Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
Były nóżki, nie ma nóżek
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2020, 15:04
W Nowym Targu jest coś takiego
Odpisz
20 marca 2019, 19:36
Wracałem do tego obrazka 2 dni i dopiero zobaczyłem maluch na ścianie
Odpisz
23 maja 2015, 11:06
grawitacjo wracaj do domu,jesteś pijana
Odpisz
16 maja 2015, 18:01
Jest więcej Easter eggów na google earth, mogę podać kilka przykładów.
Odpisz
22 maja 2015, 20:02
dajesz ;-;
Odpisz
22 maja 2015, 20:30
Illminati confirmed
Odpisz
22 maja 2015, 21:51
@thepolishguy:
Odpisz
22 maja 2015, 21:52
@thepolishguy:
Odpisz
22 maja 2015, 21:53
a coś ejszcze/ xd
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 21:53
@thepolishguy: Prsz.
Odpisz
22 maja 2015, 21:55
to wszystko w grafice jest ;-; a ja ten samochód widziałem na serio xD (w google)
Odpisz
23 maja 2015, 01:53
@thepolishguy: To wszystko jest w grafice ponieważ ktoś zrobił screena i wstawił do sieci. Google grafika to wyszukiwarka.
Odpisz
23 maja 2015, 10:51
Podaj
Odpisz
23 maja 2015, 07:23
położenie tego to 11000110001010101010101
Odpisz
23 maja 2015, 00:43
Moja koleżanka znalazła swojego dziadka na Google Maps :D
Odpisz
18 listopada 2015, 14:44
@unicorn_zuzu: A mojego moja mama lub tata w oknie :D
Odpisz
22 maja 2015, 21:48
Albo to Pan Zdzisiu z pod Biedronki znowu za dużo wypił, albo Harry z Ronem znowu dorwali się do kierownicy...
Odpisz
22 maja 2015, 21:41
Ograniczenia i limity nie interesują mnie!
Dlatego moja logika zaprzecza prawom fizyki.
by Nju Mobile
;)
Odpisz
22 maja 2015, 21:31
Co jest nie tak z tą grawitacją!?
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 21:30
Czy tylko ja zamiast samochodu zauważyłem twarz na budynku po lewej?
Odpisz
22 maja 2015, 21:20
hehe, potwierdzone :D
Odpisz
22 maja 2015, 21:23
@arektatarowicz: wszystko zepsułeś : (
Odpisz
16 maja 2015, 15:53
Ograniczenia i grawitacja nie interesują mnie dlatego stoję na ścianie budynku. ;-;
Odpisz
22 maja 2015, 21:01
"Ograniczenia i grawitacja nie interesują mnie dlatego na budynku ścianie stoje." Lepiej pasuje.
Odpisz
22 maja 2015, 20:53
gdzie ten murzyn?
Odpisz
22 maja 2015, 20:44
Gdzie ten murzyn? XD
Odpisz
22 maja 2015, 20:37
Jak można nie zauważyć jedenastu samochodów wiszących na ścianie ;-;
Odpisz
22 maja 2015, 21:11
To jest zdjęcie satelitarne.
Odpisz