Coca Cola przesyła pozdrowienia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Nie idź!
Powodzenia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2015, 17:29
Cole piją głupole
Pepsi piją lepsi..
Ale chyba na odwrót.
Odpisz
19 maja 2015, 20:14
@Yashire: Nie.
Odpisz
19 maja 2015, 16:59
Zostaw te Pepsi kuźwa!!
Odpisz
19 maja 2015, 15:11
chyba pepsi
Odpisz
19 maja 2015, 15:32
@julka225: Ktoś kto lubi pepsi nie "zabijałby" jej nożem :)
Odpisz
19 maja 2015, 14:52
Gdzie kupić ?
Odpisz
19 maja 2015, 14:22
aha
Odpisz
19 maja 2015, 13:57
Chyba raczej "Pepsi Cola".
Odpisz
19 maja 2015, 13:17
Cola lepsza. >:D
Odpisz
19 maja 2015, 13:35
@monho25: to i to to jest cola i się dekle kłócą o nic
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 13:58
ja raz napiłem się i pepsi i coli i moim zdaniem pepsi lepsza
ale to oczywiście nie zmienia faktu że kłócą się o nic
Odpisz
19 maja 2015, 16:44
@mrklorens: pepsi najlepiej smakuje schłodzone a cola i tak i tak nieźle smakuje
Odpisz
19 maja 2015, 16:44
pepsi jest bardzej gazowany a coca cola jest slodsza i kiedys miala liście koki
Odpisz
19 maja 2015, 18:08
Pepsi jest bardziej słodsza.
Odpisz