Barcelona gotowa na finał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2015, 17:10
Odpisz
28 kwietnia 2012, 11:02
FCB to najlepsza drużyna świata i co z tego że w tym sezonie podkoniec im nie idzie Realowi też nie idzie i z niego sie nie śmiejecie
Odpisz
4 lipca 2014, 13:14
@BUCxD: realowi nie szło poniewaz ancelotti oszczęndzqł głównych piłkarzy
Odpisz
6 lutego 2015, 10:31
@pawelo50: Niepotrzebnie sprzedał di Marię za Hernandeza
Odpisz
8 lutego 2015, 14:21
@max1234: prawda
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2013, 12:33
raczej tak będzie z realem będą grac ale w tv
Odpisz
29 kwietnia 2012, 10:54
kibice realu gdy:
real przegra mecz:tak bardzo dobry przeciwnik
real przegra mecz z FCB:ha ha oszukują fartem wygrali
real wygra mecz:najebiemy każdego
real wygra mecz z FCB: ha ha słabizma
real poza meczem:jesteśmy najlepsi
kibice FCB:
gdy FCB przegra mecz: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB przegra mecz z realem: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB wygra mecz: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB wygra z realem: FCB! FCB! FCB!
wszystko za mocno przeżywacie zabawa i dobra gra jest NAJWAŻNIEJSZA!!!
Odpisz
29 kwietnia 2012, 19:03
@diablo_piekla:
Oba te kluby są najlepszymi drużynami i nie powinno być sporu kto lepszy. Nie jestem kibicem żadnego z klubu i uważam, że kibice nawzajem psują nastrój piłkarski przy bezpośrednich meczach. I nie zgodzę się z tobą bo moim zdaniem kibice Barcy nie są tacy święci. Barca też jakoś tłumaczyła sobie ostatnie porażki i denerwują mnie te porachunki w internecie, wszyscy są tu mądrzy i chcą zaświecić swoimi wypowiedziami.
Odpisz
3 maja 2012, 20:21
@diablo_piekla: ZGADZAM SIĘ
Odpisz
2 sierpnia 2012, 13:47
@diablo_piekla: zgadzam się z tobą.
Odpisz
28 kwietnia 2012, 18:32
Barcelona jest głupia lepszy Real Madryt
Odpisz
3 maja 2012, 20:22
@Patryk33: ale pocisnąłeś XD
Odpisz
10 lutego 2017, 11:15
@Patryk33: Znalazłem starożytne pociski. Jak na starożytne, to takie -10/10. Czyli słabizna.
Odpisz
4 maja 2012, 10:01
kick100 a co ty może byś tak nie pocisnął
Odpisz
29 kwietnia 2012, 18:45
diablo piekła Real wygra a Barcelona przegra
Odpisz
28 kwietnia 2012, 19:11
Wy*ebiste je*ać barce , i h*j mnie obchodzi to że real odpadł
(chociaż trochę przeżywałem ;( )
dla mnie ważna jest tylko przegrana tych aktorów z szawim meśim i wiją na czele
Odpisz
28 kwietnia 2012, 10:34
Rzygam już tym sportem. A co dopiero będzie na euro...
Odpisz
28 kwietnia 2012, 11:57
uspokuj sie
Odpisz
28 kwietnia 2012, 15:02
nie ty jedna.
Odpisz
28 kwietnia 2012, 13:24
nawet popcorn mają
Odpisz
28 kwietnia 2012, 12:13
Farca się sypie, Guardiola odchodzi..........
Odpisz
28 kwietnia 2012, 09:58
Taa spoko tylko nikt sie nie patrzy w telewizor
Odpisz