memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 października 2018, 19:44
nostalgia dotycząca starych memów to naprawdę dziwne uczucie...
Odpisz
8 lipca 2017, 14:59
ale dziadzio z komiksów
30 września 2012, 15:14
dobre :D
2 maja 2012, 23:51
THIS IS POLAND
2 maja 2012, 11:11
Nie rozumiem ludzi palą papierosy, a mówią ze nie dobre piją piwo - wódkę, a mówią ze nie dobre ! A później umierają :D
2 maja 2012, 15:32
Nie rozumiem ciebie. Ostatnio w obrazku "ja po imprezie z alkoholem" napisałeś komentarz "Ja też tak mam". To w końcu pijesz czy nie?
2 maja 2012, 16:05
aaaa może pije może nie !
2 maja 2012, 15:56
na polaków to za mało
2 maja 2012, 15:35
fajne i to bardzo
2 maja 2012, 11:08
fajne
2 maja 2012, 10:32
hahhab tak o prawda u nas wszystko możliwe
2 maja 2012, 10:04
było na komixxach, 2/5
27 kwietnia 2012, 18:52
chyba rosja
2 maja 2012, 09:45
@jacek1s: Pijemy 100 razy więcej od rosji :D
2 maja 2012, 08:34
5/5 i do ulu
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 19:44
nostalgia dotycząca starych memów to naprawdę dziwne uczucie...
Odpisz
8 lipca 2017, 14:59
ale dziadzio z komiksów
Odpisz
30 września 2012, 15:14
dobre :D
Odpisz
2 maja 2012, 23:51
THIS IS POLAND
Odpisz
2 maja 2012, 11:11
Nie rozumiem ludzi
palą papierosy, a mówią ze nie dobre
piją piwo - wódkę, a mówią ze nie dobre !
A później umierają :D
Odpisz
2 maja 2012, 15:32
Nie rozumiem ciebie. Ostatnio w obrazku "ja po imprezie z alkoholem" napisałeś komentarz "Ja też tak mam". To w końcu pijesz czy nie?
Odpisz
2 maja 2012, 16:05
aaaa może pije może nie !
Odpisz
2 maja 2012, 15:56
na polaków to za mało
Odpisz
2 maja 2012, 15:35
fajne i to bardzo
Odpisz
2 maja 2012, 11:08
fajne
Odpisz
2 maja 2012, 10:32
hahhab tak o prawda u nas wszystko możliwe
Odpisz
2 maja 2012, 10:04
było na komixxach, 2/5
Odpisz
27 kwietnia 2012, 18:52
chyba rosja
Odpisz
2 maja 2012, 09:45
@jacek1s: Pijemy 100 razy więcej od rosji :D
Odpisz
2 maja 2012, 08:34
5/5 i do ulu
Odpisz