Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Nigdy na to nie wpadną
Co to takiego?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2015, 07:23
Taa...ten człowiek wygrał życie.A ja jeszcze pamiętam pierwszago plaskacz od pewnej dziewczyny (^.^)
Odpisz
19 maja 2015, 08:38
@albert7168: dlatego jest ju ż sezon na okulary przeciwsłoneczne ^^ a tak w ogóle to nwm po co, skoro dziewczyn to nie boli, to co oe do tego mają? :D
Odpisz
19 maja 2015, 09:16
@Oliwka_99: Jesteś dziewczyną, spytaj się.
Odpisz
19 maja 2015, 09:31
@MichaelWhiteThePhantom: próbowałam, ale z dziewczynami nie da się gadać :D
Odpisz
19 maja 2015, 09:36
@Oliwka_99: You have reach a new level!
Odpisz
19 maja 2015, 15:05
@MichaelWhiteThePhantom: *reached
Odpisz
19 maja 2015, 15:20
@albert7168: Ja dostałem w pysk, bo powiedziałem do koleżanki drugim imieniem...
Odpisz
19 maja 2015, 16:22
No ja za coś innego, mniejsza.
Odpisz
19 maja 2015, 20:44
@albert7168: Powiedz nam więcej o tym...
Odpisz
23 czerwca 2018, 23:19
Dokładnie, jesteśmy jedną wielką jejowiczową rodziną, powinniśmy się wspierać :)
Odpisz
19 maja 2015, 15:02
Mi nie przeszkadza jak jakiś chłopak popatrzy. Ja nie mam z tym problemu ;p
Odpisz
20 maja 2015, 09:17
@Zuzu1999: a jest chociaż na co?
Odpisz
20 maja 2015, 09:53
@pieerzyk: Pewnie ;)
Odpisz
19 maja 2015, 08:29
Wyglądacie dziś bardzo ładnie... ładniej niż właścicielka
Odpisz
19 maja 2015, 08:06
To uczucie, kiedy laska, na której cycki się gapisz ma większego bica od ciebie :v
Odpisz
19 maja 2015, 07:50
Wygryw
Odpisz
19 maja 2015, 07:13
Czy to nie ten 'sędzia z dobrym gustem', który obczajał jakąś łaskę na innym obrazku?
Odpisz
19 maja 2015, 06:49
Gdzie on się patrzy? :lennyface:
Odpisz
19 maja 2015, 06:59
@Zohan666: o to chodzi ;-;
Odpisz
19 maja 2015, 07:03
@GRRacz: Debil ze mnie... ;-;
Odpisz
19 maja 2015, 07:29
@Zohan666: Nie.
Odpisz
19 maja 2015, 13:52
@Zjem_Ci_Matke: Nie jestem debilem?
Odpisz
19 maja 2015, 14:21
@Zohan666: Nie jesteś debilem :D
Odpisz
19 maja 2015, 14:36
@Zohan666: O to mi chodziło, nie wiem za co te minusy, przecież jestem dla ciebie miły. :<
Odpisz
19 maja 2015, 15:35
@Zjem_Ci_Matke: Za to, że twój komentarz po prostu głupi. On napisał debilny komentarz, zauważył, co debilnego napisał, a ty mu napisałeś, że (akurat taki to teraz ma sens, niezależnie od twoich intencji) to, co napisał, nie było głupie.
Odpisz
19 maja 2015, 16:29
@amekninja555: Przeczytaj swój komentarz -_-.
Odpisz
19 maja 2015, 06:31
*Epic win!*
Odpisz