Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DiKarpio

19 maja 2015, 19:47

To chyba z Wiedźmina ,ale z serialu. Oglądałem z bratem.

Avatar Kambot

23 maja 2015, 18:06

@DiKarpio: to film
bardzo kiepski film
BARDZO
NAPRAWDĘ BARDZO KIEPSKI

Avatar gelo1238

23 maja 2015, 18:42

@Kambot: Autorzy pewnie też są KIEPSCY...

Avatar DiKarpio

23 maja 2015, 18:44

@Kambot: film wiedzmin to tylko wyrywki z 13 odcinkow serialu

Avatar KapitanOczywisty

23 maja 2015, 18:45

@DiKarpio: Możesz podać dokładniej?

Avatar BOOMBOOX

23 maja 2015, 18:59

@Kambot: Nie żeby coś ale film to efekt uboczny serialu

Avatar DiKarpio

24 maja 2015, 10:49

@KapitanOczywisty: Serial wiedźmin ma tylko 13 odcinków.W filmie niekoniecznie znalazły się wszystkie wydarzenia.

Avatar KapitanOczywisty

24 maja 2015, 12:31

@DiKarpio: Dzięki

Avatar kola3492

23 maja 2015, 19:58

jaki kraj taki wiedźmin

Avatar Stitch

23 maja 2015, 20:34

@kola3492: Wiedźmin jest polski...

Avatar Kamael

24 maja 2015, 19:09

@Stitch: miałeś mu nie mówić :(

Avatar
German_Shepherd

23 maja 2015, 19:30

Kiepski ten wiedźmin

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 maja 2015, 17:32

z któregoo odcinka kiepskich

Avatar Arkusowaty

19 maja 2015, 17:39

To jest z wiedźmina.

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2015, 17:49

@Arkusowaty: pazdzioch mie zmylił

Avatar oskare117

19 maja 2015, 21:17

haha serio XD

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 19:02

@oskare117: bo moje oczy wszendzie wygryją go

Avatar BOOMBOOX

23 maja 2015, 19:01

Mówcie co chcecie ale serial Wiedźmin mi się... podoba. Wiem, wiem jak można to lubić, ale gdy odstawisz na bok książki i gry a średniawe teksty Geralta nie będą Cie drażnić można się naprawde dobrze bawić. No i słabe efekty ale i tak dobrze sie bawiłem. Mówie serio

Avatar Piotresiek

23 maja 2015, 18:47

Wolę ten serial 100 razy bardziej niż gry.

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 18:36

Marian z Rivii!

Avatar zyw97

23 maja 2015, 18:24

pazdzioch!

Avatar zyw97

23 maja 2015, 18:24

@zyw97: xDD PUTIN VICEVERSA!!!!!!

Avatar Kambot

23 maja 2015, 18:07

Pozdro dla kumatych

Avatar martino1020

23 maja 2015, 18:09

Avatar Kambot

23 maja 2015, 18:10

@martino1020: Bardzo fajnie

Avatar martino1020

23 maja 2015, 18:11

@Kambot: To się bardzo ciesze :D a wtajemniczysz mnie?

Avatar Kambot

23 maja 2015, 18:14

@martino1020: Bo w tym filmie był smok
i twórczy bardzo się nim chwalili bo był komputerowy i w ogóle wow
a w filmie był z jakieś 2 min i jak widzisz ... jest paskudny ;v

Avatar martino1020

23 maja 2015, 18:17

@Kambot: Aaa dziękuje nigdy bym nie podejrzewał że to jest smok :D

Avatar Koniczek02323

23 maja 2015, 18:17

Paździoch!?

Świat Według Kiepskich

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 18:10

Szkoda, że filmu lepszego nie zrobili :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Fergus

Ładne rzeczy

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka