Widok z mieszkania za 95 milionów $
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2015, 15:54
ale okna i tak nie otworzysz
Odpisz
18 maja 2015, 17:19
Odpisz
18 maja 2015, 17:21
@spartaPL:
Odpisz
18 maja 2015, 17:23
@spartaPL:
Odpisz
18 maja 2015, 17:25
@spartaPL:
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 17:27
@spartaPL: to już było sorka .-.
Odpisz
18 maja 2015, 19:57
@spartaPL:
Odpisz
18 maja 2015, 20:14
@Apocalypto: Nudziło mi się .-.
Odpisz
18 maja 2015, 19:47
Zawołam wojtka i zbyszka to będe miał takie coś za dwie flaszki.
Odpisz
18 maja 2015, 19:31
Ja wole swoje łóżko.
Odpisz
18 maja 2015, 18:41
this is dubaj.............jak znam życie
Odpisz
18 maja 2015, 18:16
Widać nawet lekką krzywiznę ziemi *o*
Odpisz
18 maja 2015, 18:08
Podziękuję, za dużo okien do mycia.
Odpisz
18 maja 2015, 18:09
@arki316: Sprzątaczki ;)
Odpisz
18 maja 2015, 18:13
@ktos1346: I tak bym nie chciała. Ta wanna przy samiutkim oknie nie jest zbyt kusząca, no może dla sąsiada z lornetką, ale nie dla użytkowniczki wanny
Odpisz
18 maja 2015, 18:57
@arki316: Rolety ;)
Odpisz
18 maja 2015, 19:54
@arki316: Wydaje mi się że ten budynek jest najwyższy w okolicy. Musiałby wziąć teleskop żeby cie wypatrzeć.
Odpisz
18 maja 2015, 22:37
@Apocalypto: Ludzie są zdolni do przedziwnych rzeczy jeśli chodzi o cycki ;)
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 17:56
nie tylko ty
*to do kolegi niżej
Odpisz
18 maja 2015, 17:49
Czy tylko ja bym wolał dom z bal, nad jeziorkiem gdzieś w górach odcięty od świata (ale z prądem, wi-fi i całą resztą konformistycznych pierdół), zamiast takiego surowego luksusu ?
Odpisz
15 maja 2015, 22:45
Odpisz
15 maja 2015, 22:46
Odpisz
15 maja 2015, 22:47
Odpisz
15 maja 2015, 22:48
Odpisz
15 maja 2015, 22:48
Odpisz
15 maja 2015, 22:49
Odpisz
15 maja 2015, 23:32
Odpisz
15 maja 2015, 23:43
Odpisz
18 maja 2015, 17:06
Odpisz
18 maja 2015, 17:41
@Vader0PL:
Odpisz
18 maja 2015, 17:09
ciekawe kto tam mieszka
Odpisz
18 maja 2015, 17:16
@Nech24: Bill
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 17:18
Gabe
Odpisz
18 maja 2015, 17:10
Jeśli się dobrze przyjrzeć...
Odpisz
16 maja 2015, 07:49
Jaki czynsz? Ogrzewanie gazowe? - bo nie wiem czy brać?
Odpisz
15 maja 2015, 23:54
Ja mieszkam w Gdańsku i mam z okna widok na : kościół Mariacki, całą ulicę Długą oraz Motławę. Za to 100x taniej 😂😂😂
Odpisz
18 maja 2015, 17:06
100x taniej? Tylko 950 tyś?
Odpisz
18 maja 2015, 21:50
@SurMix: Ej... to było takie stwierdzenie :p ale widok u mnie jest naprawdę fajny ;)
Odpisz
15 maja 2015, 23:40
Właśnie zdałem sobie sprawę jaki muszę być biedny.
Odpisz