Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Alois0Trancy

1 lutego 2018, 20:39

a w piekle nie ma

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 15:47

Ehh... W Niebie jest wszystko. To tak jakby ktoś powiedział że "w Niebie jest Bóg".

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar erykhim44

25 maja 2015, 23:56

@monho25: No, rook.

Avatar Archeologwinternetach

17 listopada 2015, 17:54

@SockPuppet: Kappa lubi wodę.

Avatar kubasemla1

24 maja 2015, 20:28

blow

Avatar Kivera

24 maja 2015, 23:17

@kubasemla1: O co ci kaman?

Avatar kubasemla1

25 maja 2015, 12:57

@Kivera:
chodzi mino ytubera blowa
on to kiedyś pokazywał

Avatar Kivera

25 maja 2015, 16:38

@kubasemla1: podaj nazwę filmiku.

Avatar StealleteShip228

24 maja 2015, 20:11

znam to

Avatar pysiowatosc

24 maja 2015, 18:03

I take coś to ja lubie :D

Avatar figaro19

21 maja 2015, 14:44

Zakładając, że w niebie rzeczywiście jest Internet, to dlaczego nie mamy pośmiertnych wiadomości od ludzi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar EndoTaiyo

24 maja 2015, 14:50

@figaro19: Za kontak z ludźmi żyjącymi ban, znaczy piekło. ~ Admin, znaczy Bóg. I z tyłu głos : Kurde muszę się przyzwyczaić.

Avatar Velos

24 maja 2015, 16:00

@Nero76: Może duchy zrobiły łańcuszki o.O i to jest prawdą ...

Avatar Kambot

24 maja 2015, 15:50

Czyli po co tu żyjemy? ;v

Avatar PolskiUzytkownik

24 maja 2015, 14:41

Wiele osób chciałoby uczyć się w Hogwarcie ale nie ja ponieważ nie ma internetu xD

Avatar MasterW

24 maja 2015, 14:35

Teraz mogę umierać!

Avatar mistrzu12pl

21 maja 2015, 17:35

a tak wgl to ten internet to aż nieskończoność GB!

Avatar mistrzu12pl

21 maja 2015, 17:34

widziałem chyba w interi Xd

Avatar trolem

Edytowano - 21 maja 2015, 15:07

widziałem u blowka

Avatar polskistrzelec123_

21 maja 2015, 19:02

@trolem: Rozmowę z samym sobą radze prowadzić przed lustrem.

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 15:01

O to dobrze ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ikony

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka