Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Nie idź!
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2015, 16:44
battlefield 3
Odpisz
24 maja 2015, 21:07
Boże ile ja się męczyłem z tą misją (krótko ;-;)
Odpisz
24 maja 2015, 21:27
@thepolishguy: Ja szczególnie nad tym lotniskiem...
Odpisz
24 maja 2015, 21:53
@THECystof: No, z tyymi bombami na początku nie czaiłem o co chodzi ;-;,wgl doszłem do końca średniego a Na najtrudniejszym 1 misji nie mogłem przejść ; _;
Odpisz
25 maja 2015, 16:50
@thepolishguy: ja na średnim przeszłem kampanie
Odpisz
25 maja 2015, 16:55
@THECystof: No ja tyż. ale najtrudniejszego na 1 misji nie mogłem przejść ;-;
Odpisz
20 maja 2015, 23:26
Gra to BF3, misja to ta w której jesteś Hatwins. (dobrze pamiętam nazwisko? ;-;)
Odpisz
21 maja 2015, 07:41
Tak
Odpisz
21 maja 2015, 12:35
Nie podniecaj się tak posiadaniem Battlefielda...
Odpisz
21 maja 2015, 13:40
@Psychopata_PL: A gdzie ja się czymś podniecam? Zaraz byłyby pytania co to za gra...
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 13:02
@Psychopata_PL: Masz pudło na hejty \OOOOO_______/ Troche zapełnione PS:On sie nie podnieca że ma battlefilda PSPS:Sorry za błędy w poprzedni PS ( jeśli jakieś som)
Odpisz
25 maja 2015, 12:40
@kacper100025: CHYBA, podkreślam CHYBA powinno być PPS.
Odpisz
25 maja 2015, 14:18
Wiem
Odpisz
25 maja 2015, 14:41
@kacper100025: Więc czemu napisałeś PSPS?
Odpisz
25 maja 2015, 14:41
Bo nie wiedziałem
Odpisz
25 maja 2015, 14:45
@kacper100025: Spoko, wszystko wyjaśnione, to znikam.
Odpisz
25 maja 2015, 14:45
A nie Hawkins? Też grałem i nie dawno, ale sam nie pamiętam...
Odpisz
25 maja 2015, 15:18
@Ergon12: Chyba tak, może sprawdzę :v
Odpisz
25 maja 2015, 13:07
bf is my love
bf is my live
bf is me
Odpisz
25 maja 2015, 16:25
@chaboyy_HD: PASHA IS LOVE
PASHA IS LIVE ~ motar2k
Odpisz
24 maja 2015, 23:22
Najtrudniejsza misja w bf3
Odpisz
25 maja 2015, 08:15
łatwa jest ;-;
Odpisz
25 maja 2015, 10:04
@thepolishguy: Bardzo szczególnie zrzucanie bomb na myśliwce na lotnisku
Odpisz
25 maja 2015, 10:23
JEŻELI to sarkazm to powiem, że sam to za 1 razem zrobiłem ;-;
Odpisz
25 maja 2015, 14:46
To akurat było łatwe... jak dla mnie, to zależy na jakim grałeś poziomie trudności.
Odpisz
12 lipca 2015, 12:36
Najlepsza ;-; Ja ogólnie uwielbiam myśliwce, na multi mam w nich 10h oraz na nich 42 zabitych. ;-;
Odpisz
24 maja 2015, 21:59
nienawidzę tej misji ,-,
Odpisz
7 lipca 2015, 10:12
@mooped: A ja ją uwielbiam, teraz na multi mam nieśmiertelnik 10h w myśliwcach. ;-;
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 21:42
Moja ulubiona miaja w bf3.
Odpisz
24 maja 2015, 21:34
pewnie hydrą leci
Odpisz
21 maja 2015, 17:39
Hejty lecom.
.
.
.
Hejty zeszczelone.
.
.
.
Hejty naprawione.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 15:19
@sylwon1234: chyba też zrobię Hejty naprawione. a jeszcze dziś pojawią sie Hejty Zeszczelone :>
Odpisz
21 maja 2015, 14:42
Nie przejdziecie!
Odpisz
21 maja 2015, 07:35
Spie**alać z domu, należy!!!
Odpisz