memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 maja 2015, 19:20
to ja chyba mieszkam w szałasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 maja 2015, 19:33
@Suhak: a ja w beczce.
31 maja 2015, 19:36
@freddyfan: Szczęście, że wszystko tylko wydaje się duże.
31 maja 2015, 20:26
@Bastil123: Czyli jednak nie mam konkurencji :v
31 maja 2015, 19:07
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta kwestia bardziej pasuje do kobiety ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 maja 2015, 19:20
to ja chyba mieszkam w szałasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 maja 2015, 19:33
@Suhak: a ja w beczce.
Odpisz
31 maja 2015, 19:36
@freddyfan: Szczęście, że wszystko tylko wydaje się duże.
Odpisz
31 maja 2015, 20:26
@Bastil123: Czyli jednak nie mam konkurencji :v
Odpisz
31 maja 2015, 19:07
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 maja 2015, 19:07
Ta kwestia bardziej pasuje do kobiety ;)
Odpisz