Ostatnie pożegnanie przed zakończeniem instalacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2019, 19:28
kiedy przyszedł wiedżmin 4
Odpisz
23 maja 2015, 07:28
było
Odpisz
25 marca 2016, 17:49
@masterpredator124: Order Krawczyka bo było
Odpisz
18 września 2015, 21:35
To jest część filmiku, no piosenki o skyrim online.
Odpisz
14 października 2020, 13:06
właśnie straciłeś przywileje życia
Odpisz
14 października 2020, 13:18
@Hawaiiball: Ty za odkop
Odpisz
23 maja 2015, 16:47
Po skończeniu gry
Okej już skońcy... chwila chwila co się stało?!
Odpisz
22 maja 2015, 21:41
Jakbym widziała mnie mi mojego starszego brata. Cóż za ironia ;)
Odpisz
22 maja 2015, 19:00
jak będzie oddychał pod ziemią?
Odpisz
23 maja 2015, 16:45
@ALKATRAZ: Wszystko czego potrzebuje to Wiedzimin.
Odpisz
7 lipca 2015, 13:35
@ALKATRAZ: "Wiedźmin może zapomnieć o oddychaniu, i jedzeniu, ale nigdy nie może zapomnieć swego miecza"
Odpisz
22 maja 2015, 18:43
ja szekam na nowego nfs w tym roku
Odpisz
22 maja 2015, 18:40
Zanim ktos spyta. Fragment z filmiku back to tamriel. Polecam.
Odpisz
22 maja 2015, 18:38
wiedźmin 3 jest głupi i tylko na pecety za 10000000000000000000000000000000000000000000000$$$$$$$$ dolarów
Odpisz
22 maja 2015, 19:48
@Smashrum: 60 Euro*, nie tak drogo. (Jedyne 240zł xD)
Odpisz
22 maja 2015, 21:27
Nie wiem czy wiesz ale jemu chodziło o cenę komputera
Odpisz
22 maja 2015, 22:57
@Knw_Ninja: Ah, nie zauważyłem. A 1000 Euro spokojnie starczy na taki właśnie komputer. aldi,medion,com/md8788/at/?refPage=medion zamień "," na "."
Odpisz
22 maja 2015, 23:24
na pc jest za 120 zł , a jak kupiłeś preorder 85 zł
Odpisz
22 maja 2015, 23:33
@Smashrum: i xbox one
Odpisz
23 maja 2015, 06:38
czy to prawda że wiedźmin 3 waży tylko 24 gb?
Odpisz
23 maja 2015, 07:04
1000PLN starczy, nie muszą to być €
Odpisz
23 maja 2015, 17:26
@Lekki69: No, w sumie... Przed chwilą sprawdziłem recenzje tego Mediona, nie kupujcie pod żadnym pozorem! ;-;
Odpisz
23 maja 2015, 18:11
i 1000 € w pi**u <3
Odpisz
23 maja 2015, 18:37
@Lekki69: Nie kupowałem go, deklu, PRZECZYTAŁEM RECENZJE :v
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 19:42
mówię o sobie, geniuszu (a tak to nie kupiłem bo nawet nie wbiłem na tą stronę)
Odpisz
22 maja 2015, 18:31
I tak ci nie pójdzie.
Odpisz
22 maja 2015, 18:24
Było i to niedawno.
Odpisz
21 maja 2015, 00:11
true
Odpisz