Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar barbados12

1 stycznia 2016, 23:09

Pierwszy rodzaj ludzi używa maila do wysyłania poczty itp. a drugi rodzaj używa poczty tylko do rejestracji w grach i serwisach, dlatego nie czyszczą poczty :D

Avatar Kolikon

20 maja 2015, 18:34

Jak może być jedna sześćset siedemdziesiąta ósma część maila?

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 18:45

@Kolikon: Trzynaście tysięcy i sześćset...ileś.

To jest dla ułatwienia czytania np.
Co łatwiej przeszytasz;
a)1234567897
b)123.456.789.7

Avatar Kolikon

Edytowano - 20 maja 2015, 20:45

Wiem, że to dla ułatwienia, ale powinny być kropki albo spacje, a nie przecinki. Ty to napisałeś dobrze - tam były przecinki, a nie kropki.

Avatar renamon

26 maja 2015, 15:10

@Kolikon: W: Taki zapis stosuje się chyba w Ameryce, jeśli mnie pamięć nie myli .-.

Avatar YFYDB

26 maja 2015, 17:27

@Kolikon: Podpowiem Ci. Anglicy zapisują tysiące z przecinkami.

Avatar YFYDB

26 maja 2015, 17:27

Jedni mają Facebooka, a drudzy nie.

Avatar lol30pl

25 maja 2015, 15:08

Drugi rodzaj to pewnie spamy i reklamy.

Avatar PLtymek

25 maja 2015, 22:34

@lol30pl: ku*w^, jestem drugim typem

Avatar xRobsonN

26 maja 2015, 11:06

@PLtymek: Piona! Ja też! xD

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 17:36

Ja wchodze tylko po to, aby potwierdzić e-mail xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 17:32

Ja też xDDD

Avatar erykhim44

25 maja 2015, 21:47

@Pro100WGebe: Ja też!

Avatar kotul

25 maja 2015, 20:46

ja zawsze muszę być na czysto :D

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 17:18

jestę drugim typem

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 17:35

Nie, ty jesteś dzieckiem majnkrafa.

Avatar WolfWolfyWolf

Edytowano - 25 maja 2015, 18:00

a ty skyrima ;-*

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 18:01

@WolfWolfyWolf: Tak, problem?

Avatar MasterW

25 maja 2015, 17:11

Pewnie spam o powiększenie penisa.

Avatar Kivera

25 maja 2015, 17:03

1

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 16:37

Ja mam trzy skrzynki:
- Jedna do spraw szkolnych itp.
- Druga właściwie nie wiem po co, coś pośredniego
- Trzecia - rejestracje, spam, ogółem szajz (Mam na niej 6000+ maili)

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 15:45

lewa czlowiek prawa nerd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 22:07

@Kivera: moj avatar to najslawniejszy informatyk

Avatar Kivera

26 maja 2015, 17:23

I zarazem najsławniejszy debil (prócz ALKATRAZA)

Avatar martimarti2

20 maja 2015, 22:10

Ja raczej należę do tych drugich

Avatar kacper100025

22 maja 2015, 17:51

@martimarti2: Piona

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 03:07

Ten pierwszy, nikt do mnie nie pisze ;(

Avatar heros1999

21 maja 2015, 06:04

A spamy i reklamy.

Avatar WolfWolfyWolf

20 maja 2015, 23:43

prawica

Avatar matix044

20 maja 2015, 21:53

A następnie pół godziny czyszczenia.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukas1234
Dodane przez: lukas1234

Za co ta premia

Fajnie że odpowiedzieli

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka