Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 17:10

Avatar BUCxD

28 kwietnia 2012, 11:02

FCB to najlepsza drużyna świata i co z tego że w tym sezonie podkoniec im nie idzie Realowi też nie idzie i z niego sie nie śmiejecie

Avatar pawelo50

4 lipca 2014, 13:14

@BUCxD: realowi nie szło poniewaz ancelotti oszczęndzqł głównych piłkarzy

Avatar max1234

6 lutego 2015, 10:31

@pawelo50: Niepotrzebnie sprzedał di Marię za Hernandeza

Avatar pawelo50

8 lutego 2015, 14:21

@max1234: prawda

Avatar kamilos5432

Edytowano - 19 kwietnia 2013, 12:33

raczej tak będzie z realem będą grac ale w tv

Avatar diablo_piekla

29 kwietnia 2012, 10:54

kibice realu gdy:
real przegra mecz:tak bardzo dobry przeciwnik
real przegra mecz z FCB:ha ha oszukują fartem wygrali
real wygra mecz:najebiemy każdego
real wygra mecz z FCB: ha ha słabizma
real poza meczem:jesteśmy najlepsi
kibice FCB:
gdy FCB przegra mecz: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB przegra mecz z realem: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB wygra mecz: FCB! FCB! FCB!
gdy FCB wygra z realem: FCB! FCB! FCB!

wszystko za mocno przeżywacie zabawa i dobra gra jest NAJWAŻNIEJSZA!!!

Avatar mario_15

29 kwietnia 2012, 19:03

@diablo_piekla:
Oba te kluby są najlepszymi drużynami i nie powinno być sporu kto lepszy. Nie jestem kibicem żadnego z klubu i uważam, że kibice nawzajem psują nastrój piłkarski przy bezpośrednich meczach. I nie zgodzę się z tobą bo moim zdaniem kibice Barcy nie są tacy święci. Barca też jakoś tłumaczyła sobie ostatnie porażki i denerwują mnie te porachunki w internecie, wszyscy są tu mądrzy i chcą zaświecić swoimi wypowiedziami.

Avatar kick100

3 maja 2012, 20:21

@diablo_piekla: ZGADZAM SIĘ

Avatar Danio1999barca

2 sierpnia 2012, 13:47

@diablo_piekla: zgadzam się z tobą.

Avatar Patryk33

28 kwietnia 2012, 18:32

Barcelona jest głupia lepszy Real Madryt

Avatar kick100

3 maja 2012, 20:22

@Patryk33: ale pocisnąłeś XD

Avatar TheMath110

10 lutego 2017, 11:15

@Patryk33: Znalazłem starożytne pociski. Jak na starożytne, to takie -10/10. Czyli słabizna.

Avatar Patryk33

4 maja 2012, 10:01

kick100 a co ty może byś tak nie pocisnął

Avatar Patryk33

29 kwietnia 2012, 18:45

diablo piekła Real wygra a Barcelona przegra

Avatar Jakub1922

28 kwietnia 2012, 19:11

Wy*ebiste je*ać barce , i h*j mnie obchodzi to że real odpadł
(chociaż trochę przeżywałem ;( )
dla mnie ważna jest tylko przegrana tych aktorów z szawim meśim i wiją na czele

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2012, 10:34

Rzygam już tym sportem. A co dopiero będzie na euro...

Avatar sowa19970227

28 kwietnia 2012, 11:57

uspokuj sie

Avatar mikulek04

28 kwietnia 2012, 15:02

nie ty jedna.

Avatar kama12345

28 kwietnia 2012, 13:24

nawet popcorn mają

Avatar KochamPolskieDrogi

28 kwietnia 2012, 12:13

Farca się sypie, Guardiola odchodzi..........

Avatar DeaDe

28 kwietnia 2012, 09:58

Taa spoko tylko nikt sie nie patrzy w telewizor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka