Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 18:57

Wolałbym żeby zrobili jakieś boisko.

Avatar Solid_Snake

18 maja 2015, 15:51

Przyjdą okoliczne dresy i rozpie**olą to w pi**u. PS: Jeszcze napiszą "Elana matka", lub "Tylko Cracovia" zależy od miasta.

Avatar CzestochowaBall

26 maja 2015, 13:54

@Solid_Snake: A co napiszą u mnie :v

Avatar smakerek

26 maja 2015, 13:58

@CzestochowaBall: tylko raków lub tylko włókniarz

Avatar CzestochowaBall

26 maja 2015, 14:03

@smakerek: Włókniarza nie ma :v Sprzedali ich do Chorzowa.

P.S.: A co z AZS-em?

Avatar bylejakbylegdzie

26 maja 2015, 16:18

@CzestochowaBall: u mnie (chocianów) piszą "kibel to nie raj nie wal konia tylko sraj"

Avatar Solid_Snake

26 maja 2015, 16:39

@CzestochowaBall: "Tylko CzęstochowaBall!"

Avatar CzestochowaBall

26 maja 2015, 17:02

Avatar JPsoldier

26 maja 2015, 15:47

Niech się bawią dzieci , a nie siedzą przed komputerem

Avatar nie_hejtuj_furry_

26 maja 2015, 14:36

piękne :)
mi przerobili wczoraj ostatni plac zabaz w okolicy na parking

Avatar Antycypator

26 maja 2015, 11:10

Czemu zmarnować? Plac ma powstać w mieście, gdzie nie ma miejsca do zabawy. Najpierw narzekacie, że dzieci siedzą tylko ze srajfonami i przed kompem, a jak budują plac to jest "marnowanie naszych pieniędzy". Kopnijcie się w głowę lepiej.

Avatar MaxiorPL

26 maja 2015, 11:44

@Antycypator: U mnie są 3 place zabaw... Ten nivea ma powstać 50 metrów od jednego z nich...

Avatar SorestSuperior5

26 maja 2015, 10:42

Raczej zarobić...

Avatar Tymoslaw0

18 maja 2015, 21:04

U mnie będzie.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 13:49

Pasza prosił o głosowanie na swoje miasto, by wybudować niedaleko taki plac dla syna

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 16:24

no nawet zadonil do gimpera zeby hajsy zaglosowaly

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 17:35

Głosować na Nasielsk. I potwierdzić Email.

Avatar mrofpower

18 maja 2015, 17:14

Gdyby u nas takie cuś było takie tam ćpuny by to zniszczyły

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 16:35

SZAD AP AND TEJK MAJ MANI!!!!!ONEONEONEONE

Avatar kacper100025

Edytowano - 18 maja 2015, 15:44

Wypie**olisz całe 10000 zł a na nastepny dzien sprzedasz to i kupisz szybkiego kompa i GTA 5 PC i zostanie ci na xbox one lub PS4 i jakes tam gry

Avatar Linvera

18 maja 2015, 12:24

Do czego mi się to przyda w życiu?

Avatar mateoee

Edytowano - 18 maja 2015, 11:19

Hmm...
Tworząc obrazek placu zabaw w pewnym programie graficznym czy też ściągając go zwyczajnie z neta?
A może chodzi ci o zatrudnie architekta?

Avatar polskistrzelec123_

18 maja 2015, 11:22

@mateoee: chodzi mi o to że taki plac może powstać

Avatar mateoee

18 maja 2015, 11:24

@polskistrzelec123_: No ale to już było i nie powinno wracać znów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka