A gdyby tak w LoL-u były 3 drużyny?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2017, 09:48
Mogli by dać taki tryb na próbę.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 05:30
A gdzie mają iść miniony z "mid"a"?
W prawo?
Czy w Lewo?
Odpisz
29 września 2016, 20:14
@nimo2001: Rozdzielałyby się
Odpisz
30 września 2016, 04:34
@lulul: Ale patrz, żeby mapa była symetryczna, w każdej dżungli musiała by być jakaś wielka bestia, Baron, Smoke, i co... W sumie Harold mógłby być, ale...
To samo z Blue i Red...
Po dwa obozy w takich małych placykach zieleni...
Odpisz
30 września 2016, 15:37
@nimo2001: Potwory mogłyby być ustawiane losowo,np raz dragon jest tu a w innej grze gdzie indziej. Oczywiścia mapa rónież byłaby większą, a nie taką mała, no i sojusz na kogoś to element taktyczny, a nie noobowski. Od siebie dodałbym jescze biały inhibitor-wieżę tworzącą białe miniony na środku, taka okazja do zebrania ludzi w jednym miejscu (i np. stały buff po jej zniszczeniu.
Odpisz
30 września 2016, 23:54
@lulul: Dobre, ale jeszcze jedno...
Kiedy zniszczysz czyjś Nexus, to wtedy teoretycznie powinna skończyć się gra...
A praktycznie powinna nadal trwać...
Odpisz
1 października 2016, 01:02
@nimo2001: Odpadłaby jedną drużyna, i zostałaby przekierowana do menu :v
Odpisz
17 listopada 2015, 21:12
A co z junglowaniem?
Odpisz
3 lutego 2016, 21:33
@Szeptol02: A co z Baronem?
Odpisz
4 lutego 2016, 07:21
@Kostus0013: Dokładnie P.S. Widzę że nie tylko ja przeglądam stare obrazki (albo wyszukuję: lol)
Odpisz
7 lutego 2016, 13:17
@Szeptol02: A co z dragonem? :d
Odpisz
22 lutego 2016, 18:54
@Szeptol02: ja tez
Odpisz
13 listopada 2015, 21:19
w normanych grach nie było by fajnie ale fajnie by było jeżeli by był taki tryb
Odpisz
22 maja 2015, 09:23
Co by właściwie stało na przeszkodzie żeby dwie drużyny zrobiły sojusz przeciwko tym trzecim? Wtedy tamci nie mieliby najmniejszej szansy na wygraną. Pomysł stary i już dawno odrzucony przez community za jego głupotę ;)
Odpisz
23 sierpnia 2015, 15:51
@smoczka: To spróbuj z tym community zawrzeć sojusz. Powodzenia.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:26
@Tomasz95: jeśli szłoby o łatwą i niezbyt uczciwą wygraną? Z palcem w tylnej części ciała ;)
Odpisz
23 czerwca 2015, 19:33
noo po prostu ku*wa ciekawe
Odpisz
18 maja 2015, 21:54
i tak zawsze byłoby 2 drużyny na 1. Nawet gdyby gracze starali się grać równomiernie.
Odpisz
18 maja 2015, 22:13
@Aragornek: Pewnie by tak było. Chociaż ciekawie by się wtedy grało! na midzie starcia 3 bochaterów? Coś pięknego! Chociaż z założenia wygląda to tak, że nie można się skupić w pełni na jednym wrogu, bo drugi może wykorzystać sytuacje i zniszczyć bazę...To i tak jak już wszyscy gracze zaatakują tę drużynę nieszczęśników będzie kłótnia, kto pokonał wroga, a kto n00b.
Odpisz
18 maja 2015, 22:32
@konbed: Nooby będą grać na wykończenie tych, co na początku zostaną w tyle. Najsłabsi będą z 2 stron niszczeni, a potem będzie walka klasyczna na koślawej mapie. Z kolei dobrzy gracze będą starali się grać taktycznie i mecze będą wygrywali ci, co mogą siedzieć najwięcej dni w 1 meczu, bo drużyny będą się równoważyć.
Odpisz
22 maja 2015, 15:35
@konbed: bohaterów*
Odpisz
22 maja 2015, 16:17
@Zohan666: O ku*wa, jak mogłem popełnić tak dziecinny błąd X(
Odpisz
22 maja 2015, 16:19
@Aragornek: w planetside są 3 drużyny i nie ma tak że 2 umawiają się na 1 nawet jeśli walki toczą się 2v1 a nie 1v1v1 to tylko dlatego że nie instnieje linia frontu między 2 frakcjami bo 1 zajęła zbyt duży teren
Odpisz
23 maja 2015, 15:52
@Aragornek: Ale, żeby nabierać przewagi zawczasu, sojusznicy mogli by się zdradzić przed pokonaniem przeciwnika. Byłaby to gra również mocno psychologiczna.
Odpisz
22 maja 2015, 16:21
A co powiecie na ... 4 teamy ?
Odpisz
22 maja 2015, 15:51
Odpisz
18 maja 2015, 21:14
Po ch*ju przeje**ne ;---;
Odpisz
22 maja 2015, 06:36
@Lama_w_kropki: Jesteś wszędzie... ;-; A Golden w szafie siedzi...
Odpisz
22 maja 2015, 15:05
@wiki9595: W szafie której nie mam .-.
Odpisz
22 maja 2015, 14:28
Tak średnio, bo 1 drużyna może zawrzeć sojusz z tą drugą, a wtedy ta 3 ma przeje***e
Odpisz
22 maja 2015, 14:41
@adamszu: Ale i tak byłoby zabawnie.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 14:36
To by było piekło...tylko co chwila quadra kill :P
Odpisz
22 maja 2015, 14:14
Dota 2 lepsza
Odpisz
22 maja 2015, 14:10
Fioletowi mieli by tak kamerę posraną, że by nic nie mogli zobaczyć...
Odpisz
18 maja 2015, 21:55
miało być coś takiego ale ztego co pamiętam to w chinach i oparte na legendzie trzech królestw
Odpisz
22 maja 2015, 13:53
@WickedHeart: To nie taka legenda , Chiny kiedyś rzeczywiście były podzielone na królestwa .
Odpisz