Sorry, takie mamy czasy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 maja 2015, 16:57
1 obrazek - dziwczyny ? może dziwaczne ale błąd się się wkradł
Odpisz
23 maja 2015, 18:48
@matiExtreme: wis.To po górolsku panocku jest.
Odpisz
23 maja 2015, 20:06
@ragnarok5255: muże i jo
Odpisz
23 maja 2015, 20:48
@matiExtreme: aaaa widze ze panocek po górolsku godoć umi. to fojnie.
Odpisz
23 maja 2015, 21:57
@ragnarok5255: ino jo jak u cibie staly dluchu ?
Odpisz
23 maja 2015, 22:06
@matiExtreme: a tako jo zece se ze nizli. gzyby w lysie so winc co do rzrycia jyst.
Odpisz
23 maja 2015, 22:41
@ragnarok5255: su gzyby ja widiałem zimnioka :) ale to haluny
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 08:10
@matiExtreme: o co to ponocku ty lotysz jistys?
Odpisz
24 maja 2015, 18:37
@ragnarok5255: ni jistym lotysz tyko ży jak pujechałem tam na wakacj na 2 lata tu uszalalem
Odpisz
25 maja 2015, 09:01
@matiExtreme: Ło Matko Boska cóś ty no lotwie róbiles kolego.
Odpisz
25 maja 2015, 13:52
@ragnarok5255: ni jadłym zimnioków
Odpisz
24 maja 2015, 12:52
tak bardzo prawdziwe
Odpisz
23 maja 2015, 19:37
Brałbym
Odpisz
23 maja 2015, 17:15
Co się dzieje z tym światem... Jak to mówił dr Brown - "We're must go back!"
Odpisz
23 maja 2015, 16:56
"Victorie" nagrali w 2012-13
Odpisz
23 maja 2015, 16:38
Victoria znaczy zwycięstwo...pobawmy się w mojej piwnicy
Odpisz
23 maja 2015, 16:12
Było.
Te na drugim były na plaży.
Odpisz
23 maja 2015, 16:09
Mój ulubiony serial tylko zdjęli mi kanał :c
Odpisz
23 maja 2015, 16:08
o ile pamiętam w tym serialu na drugim obrazku akcja toczy się akurat na plaży
Odpisz
21 maja 2015, 13:46
te pierwsze zdjęcie to scena z jakiegoś porno tylko tytułu nie pamiętam
Odpisz
21 maja 2015, 15:05
@bylejakbylegdzie: Ty chyba musiałeś obejrzeć całe porno w internecie żeby natrafić na coś takiego :u
Odpisz
21 maja 2015, 18:31
@bylejakbylegdzie: A to nie jest Świat według Bundych?
Odpisz
23 maja 2015, 16:01
@bylejakbylegdzie: To jest Świat Według Bundych
Odpisz
21 maja 2015, 21:52
Świat Według Bundych
Odpisz
21 maja 2015, 16:18
Tak właściwie to na drugim obrazku one poszły na plaże i dlatego tak były ubrane :V
Odpisz
21 maja 2015, 15:31
,,Dziwczyny'' ,,Przyzwoite'' grammar nazi płacze
Odpisz
21 maja 2015, 15:34
@thepolishguy: Patrzę na Twój komentarz i na tekst i nie mam pojęcia, o co chodzi Ci z "przyzwoite".
Odpisz
21 maja 2015, 15:34
@Axl_MMX: tak napisano ;-;
Odpisz
21 maja 2015, 15:52
@thepolishguy: Podwójny przecinek to nie jest cudzysłów.
Odpisz
21 maja 2015, 15:53
Super.
Odpisz
21 maja 2015, 16:02
@thepolishguy: Jak chcesz poprawnie zrobić, to kliknij i trzymaj lewy ALT, po czym wklep kombinację 0132 na klawiaturze numerycznej i puść ALT. Efekt powinien być taki „
Odpisz
21 maja 2015, 16:11
@thepolishguy: Myślę, że "dziwczyny" było z podtekstem...
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 17:30
@thepolishguy: 1. Literówka to NIE jest błąd, ani ortograficzny, ani gramatyczny.
2. Zaczynasz albo: górnym cudzysłowem („)
albo: dolnym cudzysłów (")
ale nigdy nie: dwoma przecinkami (,,)
3. Jeżeli wg. ciebie "przyzwoite grammar nazi płacze" to jedno wypowiedzenie, to zrobiłeś błąd gramatyczny. Poprawnie jest "przyzwoity grammar nazi płacze".
Gramatyczny nazista to rzeczownik i przymiotnik rodzaju męskiego.
4. Nie postawiłeś przecinka między dziewczyny i przyzwoite.
Nie kończysz "cudzysłowem", kończysz przecinkiem lub kropką.
Odpisz