
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2015, 13:25
@bartusielek: *całkowicie nie wiem co robić*
Odpisz
20 maja 2015, 13:27
@jarek200211: *patrzy na niego z zaskoczeniem*
Odpisz
20 maja 2015, 14:29
@gabisoch: Hej, zaprowadzę was do mojej kryjówki! *leci w stronę kryjówki*
Odpisz
20 maja 2015, 14:35
@jarek200211: ok...
Odpisz
20 maja 2015, 17:37
@jarek200211: Delta, be right after this guy! Delta: Roger that! *Delta leci za tobą*
Odpisz
20 maja 2015, 18:45
@bartusielek: *Ląduje na wyspie* Dobra! Jesteśmy na miejscu!
Odpisz
20 maja 2015, 19:32
@jarek200211: *robi rozciecie po raz drugi i pojawia się tuz obok was* O cześć, tu jesteście! Nie macie ile wymiarów zwiedziłam, zeby się tu do was dostać ^^
Odpisz
20 maja 2015, 20:14
@jarek200211: Elta, you can land here. *Delta ląduje, wszyscy wychodzo z helikoptra*
Odpisz
20 maja 2015, 20:15
Miło cię znowu widzieć ^^
Odpisz
20 maja 2015, 20:18
@bartusielek: Wiec co robimy teraz?
Odpisz
20 maja 2015, 20:23
*Otwiera swój plecak i wyciąga skrzynkę narzędzi z numerem 24* Ma ktoś klucz francuski?
Odpisz
20 maja 2015, 20:31
@bartusielek: Na mnie nie patrz, jedyne co z sobą mam to kilka sheng gong wu, a one się raczej do takich celów nie nadają.
Odpisz
20 maja 2015, 20:34
Spoko. *Patrzy w plecak i wyciąga klucz francuski* Mam go. *Zaczyna uderzać kluczem o skrzynkę* Trust me, I'm an Engineer.
Odpisz
20 maja 2015, 21:50
@bartusielek: Dobra,jak na razie żadne pająki ani SWAT tu nas nie dopadną. To...co teraz?
Odpisz
21 maja 2015, 16:36
@jarek200211: *Ze skrzynki wyskakuje stolik piknikowy z pełną zastawą i jedzeniem, obok telewizor* Teraz jemy.
Odpisz
21 maja 2015, 17:03
@bartusielek: Ok. *je i ogląda wiadomości*
Odpisz
21 maja 2015, 17:05
@jarek200211: *Siada i też je*
Odpisz
21 maja 2015, 20:37
@bartusielek: Idę po Doritosy i Mountain Dewy, bo się skończyły*idzie do wielkiej lodówki i wyjmuje jedzenie* Łap! *rzuca po jednym*
Odpisz
21 maja 2015, 20:50
@jarek200211: *łapie* Dzięki!
Odpisz
22 maja 2015, 08:22
@bartusielek: * siada na kocu *
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 08:23
@jarek200211: Mogę jednego?
Odpisz
22 maja 2015, 10:48
@gabisoch: Łap! *rzuca po jednym*
Odpisz
22 maja 2015, 15:48
@jarek200211: *lapie* Dziękuję! :)
Odpisz
22 maja 2015, 16:34
@jarek200211: Wiesz jaki jest szczyt debilstwa? Zmieszać Doritos z Mountain Dew! *Kruszy 3 dorito, wrzuca do Mountain Dew i zaczyna pić*
Odpisz
22 maja 2015, 16:38
@bartusielek: *wielkie zdziwienie* Co ty właśnie zrobiłeś?
Odpisz
22 maja 2015, 16:54
@jarek200211: Rozkryszułem Doritos i wrzuciłem do Mountain Dew. Jeśli powiesz, że jestem chorym pojebem to wielu mi to mówi.
Odpisz
22 maja 2015, 17:14
@bartusielek: To powiem coś innego: Jesteś pojebem chorym!
Odpisz
22 maja 2015, 17:18
@jarek200211: Nie wiesz, co ten napój robi z człowiekiem.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 18:37
@bartusielek: a co dokładnie robi?
Odpisz
22 maja 2015, 18:39
@gabisoch: Dobra... sprawia że nie pójdziesz spać przez 4 dni a z pięści powalisz każdego..
Odpisz
22 maja 2015, 21:02
@bartusielek: Hej, spójrzcie na to! *szepcze słowa czarnej magii* *wyskakują łóżka* Nie wiem jak wy, ale ja jestem wykończony *kładzie się spać*
Odpisz
22 maja 2015, 21:25
@jarek200211: Ja zostanę na warcie.
Odpisz
23 maja 2015, 10:38
@bartusielek: ok *kładzie się spać*
Odpisz
23 maja 2015, 12:35
@gabisoch: *gwałtownie się budzi* Hej! Miałem sen, że te pająki tutaj przybędą za 2 godziny!
Odpisz
23 maja 2015, 13:14
@jarek200211: eee... to tylko sen... śpij dalej! *kładzie się spać ponownie*
Odpisz
24 maja 2015, 02:26
@gabisoch: *skrada się od tyłu z wyciągniętym nożem*
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 10:02
@ninja618: *gwałtownie się obraca, powoli wyciąga swój nóż w jego stronę i czeka... *
Odpisz
24 maja 2015, 10:57
@gabisoch: *Podbiega* Ninja, później nas wybijesz, lewaki zrobiły sojusz z pająkami i SWAT i na nas idą! Łapać broń! *Bierze miniguna* It's time to chew bubblegum and kick ass.
Odpisz
24 maja 2015, 11:45
@bartusielek: O kur.. *wybiega i po pięciu minutach jedzie czołgiem* Wskakuj !
Odpisz
24 maja 2015, 12:41
@ninja618: Nie trzeba.
Odpisz
24 maja 2015, 12:49
@bartusielek: ok *dalej trzymając swój nożyk ponieważ nie ma innej broni*
Odpisz
24 maja 2015, 12:53
@gabisoch: *Rzuca ak-47* Chyba iwesz, do czego służy spust? *Biegnie na SWAT z minigunem i zaczyna strzelać*
Odpisz
24 maja 2015, 13:00
@bartusielek: no chyba że wiem xD *ogląda broń i zaczyna strzelać*
Odpisz
24 maja 2015, 13:08
@gabisoch: O kur.. biegnie ich matka ! *mierzy i w nią i strzela*
Odpisz
24 maja 2015, 13:25
@ninja618: * unika strzalu i strzela w nią prosto w brzuch*
Odpisz
24 maja 2015, 13:36
@gabisoch: *wybiega z czołgu z RPG celuje i strzela w łeb* No to może pomoże...
Odpisz
24 maja 2015, 13:45
@ninja618: może... xd
Odpisz
24 maja 2015, 13:58
@gabisoch: Masz magazynek do colta ?
Odpisz
24 maja 2015, 14:12
@ninja618: Hej! Za tobą! *strzela kulą ognia w SWAT i pająki*
Odpisz
24 maja 2015, 14:16
@jarek200211: Dzięki ! *bierze do ręki maczetę i odrąbuje nią głowę swat*
Odpisz
24 maja 2015, 14:18
@ninja618: Poczekaj! Nie walcz takim starociem! *bierze twoją maczetę i daje runę +100 do ognia i +100 do za**biście odrąbanych kończyn*
Odpisz
24 maja 2015, 14:19
@jarek200211: Mam użyć swojej magi ?
Odpisz
24 maja 2015, 14:22
@ninja618: Jak chcesz. O nie, kolejni idą! *szepcze słowa czarnej magii i w kolesi wali meteoryt* No i po kłopocie.
Odpisz
24 maja 2015, 14:28
@jarek200211: Phi.. To ma być magia ?! Patrz na to *Wypowiada słowa w pradawnym języku i z ziemi wychodzą trupy które składają pokłon* Atakujcie !
Odpisz
24 maja 2015, 14:39
@ninja618: Dobre... ale zobacz na to! *szepcze i zatrzymuje czas* *zabija całą armię wrogów, która tu przybyła* To była dobra rozgrzewka! *czas zostaje przywrócony* *wszyscy padają na ziemię*
Odpisz
24 maja 2015, 14:46
@jarek200211: *Zamyka oczy a gdy je otwiera stają się niebieskie jak ocean* *Unosi ręce do góry i nagle woda zalewa całą armię nowych wrogów*
Odpisz
24 maja 2015, 14:52
@ninja618: Dobra, nie popisujmy się sztuczkami, ponieważ nie dość , że tracimy przy tym energię, to tej armii jest coraz więcej! Lepiej uciekać.
Odpisz
24 maja 2015, 14:59
@jarek200211: Czekaj *zaczyna nucić jakąś pieśń i po minucje przybiega wielki wilk* To mój wierzchowiec The-Lekeshe.
Odpisz
24 maja 2015, 15:02
@ninja618: Dobra, to niech pozostali idą do śmigłowców! Ja natomiast...*sypie proszek na ziemię i pojawia się niebieski koń* Huragan,wio! *wsiadam na niego i powoli lecę w niebo*
Odpisz
24 maja 2015, 15:12
@jarek200211: Ech ci ludzie to się niczego nie nauczą *wsiada na wilka ,który rozkłada skrzydła i wzbija się z nadmierną prędkością przez co uderza bokiem konia* Przepraszam
Odpisz
24 maja 2015, 16:33
@ninja618: Człowieku, panuj nad wilkiem! *wspina się na konia* Huragan,Galop! *Huragan się rozpędza do twojej prędkości*
Odpisz
24 maja 2015, 16:57
@jarek200211: Ten wilk to część mnie ! *Wilk chowa skrzydła i pikuje na robala matkę*
Odpisz
24 maja 2015, 18:31
@jarek200211:
*Biegnie do śmigłowców razem z bartusielkiem i spicerką*
Odpisz
24 maja 2015, 19:57
@gabisoch: Hehe... *Używa CHopper gunner, znajduje się na pokładzie helikoptera bojowego i strzela do wszystkich przeciwników z minguna*
Odpisz
24 maja 2015, 20:14
@bartusielek: *wyjmuje ak-47 od bartusielka i zaczyna strzelać*
Odpisz
24 maja 2015, 20:18
@gabisoch: Beware! Friendly Hunter Dogs inbound! *Nadbiegają psy bojowe i rozrywają SWAT, lewaków i pająki na strzępy*
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 20:32
@bartusielek: Ok, teraz mamy czas aby się gdzieś schować i odpocząć.
Odpisz
24 maja 2015, 20:42
@gabisoch: *Wyskakuje z helikoptera, ląduje na ziemi bez szwanku i wchodzi za wzgórze w kamo*
Odpisz
24 maja 2015, 20:51
@bartusielek: *powoli zeskakuje za nim i podbiega do niego* to co teraz robimy?
Odpisz
24 maja 2015, 20:53
@gabisoch: Cichooo... bo nas usłyszą *Wstrzymuje oddech, przymierza z wyciszonego AWP i strzela jednemu członkowi SWAT w głowę*
Odpisz
24 maja 2015, 21:02
@bartusielek: *nic nie mówi i skrada się zaraz za nim*
Odpisz
24 maja 2015, 21:03
@gabisoch: *Szpece* Teraz patrz i się ucz. *Bierze swój karambit, podbiega do jednego i po cichu podrzyna mu gardło*
Odpisz
25 maja 2015, 13:37
@bartusielek: *z lekkim obrzydzeniem patrzy się na wykrwawiającego się agenta SWAT*
Odpisz
25 maja 2015, 13:52
@gabisoch: *Z kamienną twarzą przygląda się agentowi SWAT* Musisz się przyzwyczaić. *Pocisk przelatuje tuż obok jego ucha* Spadamy! *zaczyna uciekać*
Odpisz
25 maja 2015, 14:07
@bartusielek: *przełyka ślinę i biegnie za nim*
Odpisz
25 maja 2015, 14:10
@gabisoch: *Dalej biegnie, odwraca się i zaczyna strzelać do SWAT z Miniguna*
Odpisz
25 maja 2015, 14:15
@bartusielek: Doganiają nas! *nagle zauwaza dosc gleboki dół* choć! *lapie go za reke i razem do niego skaczą a agenci SWAT przebiegaja obok i nas nie zauważają. *
Odpisz
25 maja 2015, 14:16
@gabisoch: KU*WA! Nogę mi złamałaś!
Odpisz
25 maja 2015, 14:25
@bartusielek: Przepraszam... nie wiedziałam że ten dół jest taki głęboki * wzdycha* to moja wina... gdyby nie ja to by się nie stało... :'( wybacz mi... *zakrywa twarz dłońmi*
Odpisz
25 maja 2015, 14:26
@gabisoch: Nie płacz. *Wyciąga bandaż z plecaka i bandażuje sobie nogę*
Odpisz
25 maja 2015, 14:41
@bartusielek: ale przecież sam wiesz ze to przeze mnie... mogłam się nie wtrącać...
Odpisz
25 maja 2015, 14:42
@gabisoch: Nie, nie martw się. *Wstaje, wyskakuje z dziury i wybija cały oddział SWAT z noża pod ich ostrzałem*
Odpisz
25 maja 2015, 14:46
@bartusielek: to co teraz robimy?
Odpisz
25 maja 2015, 14:48
@gabisoch: *Podaje rękę* Po pierwsze może byś wyszła?
Odpisz
25 maja 2015, 14:49
@bartusielek: A no tak xd *podaje rękę*
Odpisz
25 maja 2015, 14:52
@gabisoch: *Pomaga jej wyjść, wyciąga krótkofalówkę z kieszeni i zaczyna mówić do krótkofalówki* Inbound a Black Hawk, Over. *Głos z krótkofalówki* Roger that.
Odpisz
25 maja 2015, 14:59
@bartusielek: *Wychodzi z dziury i słucha rozmowy*
Odpisz
25 maja 2015, 15:01
@gabisoch: *Podlatuje pusty helikopter, uzbrojony w 2 rakietnice i 2 miniguny* Będę to pilotował C:<
Odpisz
25 maja 2015, 15:05
@bartusielek: Robi wrażenie! *Patrzy z zachwytem*
Odpisz
25 maja 2015, 15:06
@gabisoch: *Wchodzi do helikoptera* Wskakuj. It's reking time.
Odpisz
25 maja 2015, 15:09
@bartusielek: ok :) *wchodzi do środka*
Odpisz
25 maja 2015, 15:10
@gabisoch: *Podaje SCAR-20 i siada za sterami* Nie zamknę boków, ty przyzoomujesz i jak zobaczysz jakiegoś SWAT którego nie dotkną moje pociski to wiesz co robić.
Odpisz
25 maja 2015, 15:12
@bartusielek: Dobrze :)
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 15:37
@bartusielek: *zauważa jednego członka SWAT, celuje w niego i strzela*
Odpisz
25 maja 2015, 16:12
@gabisoch: *Z dołu słychać krzyki agonii i wybuchy* UMRZYJCIE! PŁOŃCIE W PIEKLE!
Odpisz
25 maja 2015, 16:17
@bartusielek: *zatrzymanie czasu* Ech, wiedziałem, że sami sobie nie poradzicie. *wyciąga z niczego RPG* Huragan, szarża! Huragan:Yhaha! *szarżują na wszystkich*
Odpisz
25 maja 2015, 16:20
@jarek200211: *Bullet time* Właśnie poradzimy *Bombarduje cały SWAT z rakiet i miniguna* *Koniec Bullet Time'a*
Odpisz
25 maja 2015, 16:35
@bartusielek: Dobra, ja byłem na zwiadach, i cała armia idzie od północy! Lepiej, żebyśmy powoli się cofali do helikopterów! Huragan, za tobą! *strzela z RPG do lewaków*
Odpisz
25 maja 2015, 16:50
@jarek200211: Słabo. Słuchaj, możemy ich rozwalić moim Black Hawkiem. Wystarczy ich tylko zniszczyć od niespodzianki. Cofajcie się, upewnijcie ich, że mają przewagę a tymczasem my będziemy ich wybijać, w końcu po wybiciu tyłów atakuj.
Odpisz
25 maja 2015, 17:27
@bartusielek: a ja co mam robić?
Odpisz
25 maja 2015, 17:33
@gabisoch: To co robisz najelpiej: Napi**dalaj we wszystko co nas atakuje
Odpisz
25 maja 2015, 17:35
@bartusielek: ok xD
Odpisz
25 maja 2015, 17:38
@gabisoch: To chyba umiesz
Odpisz
25 maja 2015, 17:44
@bartusielek: no jasne :)
Odpisz
25 maja 2015, 17:52
@gabisoch: *Dalej leci robiąc masakrę wśród SWAT* Pomóż. mamy kilka niedobitków.
Odpisz
25 maja 2015, 17:56
@bartusielek: ok * celuje i strzela do każdego po kolei*
Odpisz
25 maja 2015, 17:58
@bartusielek: Mi to odpowiada, ale zaatakuje ich z zaskoczenia *staje się niewidzialny i morduje wszystkich od tyłu*
Odpisz
25 maja 2015, 18:32
@jarek200211: Spoko.
Odpisz
27 maja 2015, 13:40
@bartusielek: *dalej strzela do SWAT*
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2015, 13:55
@gabisoch: *Ląduje i mówi do radio* Need some backup, now! *Odpowiedź z radia* Roger that *Znowu mówi do radia* Go, go, go, move it! *Mówi do gabisoch* Dobra, wyskakujemy, zaraz będzie wsparcie.
Odpisz
27 maja 2015, 14:19
@bartusielek: Dobra, ja będę was osłaniał! *krzyczy do armii* NO I CO?! TO TYLE? * skacze na nich z mieczami w rękach*
Odpisz
27 maja 2015, 14:39
@bartusielek: ok
Odpisz
27 maja 2015, 15:01
@gabisoch: *Wychodzi z helikoptera, uśmiecha się pod nosem, ujawnia nóż ukryty w rękawie i rzuca się na SWAT*
Odpisz
27 maja 2015, 15:18
@bartusielek: *wychodzi, celuje i strzela w SWAT*
Odpisz
27 maja 2015, 15:24
@gabisoch: *Wraca cały we krwi dalej uśmiechając się pod nosem*
Odpisz
27 maja 2015, 15:40
@bartusielek: jak dałeś radę ich wszystkich pokonać? 0.0
Odpisz
27 maja 2015, 15:44
@gabisoch: Nie dałem rady sam. Jarek mi pomógł. A co do tego jak ich zabiłem, to nożyk rozwiąże wszystko.
Odpisz
27 maja 2015, 15:53
@bartusielek: aaa... no tak :)
Odpisz
27 maja 2015, 16:28
@gabisoch: *Wyciąga nożyk ze złamaną klingą* Mój nożyk.. był ze mną odkąd go znalazłem. Spróbuję go naprawić, ale narazie będę walczył pięściami.
Odpisz
27 maja 2015, 17:45
@bartusielek: dasz sobie radę?
Odpisz
27 maja 2015, 17:54
@gabisoch: Dam. Nie po to walczyłem tyle bez noża, żeby nie mieć dobrych pięści. *Idzie do helikoptera naprawić nóż*
Odpisz
27 maja 2015, 17:58
@bartusielek: ok, ja zajmę się SWAT *wyjmuje pistolet i strzela do SWAT*
Odpisz
27 maja 2015, 18:00
@gabisoch: *Wychodzi z bardziej zaostrzonym, płonącym nożem*
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2015, 18:04
@bartusielek: *wpatruje się w płonący mocniej zaostrzony nóż* no takim nożem to pokonasz całe wojsko! :D
Odpisz
27 maja 2015, 18:09
@gabisoch: Takim nożem mogę zniszczyć świat.
Odpisz
27 maja 2015, 18:11
@bartusielek: No ale chyba tego nie zrobisz? co?
Odpisz
27 maja 2015, 18:16
@gabisoch: Nie, ale zrobię to! *Rzuca nożem w oddział SWAT, cały oddział się podapal i zaczynają uciekać krzycząc w agonii*
Odpisz
27 maja 2015, 18:19
@bartusielek: Wow! Cały czas mnie zaskakujesz xD
Odpisz
27 maja 2015, 18:20
@gabisoch: *Podchodzi do pierwszego trafionego nożem i wyciąga nóż bez problemu* 0% Luck, 100% SKILL.
Odpisz
27 maja 2015, 18:29
@bartusielek: *uśmiecha się, i strzela do pozostałych*
Odpisz
27 maja 2015, 18:30
@gabisoch: *Biegnie pod ostrzałem wbijając noże w brzuchy SWAT*
Odpisz
27 maja 2015, 18:32
@bartusielek: *dalej strzela*
Odpisz
28 maja 2015, 11:25
@gabisoch: *Wyciąga granat, odbezpiecza go i wbiega w grupę SWAT*
Odpisz
28 maja 2015, 17:44
@bartusielek: *patrzy co stanie się dalej wciąż celując w jednego członka SWAT*
Odpisz
28 maja 2015, 18:04
@gabisoch: *Wychodzi z dymu cały i zdrowy, pokazuje wszystkm członkom SWAT środkowego palca* Haters gotta hate.
Odpisz
28 maja 2015, 18:06
@bartusielek: *Uśmiecha się i nadal strzela bo nie ma co innego robić* xD
Odpisz
28 maja 2015, 18:30
@gabisoch: *Zaczyna tańczyć breakdacne w tym samym czasie niszcząc SWAT*
Odpisz
28 maja 2015, 19:10
@bartusielek: *wpada cały zakrwaiony do helikoptera* Hej... Mamy problem... *wskazuje na wchodzącego króla lewaków*
KRÓL LEWAKÓW
[-------------------------------------------------]
100 HP
Odpisz
28 maja 2015, 19:32
@jarek200211: Król lewaków? Pff.... *Bierze swoje RPG-7* Niech cię wygląd nie myli. Strzela z ogromną szybkością.
Odpisz
28 maja 2015, 19:47
@bartusielek: Ok
Odpisz
28 maja 2015, 20:34
@bartusielek: *król lewaków dostaje* Król Lewaków:AARGHH![-----------------------------------------] 80 HP Ja:Oj, nie będzie łatwo... *zatrzymuje czas i podkłada pod niego 10 C4* *wybucha* Król Lewaków: DOSYĆ TEGO. *atakuje wielkim dildosem* [-----------------------------------] 60 HP (hej, a możesz też robić jego wskaźnik zdrowia?)
Odpisz
28 maja 2015, 20:38
@jarek200211: *Król lewaków dostaje serią 10 rakiet* Król Lewaków: WALIĆ WAS! [--------] 20 HP
Odpisz
28 maja 2015, 20:47
@bartusielek: * wskakuje na niego i wbija mu dwie katany w twarz* Król Lewaków: NIEEEE! [-] 1 HP Ja:To chyba jakiś walnięty... *dostaje z całej siły dildosem* *rozbijam się o mur* ...żart...
Odpisz
31 maja 2015, 09:54
@bartusielek: Hej, coś mnie ominęło? xd
Odpisz
31 maja 2015, 10:17
@gabisoch: Walka z królem lewaków.
Odpisz
31 maja 2015, 12:17
@bartusielek: aha i pokonaliście go?
Odpisz
31 maja 2015, 12:28
@gabisoch: Tak, ale lewusy dalej ido.
Odpisz
31 maja 2015, 12:30
@bartusielek: To co teraz zrobimy?
Odpisz
31 maja 2015, 12:35
@gabisoch: *Wyciąga nożyk i zamyka oczy* Daj mi się skupić.
Odpisz
31 maja 2015, 12:42
@bartusielek: *stoi i obserwuje w ciszy*
Odpisz
31 maja 2015, 13:07
@gabisoch: *Otwiera oczy i wbija nożyk w brzuchy armii ghostów stojących dookoła ich* Widzę, że zainwestowali w zwiadowców.
Odpisz
31 maja 2015, 20:06
@bartusielek: *kiwa głową*
Odpisz
31 maja 2015, 20:49
@gabisoch: *Podaje wizor* Załóż go. Pozwoli ci on na zobaczenie tych wstrętnych zwiadowców.
Odpisz
1 czerwca 2015, 13:09
@bartusielek: ok... *zakłada go* ... o! widzę ich!
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:39
@gabisoch: *Zakłada swój wizor i bierze nożyk* Stabby stabby stab! *Zaczyna dźgać zwiadowców*
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:42
@bartusielek: *wyjmuje pistolet i zaczyna strzelać*
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:46
@gabisoch: *Rzuca ci w ręce Prototypowe M-641* Uważaj, ma w cholerę odrzutu, więc polecam tap-shooting.
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:55
@bartusielek: ok, dzięki *ustawia odpowiednio pistolet i mocno go trzymając strzela*
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:00
@gabisoch: Przperasam, ale czemu karabin łańcuchowy trzymasz jak pistolet? Zaraz zgnieciesz sobie nogę. *Bierze swoją kopię M-641 i zaczyn strzelać odpowiednio opanowując odrzut*
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:05
@bartusielek: Aha... to jest karabin łańcuchowy.... (nie znam się na tym i się pomyliłam xd ) to... jak ja mam to złapać? xd (przepraszam ale naprawde się nie znam)
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:07
@gabisoch: Jedną rękę wystaw przed siebie i złap magazynek, drugą złap spust a dalej wiesz co masz robić.
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:10
@bartusielek: ok (dziękuję) *tym razem odpowiednio go łapie i zaczyna strzelać*
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:14
@gabisoch: Szybko się uczysz.
Odpisz
1 czerwca 2015, 20:25
@bartusielek: Dziękuję :)
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:13
@gabisoch: (Sorka za późną odpowiedź, wyszłem z pomysłów co dalej robić) *Dostaje od zwiadowcy w pistoletu w brzuch*
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:28
@bartusielek: (spoko) *szybko strzela do zwiadowcy w głowę, zabijając go, po czym szybko biegnie po coś czym można zatamować krew*
Odpisz
8 czerwca 2015, 21:28
@gabisoch: (Wyciąga bandaż i obwiązuje go sobie dookoła brzucha*
Odpisz
9 czerwca 2015, 13:51
@bartusielek: *jak najszybciej przybiega z bandażami i dowiaduje się że sam dajesz sobie radę* xd
Odpisz
9 czerwca 2015, 16:38
@gabisoch: Potrafię sobie sam poradzić w wielu rzeczach. Umiem nawet gotować bez wysadzenia kuchni w powietrze, co u mężczyzn jest rzadką umiejętnością. Poza tym umiem świetnie radzić sobie z dowolonym typem rany.
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:22
@bartusielek: Ok... to co mam zrobić z tymi bandażami?? xD
Odpisz
9 czerwca 2015, 18:56
@gabisoch: Przydadzą się na potem.
Odpisz
10 czerwca 2015, 13:17
@bartusielek: Ok *chowa je i bierze się do strzelania*
Odpisz
10 czerwca 2015, 16:33
@bartusielek: H..HALO! JA TU NADAL LEŻĘ Z POŁAMANYMI NOGAMI!
Odpisz
10 czerwca 2015, 17:21
@jarek200211: *Podbiega z bandażami* Już pomagam.
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:25
@bartusielek: *podpiera się o kij* Dzięki, ale to zbytnio nie pomoże... Trzeba powoli się nie wycofać.
Odpisz
11 czerwca 2015, 20:11
@jarek200211: Ty się cofaj, ja będę bronił naszej pozycji. Nie możemy dać im się przepchnąć.
Odpisz
11 czerwca 2015, 21:27
@bartusielek: Dobra, idę. *popierających się kijem idzie do medyka *
Odpisz
11 czerwca 2015, 21:32
@jarek200211: Leć, bo zaraz mie sie granaty skończą!
Odpisz
11 czerwca 2015, 22:26
@bartusielek: Dobra, lecę... UWAŻAJ, ZA TOBĄ! *podbiega i odparowuje lewaka kijem zmieniającym się w czarny miecz z płomienistymi znakami* He... co ty właściwie próbowałeś zrobić? *przedziurawia lewaka mieczem*
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:56
@jarek200211: Postaram się przeżyć. Idź, powiedz wsparciu, że pomocy potrzebuję. Będą przy helikopterze.
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:21
@bartusielek: Dobra! *popierając się na meczu idzie do helikoptera*
Odpisz
12 czerwca 2015, 19:10
@jarek200211: **Pomaga mu* Postawiłem działko, zbyt szybko nie wejdą.
Odpisz
12 czerwca 2015, 21:28
@bartusielek: Dobra. Idzie wsparcie i... JA!!! *szarżuje z armią na czele w dronie * ATAK!!!!
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:09
@jarek200211: *Biegnie na armię ze świecącą się na czerwono strzelbą* Someone activated my trap card!
Odpisz
12 czerwca 2015, 23:31
@bartusielek: Czy to źle?
Odpisz
13 czerwca 2015, 07:46
@jarek200211: Źle dla nich. Wręcz za**biście dla mnie. *Strzela do armii ze strzelby, nad ich głowami pojawiają się zielone napisy ''CRITICAL HIT!''*
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:26
@bartusielek: Dobra, ale nadchodzą kolejni! Ale to ich załatwi! *unosi się dronem i podpala wszystkich miotaczem ognia*
Odpisz
13 czerwca 2015, 10:38
@jarek200211: That what you get for touching that darn thing...
Odpisz
13 czerwca 2015, 13:10
@bartusielek: ? Ja podpalałem wrogą armię, nie was!
Odpisz
13 czerwca 2015, 13:15
@jarek200211: Do nich mówiłem. *Stawia kolejne działko* Trap card inbound.
Odpisz
13 czerwca 2015, 15:09
@bartusielek: OK. Jezu, ile ich jest?! *strzela do kolejnych z minigana*
Odpisz
13 czerwca 2015, 16:46
@jarek200211: *Jego strzelba znowu się świeci, jego działko wybucha* Nie uczą się :V *Wybija armię*
Odpisz
13 czerwca 2015, 16:59
@bartusielek: Znam pewien sposób, aby ta armia raz na zawsze zniknęła... Ale to ryzykowne...
Odpisz
13 czerwca 2015, 17:28
@jarek200211: Co?
Odpisz
13 czerwca 2015, 17:46
@bartusielek: Mam kumpla, który może zrzucić bombę atomową w to miejsce... Ale byśmy mieli tylko pół godziny na ucieczkę.
Odpisz
13 czerwca 2015, 17:57
@jarek200211: Zniszczyłbyś cały świat.
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:03
@bartusielek: A masz lepszy pomysł? Poza tym mam swoją planetę, na której są podobne warunki co ziemskie.
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:36
@jarek200211: Niech ci będzie. P.S mam swoją kopię Ziemii :V
Odpisz
13 czerwca 2015, 19:47
@bartusielek: *Ze Spicerki wychodzi męska wersja jej samej*
No siema
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:02
@Spicer: *Zastanawia się jakim sposobem to mogło się stać* Well, shit happens
Odpisz
13 czerwca 2015, 20:04
@bartusielek: korzystając z okazji...
CO SIĘ TU KU*WA DZIEJĘ?
Odpisz
13 czerwca 2015, 23:45
@bartusielek: Okej. Roger,let's destroy this shit. Roger:Okay, mate! *mówi do wszystkich* Dobra! Wszyscy się pakujemy do rakiety!
Odpisz
13 czerwca 2015, 23:48
@Spicer: Walczymy z lewakami , SWAT i pająkami. Teraz uciekamy od bomby atomowej ;-) Przyłączysz się?
Odpisz
14 czerwca 2015, 08:07
@jarek200211: przecież tutaj jestem...
uważaj!!! *krzyczy i wali go po głowie* masz pająka!
Odpisz
14 czerwca 2015, 08:55
@Spicer: Dzięki! Dobra ja idę do drona i oczyszczę wam drogę. *wsiada do drona i morduje wrogów*
Odpisz
14 czerwca 2015, 08:56
@jarek200211: *przebiegam z resztą ocalałych*
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:21
@Spicer: Hej, a masz jakąś broń?
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:41
@jarek200211: peleryna niewidka!
a poza tym to nic
Odpisz
14 czerwca 2015, 09:42
@bartusielek: z tf2
Odpisz
14 czerwca 2015, 10:11
@Spicer: Dobra. *wraca do zabijania wrogów*
Odpisz
14 czerwca 2015, 14:59
@jarek200211: *Wyciąga 3 jetpacki, bierze jeden i odlatuje* See you in hell, losers.
Odpisz
14 czerwca 2015, 15:27
@bartusielek: Spicer! Bierz jeden! *burze drugi i odlatuje *
Odpisz
16 czerwca 2015, 14:22
@jarek200211: A ja co mam robić? (dawno mnie nie było xd)
Odpisz
16 czerwca 2015, 14:28
@gabisoch: Masz! *rzuca kolejnego jetpacka* Odlatujemy!
Odpisz
16 czerwca 2015, 14:48
@jarek200211: Ok! :) *zakłada jetpack*
Odpisz
17 czerwca 2015, 17:05
@gabisoch: *Siedzi na chmurze* Nie ma to jak zachować sobie latający spodek pod przykrywą chmurki.
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:39
@bartusielek: *Odpolala jetpack,leci wysoko w górę, podlatuje do ciebie* xD
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:04
@gabisoch: Co? Po prostu sobie siedzę i patrzę.
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:08
@bartusielek: Ok! Nic przecież nie mówię! XD
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:29
@gabisoch: Cool story, bruuuh.
Odpisz
18 czerwca 2015, 09:54
@bartusielek: *próbuje usiąść na chmurze* o! Udało mi się! :)
Odpisz
18 czerwca 2015, 16:40
@gabisoch: Mówiłem.
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:11
@bartusielek: Co mówiłeś?
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:17
@gabisoch: Że po prostu sobie tu siedzę.
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:23
@bartusielek: Aha... ok... a ja siedzę sobie na chmurze obok....xD
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:36
@gabisoch: Fajnie.
Odpisz
18 czerwca 2015, 17:42
@bartusielek: no xD
Odpisz
18 czerwca 2015, 18:13
@gabisoch: *Wyciąga laptopa* Na tych chmurach najlepszy zasięg darmowego Wi-Fi, obejrzę sobie trochę Tf2.
Odpisz
18 czerwca 2015, 18:19
@bartusielek: Ok,a ja... *wyjmuje telefon* wejde sobie na Jeja.pl.
Odpisz
21 czerwca 2015, 23:15
@gabisoch: Oho! Zaczyna się. WSZYSCY WSIADAĆ DO UFO! *wsiada do ufo*
Odpisz
22 czerwca 2015, 08:29
@jarek200211: Ok * wsiada do ufo* ale co się zaczyna?
Odpisz
22 czerwca 2015, 10:11
@gabisoch: Koniec tego chorego świata. (kazałem rzucić atomówkę) Chodź!
Odpisz
22 czerwca 2015, 10:14
@jarek200211: Aha... Idę!
Odpisz
22 czerwca 2015, 11:01
@gabisoch: Ok. Wsiadamy! *wszyscy wsiadają do UFO *
Odpisz
22 czerwca 2015, 12:39
@jarek200211: I co teraz?
Odpisz
22 czerwca 2015, 13:11
@gabisoch: Teraz musimy odlecieć. Niestety dwóch pilotów musi sterować, więc musisz mi pomóc. *chwyta za jeden z kontrolerów*
Odpisz
22 czerwca 2015, 14:15
@jarek200211: Ale.... ja nie umiem sterować!
Odpisz
22 czerwca 2015, 14:51
@gabisoch: To łatwe! To tak, jak kontroler do gier :D
Odpisz
22 czerwca 2015, 15:14
@jarek200211: No.... ok... spróbuję xd
Odpisz
27 czerwca 2015, 23:41
@gabisoch: Dobra! Unosi kontroler do góry i podnosi ufo do góry* Ty sterujesz na lewo i prawo!
Odpisz
28 czerwca 2015, 08:29
@jarek200211: Dobrze! *łapie za kontroler*
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2015, 09:18
@bartusielek: Bartusielek, zasiądź za minigunem w ufo. My z gabisochem będziemy sterować.
Odpisz
28 czerwca 2015, 09:38
@gabisoch: Ok... Odlatujemy! *z całej siły kontroler podnosi do góry*
Odpisz
28 czerwca 2015, 12:37
@jarek200211: *nadal trzyma kontroler w rękach* xd
Odpisz
4 lipca 2015, 11:57
@jarek200211: Gdzie teraz lecimy?
Odpisz
4 lipca 2015, 13:22
@gabisoch: Na kopię planety Ziemi.
Odpisz
5 lipca 2015, 10:02
@jarek200211: Aha, ok
Odpisz
5 lipca 2015, 13:06
@gabisoch: *pojawia się za nimi* Hejka :D
Odpisz
5 lipca 2015, 13:26
@bartusielek: O hej! Długo cię nie było! ;)
Odpisz
5 lipca 2015, 16:08
@bartusielek: Hej! Wieś tego miniguna i odbieraj ataki!
Odpisz
5 lipca 2015, 17:44
@jarek200211: *Bieerze miniguna i zaczyna odpierać ataki*
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 21:32
[Nic]
Odpisz
10 czerwca 2015, 20:44
@jarek200211Czekaj. *Wyciąga krótkofalówkę i zaczyna gadać coś po angielsku, przylatuje wsparcie* MEdyk: We'll take care of him you can defend the position. Ja: Roger that. Idź z nimi, Jarek. ja będę bronił naszej pozycji.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 12:16
:)
Odpisz
25 maja 2015, 15:14
@gabisoch*Zaczyna lecieć i mówi przez radio* Friendly Black Hawk inbound.
Odpisz
31 maja 2015, 09:53
@bartusielek: Hej, coś mnie ominęło?
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 14:40
.
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 18:45
Coś takiego byłoby nie możliwe. Pająki wolą żyć samotnie, a gdy jakiś inny pająk przyszedł na ich teren to oznacza tylko jedną z dwóch rzeczy:
-Andrzej pragnę cie, chce złożyć jajeczka
-Zabije i zjem żywcem
Po za tym jest jeszcze wiele innych powodów dla czego by nie istniała taka przyszłość.
Odpisz
19 maja 2015, 06:31
@PieKiller: To dlaczego miałem 5 pająków na 1m2? Orgia? O_o
Odpisz
19 maja 2015, 14:04
@Zohan666: Z udziałem bondage ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 maja 2015, 00:39
mąż mówi do żony: żabciu!
zona: co?
*bum patelnią żonie w łeb*
M: miałaś pająka na twarzy
Odpisz
18 maja 2015, 22:06
Po co zaby skoro jest benzyna i zapalniczka ?
Odpisz