Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar matiExtreme

Edytowano - 23 maja 2015, 16:57

1 obrazek - dziwczyny ? może dziwaczne ale błąd się się wkradł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar ragnarok5255

25 maja 2015, 09:01

@matiExtreme: Ło Matko Boska cóś ty no lotwie róbiles kolego.

Avatar matiExtreme

25 maja 2015, 13:52

@ragnarok5255: ni jadłym zimnioków

Avatar Nikodemka1999

24 maja 2015, 12:52

tak bardzo prawdziwe

Avatar
German_Shepherd

23 maja 2015, 19:37

Brałbym

Avatar Dark_Dante

23 maja 2015, 17:15

Co się dzieje z tym światem... Jak to mówił dr Brown - "We're must go back!"

Avatar Jedenzwielu

23 maja 2015, 16:56

"Victorie" nagrali w 2012-13

Avatar WolfWolfyWolf

23 maja 2015, 16:38

Victoria znaczy zwycięstwo...pobawmy się w mojej piwnicy

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 16:12

Było.
Te na drugim były na plaży.

Avatar Kivera

23 maja 2015, 16:09

Mój ulubiony serial tylko zdjęli mi kanał :c

Avatar xXkuba22Xx

23 maja 2015, 16:08

o ile pamiętam w tym serialu na drugim obrazku akcja toczy się akurat na plaży

Avatar bylejakbylegdzie

21 maja 2015, 13:46

te pierwsze zdjęcie to scena z jakiegoś porno tylko tytułu nie pamiętam

Avatar SkaTpl

21 maja 2015, 15:05

@bylejakbylegdzie: Ty chyba musiałeś obejrzeć całe porno w internecie żeby natrafić na coś takiego :u

Avatar Goddess

21 maja 2015, 18:31

@bylejakbylegdzie: A to nie jest Świat według Bundych?

Avatar NinjaPotato

23 maja 2015, 16:01

@bylejakbylegdzie: To jest Świat Według Bundych

Avatar Czenir

21 maja 2015, 21:52

Świat Według Bundych

Avatar TimeOfMy

21 maja 2015, 16:18

Tak właściwie to na drugim obrazku one poszły na plaże i dlatego tak były ubrane :V

Avatar thepolishguy

21 maja 2015, 15:31

,,Dziwczyny'' ,,Przyzwoite'' grammar nazi płacze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Paproot

21 maja 2015, 16:11

@thepolishguy: Myślę, że "dziwczyny" było z podtekstem...

Avatar Myszkapl

Edytowano - 21 maja 2015, 17:30

@thepolishguy: 1. Literówka to NIE jest błąd, ani ortograficzny, ani gramatyczny.

2. Zaczynasz albo: górnym cudzysłowem („)
albo: dolnym cudzysłów (")
ale nigdy nie: dwoma przecinkami (,,)

3. Jeżeli wg. ciebie "przyzwoite grammar nazi płacze" to jedno wypowiedzenie, to zrobiłeś błąd gramatyczny. Poprawnie jest "przyzwoity grammar nazi płacze".
Gramatyczny nazista to rzeczownik i przymiotnik rodzaju męskiego.

4. Nie postawiłeś przecinka między dziewczyny i przyzwoite.
Nie kończysz "cudzysłowem", kończysz przecinkiem lub kropką.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Rel

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka