Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bilolus1

19 maja 2015, 20:58

Tak szczerze ja już dzisiaj wywaliłem swoje 2 stówy ;-; . Ale przyznam gra niesamowita , gra się super . Tu normalnie dałbym jakiegoś spoilera , ale póki co nie mam czym spoilerować .

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 maja 2015, 21:06

@Bilolus1: I tak nam nie pójdzie, więc za spoiler się nie obrazimy

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2015, 21:10

@Bilolus1: możesz pisać.Ja nawet wieśka na najniższych nie odpale

Avatar KapitanOczywisty

19 maja 2015, 23:43

Ja się pochwale na wysokich chodzi cud miód malina

Avatar Kambot

23 maja 2015, 12:03

@Bilolus1: Jak dla mnie Wiedźmin kosztuje z ponad 2000 zł ;-;

Avatar MichaelWhiteThePhantom

23 maja 2015, 12:55

@Bilolus1: Geralt w końcu będzie walczył z gryfem i wilkolakiem, straci brodę na czas, spotka yennifer

Avatar kamykPL

23 maja 2015, 13:00

Avatar MichaelWhiteThePhantom

23 maja 2015, 13:01

@kamykPL: dobra

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 13:52

Mi by działał w 16-20 fps xd

Avatar Bilolus1

23 maja 2015, 13:53

@MichaelWhiteThePhantom: Ohoho , chłopie ja jestem już w Novigradzie z 13 lvl'em więc mógłbym ci o wiele lepsze spoilery dać.

Avatar Bilolus1

Edytowano - 23 maja 2015, 13:57

@MichaelWhiteThePhantom: <dodało się 2 razy>

Avatar MichaelWhiteThePhantom

23 maja 2015, 15:10

@Bilolus1: nie jestem nolifem wiec to jedyne jak naradzie spoilery ;-;

Avatar qwertqwert

23 maja 2015, 16:40

@Bilolus1: na ps4 jest za 200 zł ? całkiem tanio

Avatar Agent00Kurczak

23 maja 2015, 17:48

@MichaelWhiteThePhantom: no, faktycznie, spoilery że szok -_- Po trailerach nikt się nie spodziewał, że Geralt spotka Yennefer i będzie walczyć z gryfem, producenci zaś wcale nie śmiali się z jego brody...

Avatar legend77

24 maja 2015, 01:16

@Bilolus1: heh idiota :D ja mam za darmo :D

Avatar Bilolus1

24 maja 2015, 13:14

@legend77: I twój komp ledwie żyje :< , zresztą ja nie lubię piracić . Zdarza mi się ale tylko bardzo stare gry których już raczej nie kupie .

Avatar legend77

Edytowano - 25 maja 2015, 19:17

@Bilolus1: ja dostalem za friko do platformy gog*com

Avatar MichaelWhiteThePhantom

26 maja 2015, 23:44

@legend77: yhym...nawet w piekielnych czelusciach tego go*na nie ma

Avatar Minerman

23 maja 2015, 16:33

Akurat rozczłonkowywanie wrogów w nowym Wiedźminie jest jedną z fajniejszy rzeczy.

Avatar makajet

23 maja 2015, 13:34

Tam gdzie leci to bilboard z Warszawy ;-; Przy Pałacu kultury i Nauki, wczoraj na wycieczce szkolnej widziałem :D

Avatar siamoler

Edytowano - 23 maja 2015, 13:40

@makajet: Ja też niedługo jadę z klasą do Warszawy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nigdy na to nie wpadną

Deal życia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zdeklasowani znowu

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka