Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nigdy na to nie wpadną
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2015, 20:58
Tak szczerze ja już dzisiaj wywaliłem swoje 2 stówy ;-; . Ale przyznam gra niesamowita , gra się super . Tu normalnie dałbym jakiegoś spoilera , ale póki co nie mam czym spoilerować .
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 21:06
@Bilolus1: I tak nam nie pójdzie, więc za spoiler się nie obrazimy
Odpisz
19 maja 2015, 21:10
@Bilolus1: możesz pisać.Ja nawet wieśka na najniższych nie odpale
Odpisz
19 maja 2015, 23:43
Ja się pochwale na wysokich chodzi cud miód malina
Odpisz
23 maja 2015, 12:03
@Bilolus1: Jak dla mnie Wiedźmin kosztuje z ponad 2000 zł ;-;
Odpisz
23 maja 2015, 12:55
@Bilolus1: Geralt w końcu będzie walczył z gryfem i wilkolakiem, straci brodę na czas, spotka yennifer
Odpisz
23 maja 2015, 13:00
@MichaelWhiteThePhantom: Yennefer*
Odpisz
23 maja 2015, 13:01
@kamykPL: dobra
Odpisz
23 maja 2015, 13:52
Mi by działał w 16-20 fps xd
Odpisz
23 maja 2015, 13:53
@MichaelWhiteThePhantom: Ohoho , chłopie ja jestem już w Novigradzie z 13 lvl'em więc mógłbym ci o wiele lepsze spoilery dać.
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 13:57
@MichaelWhiteThePhantom: <dodało się 2 razy>
Odpisz
23 maja 2015, 15:10
@Bilolus1: nie jestem nolifem wiec to jedyne jak naradzie spoilery ;-;
Odpisz
23 maja 2015, 16:40
@Bilolus1: na ps4 jest za 200 zł ? całkiem tanio
Odpisz
23 maja 2015, 17:48
@MichaelWhiteThePhantom: no, faktycznie, spoilery że szok -_- Po trailerach nikt się nie spodziewał, że Geralt spotka Yennefer i będzie walczyć z gryfem, producenci zaś wcale nie śmiali się z jego brody...
Odpisz
24 maja 2015, 01:16
@Bilolus1: heh idiota :D ja mam za darmo :D
Odpisz
24 maja 2015, 13:14
@legend77: I twój komp ledwie żyje :< , zresztą ja nie lubię piracić . Zdarza mi się ale tylko bardzo stare gry których już raczej nie kupie .
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 19:17
@Bilolus1: ja dostalem za friko do platformy gog*com
Odpisz
26 maja 2015, 23:44
@legend77: yhym...nawet w piekielnych czelusciach tego go*na nie ma
Odpisz
23 maja 2015, 16:33
Akurat rozczłonkowywanie wrogów w nowym Wiedźminie jest jedną z fajniejszy rzeczy.
Odpisz
23 maja 2015, 13:34
Tam gdzie leci to bilboard z Warszawy ;-; Przy Pałacu kultury i Nauki, wczoraj na wycieczce szkolnej widziałem :D
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 13:40
@makajet: Ja też niedługo jadę z klasą do Warszawy.
Odpisz