Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Minerman

21 maja 2015, 13:36

To co Marvel zrobił z mitologią nordycką woła o pomstę do nieba. I jeszcze dali kitajców w Asgardzie...

Avatar DoodilyDoo

21 maja 2015, 14:43

@Minerman: Nie jestem specem od tej mitologi ale czuje że faktycznie oblali zimnym moczem nordów. Ale ignorując ten fakt filmy i komiksy robia świetne

Avatar Piotresiek

21 maja 2015, 16:27

@Minerman: W końcu ku*wa! W końcu ktoś kto mnie rozumie!

Avatar kikocia3

25 kwietnia 2018, 16:44

@Piotresiek: na przykład w mitologii sif była delikatną, złotiwłosą i cichą żoną thora. a w marvelu jak jest, wiadomo

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2015, 18:54

"Ojczeeeeee" ta Ojcze >:D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar TheTemplar

13 lipca 2015, 12:51

Hulk zawsze jest wku*wiony...

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 19:45

@TheTemplar: Ah no tak...

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2015, 21:32

"Na święte łoniacze Odyna!"?

Avatar Ontariel

21 maja 2015, 20:24

Nie ci, którzy są zdalni rządzić Asgardem, tylko ci, którzy są po prostu godni dzierżenia Mjollnira.
No i wszyscy wiemy, że Thor to nie jedyny godny. Są jeszcze Batman i Doctor. Jeśli Doctor byłby niegodny, to nikt nie byłby godny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Tomasz95

30 maja 2015, 14:29

@Ontariel: Chuck Norris nie jest godny ale i tak podniesie. :)

Avatar ShadoV1512

21 maja 2015, 14:41

Ale Thor powiedział w którejś części, że nie będzie władcą Asgardu

Avatar ShadoV1512

25 maja 2015, 18:16

@ShadoV1512: A poza tym Fury pojechał do Wenecji czy tam gdzieś. (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz)

Avatar syrenaman

21 maja 2015, 13:34

,,na święte łoniacze odyna" jebłem

Avatar Crobat

21 maja 2015, 15:10

@syrenaman: Starożytne nordyckie przekleństwo.

Avatar Piotresiek

21 maja 2015, 16:26

@Crobat: To w końcu starożytne czy nordyckie?

Avatar Crobat

21 maja 2015, 19:02

@Piotresiek: Wikingów nie obchodziła chronologia,byle dać komuś w mordę.

Avatar Piotresiek

21 maja 2015, 20:27

@Crobat: Starożytne czy nordyckie, się pytam.

Avatar noszkurnawszystkozajete

21 maja 2015, 18:27

NA ŚWIĘTE ŁONIACZE ODYNA

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 15:17

Ku*wa, Mjollnir a nie Mjolnir!

Avatar Piotresiek

21 maja 2015, 16:26

Mjølner, jeśli być dokładnym.

Avatar Miguelp

21 maja 2015, 18:19

w komiksach Marvela różnie to piszą

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 19:14

@Miguelp: Właśnie sprawdziłem - rzeczywiście, i mjollnir i mjolnir jest poprawne ;o

Avatar DarksDevios

21 maja 2015, 13:34

Fury bedzię chronić młotu jak oka w głowie.

Avatar jaceks221

21 maja 2015, 17:00

@DarksDevios: badum tssss

Avatar Miguelp

21 maja 2015, 18:18

@DarksDevios: chyba kiepsko mu to wyjdzie

Avatar DiKarpio

21 maja 2015, 18:04

tytuł to ,,trzeci braciszek'' ,ale z tego co wiem to synem Odyna nie był tylko Loki i Thor .Gdyby ktoś tu bardziej znał mitologię nordycką to powiedziałby wam to.

Avatar Miguelp

21 maja 2015, 18:17

@DiKarpio: faktycznie odyn miał więcej dzieci ale to jest Marvel i tu reszta bogów jest pomijana

Avatar pan_totodile

21 maja 2015, 16:27

Murzyn rządzi światem. Koniec świata

Avatar Smashrum

21 maja 2015, 13:57

dupek

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka