Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JanuszWaleczny

6 września 2017, 09:48

Mogli by dać taki tryb na próbę.

Avatar nimo2001

28 sierpnia 2016, 05:30

A gdzie mają iść miniony z "mid"a"?
W prawo?
Czy w Lewo?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar nimo2001

30 września 2016, 23:54

@lulul: Dobre, ale jeszcze jedno...
Kiedy zniszczysz czyjś Nexus, to wtedy teoretycznie powinna skończyć się gra...
A praktycznie powinna nadal trwać...

Avatar lulul

1 października 2016, 01:02

@nimo2001: Odpadłaby jedną drużyna, i zostałaby przekierowana do menu :v

Avatar Szeptol02

17 listopada 2015, 21:12

A co z junglowaniem?

Avatar Kostus0013

3 lutego 2016, 21:33

@Szeptol02: A co z Baronem?

Avatar Szeptol02

4 lutego 2016, 07:21

@Kostus0013: Dokładnie P.S. Widzę że nie tylko ja przeglądam stare obrazki (albo wyszukuję: lol)

Avatar Jiinx

7 lutego 2016, 13:17

@Szeptol02: A co z dragonem? :d

Avatar pyrznejabgo

22 lutego 2016, 18:54

@Szeptol02: ja tez

Avatar kronim

13 listopada 2015, 21:19

w normanych grach nie było by fajnie ale fajnie by było jeżeli by był taki tryb

Avatar smoczka

22 maja 2015, 09:23

Co by właściwie stało na przeszkodzie żeby dwie drużyny zrobiły sojusz przeciwko tym trzecim? Wtedy tamci nie mieliby najmniejszej szansy na wygraną. Pomysł stary i już dawno odrzucony przez community za jego głupotę ;)

Avatar Tomasz95

23 sierpnia 2015, 15:51

@smoczka: To spróbuj z tym community zawrzeć sojusz. Powodzenia.

Avatar smoczka

23 sierpnia 2015, 17:26

@Tomasz95: jeśli szłoby o łatwą i niezbyt uczciwą wygraną? Z palcem w tylnej części ciała ;)

Avatar chaboyy_HD

23 czerwca 2015, 19:33

noo po prostu ku*wa ciekawe

Avatar Aragornek

18 maja 2015, 21:54

i tak zawsze byłoby 2 drużyny na 1. Nawet gdyby gracze starali się grać równomiernie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar bylejakbylegdzie

22 maja 2015, 16:19

@Aragornek: w planetside są 3 drużyny i nie ma tak że 2 umawiają się na 1 nawet jeśli walki toczą się 2v1 a nie 1v1v1 to tylko dlatego że nie instnieje linia frontu między 2 frakcjami bo 1 zajęła zbyt duży teren

Avatar jakubnowak98

23 maja 2015, 15:52

@Aragornek: Ale, żeby nabierać przewagi zawczasu, sojusznicy mogli by się zdradzić przed pokonaniem przeciwnika. Byłaby to gra również mocno psychologiczna.

Avatar pjpatryk

22 maja 2015, 16:21

A co powiecie na ... 4 teamy ?

Avatar Dexterek

22 maja 2015, 15:51

Avatar Lama_w_kropki

18 maja 2015, 21:14

Po ch*ju przeje**ne ;---;

Avatar wiki9595

22 maja 2015, 06:36

@Lama_w_kropki: Jesteś wszędzie... ;-; A Golden w szafie siedzi...

Avatar Lama_w_kropki

22 maja 2015, 15:05

@wiki9595: W szafie której nie mam .-.

Avatar adamszu

22 maja 2015, 14:28

Tak średnio, bo 1 drużyna może zawrzeć sojusz z tą drugą, a wtedy ta 3 ma przeje***e

Avatar Omeg12

22 maja 2015, 14:41

@adamszu: Ale i tak byłoby zabawnie.

Avatar pysiowatosc

Edytowano - 22 maja 2015, 14:36

To by było piekło...tylko co chwila quadra kill :P

Avatar PizzaPrime

22 maja 2015, 14:14

Dota 2 lepsza

Avatar kamillok111

22 maja 2015, 14:10

Fioletowi mieli by tak kamerę posraną, że by nic nie mogli zobaczyć...

Avatar WickedHeart

18 maja 2015, 21:55

miało być coś takiego ale ztego co pamiętam to w chinach i oparte na legendzie trzech królestw

Avatar Bilolus1

22 maja 2015, 13:53

@WickedHeart: To nie taka legenda , Chiny kiedyś rzeczywiście były podzielone na królestwa .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka