Nowy Wiedźmin wyszedł, prawdziwe życie nie istnieje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
A jednak zrobili to w ten sposób
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2016, 18:15
Już nie będzie nowej części ;((((((((((
Odpisz
19 maja 2015, 17:40
mi właśnie się zainstalował :) , żegnam was
Odpisz
19 maja 2015, 20:52
@qwertqwert: [*]
Odpisz
20 maja 2015, 19:04
@mrklorens: [*]
Odpisz
19 maja 2015, 23:21
wszyscy gadaja o tym wiedzimie 3 kiedy ja jaram sue bo wyszla nowa część life is strange haha ;)
Odpisz
19 maja 2015, 19:39
uwielbiam tego animatora :)
Odpisz
19 maja 2015, 19:34
Cóż w dniu dzisiejszym zegnajcie wierni bracia i siostry którzy idziecie prawą ścieżką Wiedźmina
Dobra ja też spadam przechodzić 1 i 2 zanim mi części do kompa przybędą
Odpisz
19 maja 2015, 17:26
Ale dziewczynę miał fajną.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 17:37
@dustin2001: może to siostra
Odpisz
19 maja 2015, 18:48
@Henzej: Nie widzę problemu.
Odpisz
19 maja 2015, 18:39
teraz ludzie bedą siedzieć w domach i rzadko będą wychodzić na pole
Odpisz
19 maja 2015, 18:48
@ALKATRAZ: mądre to
Odpisz
19 maja 2015, 18:15
Czemu mam takiego słabego kompa? ;-;
Odpisz
19 maja 2015, 18:05
Dzięki, właśnie wróciłam ze sklepu. Żegnaj życie, witaj Wiedźminie.
Odpisz
19 maja 2015, 17:51
To ja jak gram w CS:GO Turniejowego ;_;
Odpisz
19 maja 2015, 17:29
Back to Tamrieeeeeeel!
Odpisz
19 maja 2015, 17:12
Fejk, nie trzyma ręki na myszce.
Odpisz
19 maja 2015, 18:01
@smoczka: Nazywa może sejwy żeby powtórzyć grę.
Odpisz
19 maja 2015, 17:06
"Back to Tamriel" ;-;
Odpisz