Spokojnie, w niebie jest internet
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2018, 20:39
a w piekle nie ma
Odpisz
21 maja 2015, 15:47
Ehh... W Niebie jest wszystko. To tak jakby ktoś powiedział że "w Niebie jest Bóg".
Odpisz
22 maja 2015, 16:02
Jak może być tam wszystko, skoro nieba nie ma? Kappa Kappa Kappa
Odpisz
22 maja 2015, 18:12
Dla ciebie, ja wieżę. Dla mnie Niebo istnieje.
Odpisz
22 maja 2015, 19:15
Wieżę, to Ty sobie możesz popodziwiać :v PS. "Kappa" oznacza sarkazm/żart.
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 14:02
Ordokrafija motzno.
Odpisz
24 maja 2015, 14:27
You tower, right?
Odpisz
24 maja 2015, 15:18
Nie, kappa to jest zielony stwór z żółwią skorupą, ptasim dziobem i łysiną.
Odpisz
24 maja 2015, 16:49
wszystko powiadasz? *lenny*
Odpisz
24 maja 2015, 17:11
Odejdź Fairy Chu**wy scumie :v
Odpisz
25 maja 2015, 23:56
@monho25: No, rook.
Odpisz
17 listopada 2015, 17:54
@SockPuppet: Kappa lubi wodę.
Odpisz
24 maja 2015, 20:28
blow
Odpisz
24 maja 2015, 23:17
@kubasemla1: O co ci kaman?
Odpisz
25 maja 2015, 12:57
@Kivera:
chodzi mino ytubera blowa
on to kiedyś pokazywał
Odpisz
25 maja 2015, 16:38
@kubasemla1: podaj nazwę filmiku.
Odpisz
24 maja 2015, 20:11
znam to
Odpisz
24 maja 2015, 18:03
I take coś to ja lubie :D
Odpisz
21 maja 2015, 14:44
Zakładając, że w niebie rzeczywiście jest Internet, to dlaczego nie mamy pośmiertnych wiadomości od ludzi?
Odpisz
21 maja 2015, 14:46
@figaro19: Może mają swój własny internet. Nie nasz.
Odpisz
21 maja 2015, 17:26
@figaro19: Albo niektórzy piszą z nieba, ale Bóg im zabrania o tym mówić pod grożbą zesłania do piekła O_o
Odpisz
21 maja 2015, 19:21
@figaro19: To ty piszesz także mądrości? o.O
Odpisz
24 maja 2015, 14:40
@figaro19: w psychiatryku jak można wejść na internet to nie można kontaktować się z nikim z zewnątrz
Odpisz
24 maja 2015, 14:41
@PolskiUzytkownik: U mnie można
Tylko karą jest niedożywianie przez 3 lata
Odpisz
24 maja 2015, 14:50
@figaro19: Za kontak z ludźmi żyjącymi ban, znaczy piekło. ~ Admin, znaczy Bóg. I z tyłu głos : Kurde muszę się przyzwyczaić.
Odpisz
24 maja 2015, 16:00
@Nero76: Może duchy zrobiły łańcuszki o.O i to jest prawdą ...
Odpisz
24 maja 2015, 15:50
Czyli po co tu żyjemy? ;v
Odpisz
24 maja 2015, 14:41
Wiele osób chciałoby uczyć się w Hogwarcie ale nie ja ponieważ nie ma internetu xD
Odpisz
24 maja 2015, 14:35
Teraz mogę umierać!
Odpisz
21 maja 2015, 17:35
a tak wgl to ten internet to aż nieskończoność GB!
Odpisz
21 maja 2015, 17:34
widziałem chyba w interi Xd
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 15:07
widziałem u blowka
Odpisz
21 maja 2015, 19:02
@trolem: Rozmowę z samym sobą radze prowadzić przed lustrem.
Odpisz
21 maja 2015, 15:01
O to dobrze ^^
Odpisz