Oto jak zmarnować dużo forsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2015, 18:57
Wolałbym żeby zrobili jakieś boisko.
Odpisz
18 maja 2015, 15:51
Przyjdą okoliczne dresy i rozpie**olą to w pi**u. PS: Jeszcze napiszą "Elana matka", lub "Tylko Cracovia" zależy od miasta.
Odpisz
26 maja 2015, 13:54
@Solid_Snake: A co napiszą u mnie :v
Odpisz
26 maja 2015, 13:58
@CzestochowaBall: tylko raków lub tylko włókniarz
Odpisz
26 maja 2015, 14:03
@smakerek: Włókniarza nie ma :v Sprzedali ich do Chorzowa.
P.S.: A co z AZS-em?
Odpisz
26 maja 2015, 16:18
@CzestochowaBall: u mnie (chocianów) piszą "kibel to nie raj nie wal konia tylko sraj"
Odpisz
26 maja 2015, 16:39
@CzestochowaBall: "Tylko CzęstochowaBall!"
Odpisz
26 maja 2015, 17:02
@Solid_Snake: :D
Odpisz
26 maja 2015, 15:47
Niech się bawią dzieci , a nie siedzą przed komputerem
Odpisz
26 maja 2015, 14:36
piękne :)
mi przerobili wczoraj ostatni plac zabaz w okolicy na parking
Odpisz
26 maja 2015, 11:10
Czemu zmarnować? Plac ma powstać w mieście, gdzie nie ma miejsca do zabawy. Najpierw narzekacie, że dzieci siedzą tylko ze srajfonami i przed kompem, a jak budują plac to jest "marnowanie naszych pieniędzy". Kopnijcie się w głowę lepiej.
Odpisz
26 maja 2015, 11:44
@Antycypator: U mnie są 3 place zabaw... Ten nivea ma powstać 50 metrów od jednego z nich...
Odpisz
26 maja 2015, 10:42
Raczej zarobić...
Odpisz
18 maja 2015, 21:04
U mnie będzie.
Odpisz
18 maja 2015, 13:49
Pasza prosił o głosowanie na swoje miasto, by wybudować niedaleko taki plac dla syna
Odpisz
18 maja 2015, 16:24
no nawet zadonil do gimpera zeby hajsy zaglosowaly
Odpisz
18 maja 2015, 17:35
Głosować na Nasielsk. I potwierdzić Email.
Odpisz
18 maja 2015, 17:14
Gdyby u nas takie cuś było takie tam ćpuny by to zniszczyły
Odpisz
18 maja 2015, 16:35
SZAD AP AND TEJK MAJ MANI!!!!!ONEONEONEONE
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 15:44
Wypie**olisz całe 10000 zł a na nastepny dzien sprzedasz to i kupisz szybkiego kompa i GTA 5 PC i zostanie ci na xbox one lub PS4 i jakes tam gry
Odpisz
18 maja 2015, 12:24
Do czego mi się to przyda w życiu?
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2015, 11:19
Hmm...
Tworząc obrazek placu zabaw w pewnym programie graficznym czy też ściągając go zwyczajnie z neta?
A może chodzi ci o zatrudnie architekta?
Odpisz
18 maja 2015, 11:22
@mateoee: chodzi mi o to że taki plac może powstać
Odpisz
18 maja 2015, 11:24
@polskistrzelec123_: No ale to już było i nie powinno wracać znów
Odpisz