Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2018, 23:18
U mnie oba to wraki...
Odpisz
5 lutego 2017, 22:57
u mnie odwrotnie
Odpisz
26 maja 2015, 17:34
Dawajcie swoje specyfikacje komputera
(Nie hejtujcie chcę sobie poczytać i pożalić jaki mam beznadziejny komputer)
Płyta główna: ASRock B85M Pro4
Grafika: Integrowana: Intel HD Graphics 4400
Dedykowana: Asus GTX 750Ti-OC-2GD5
RAM: Geil 4GBx2 (8GB) 1600MHz DDR3
Procesor: Intel Core i3 4150 LGA 1150 3MB 3,5 GHz 2 Rdzenie 4 Wątki Haswell
Chłodzenie: Useless Box .-.
Dyski
ADATA SP920SS SATA III 128GB (System)
ADATA SX900 SATA III 256GB (Filmy)
Zasilacz: Tracer Highlander 500W
OS: Windows 8.1 64-bit
Odpisz
26 maja 2015, 18:55
@CEzikMaj: Komputer: FUCKING SHIT
Kiedy dostanę nowy: pozostało 8y 11m 3w 6d 23h 56min 45s
Odpisz
11 czerwca 2015, 09:31
@ziomek2009: plyta glowna:asrock z97 extreme4
1 karta graficzna: msi geforce gtx 650ti
procesor: intel core i5 2750
2 karta graficzna: nvidia geforce gtx 970
16gb ram
Odpisz
8 sierpnia 2015, 01:46
@CEzikMaj: I7 4690K
ASUS MAXIMUS VII FORMULA
32GB RAM DDR3 G.SKILL 2400MHz CL10
Noctua NH-D15
Samsung 840 PRO 2x500GB
CoolerMaster V1200
Win 7 Ultimate 64BIT
HD7970 ale będzie przesiadka na 980ti bo chce sobie troche pograć
Przyznam że możesz poczuć sie biednie ;)
Odpisz
26 lipca 2015, 17:46
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:33
umie jest odwrotnie
Odpisz
26 maja 2015, 20:55
Ja mam na odwrót
Odpisz
27 maja 2015, 10:40
@MDDawid1: przybij pionę
Odpisz
27 maja 2015, 22:41
@PLtymek: Najgorsze jest to że ja mam niby 5mbps a ściąga mi się MAKSYMALNIE 350 kbps
Odpisz
27 maja 2015, 18:53
mam na odwrót czemu mi to robisz, internecie? !?!
Odpisz
27 maja 2015, 17:27
True....... u mojej babci XD
Odpisz
27 maja 2015, 10:41
mam 1mb/s
Odpisz
26 maja 2015, 18:53
Mi PC już nawet nie działa a miałem takiego złoma, że japie**ole. Ale oczywiście nowego nie zdobędę.
Odpisz
26 maja 2015, 17:58
Ja mam na odwrót xD
Odpisz
26 maja 2015, 17:47
U mnie na odwrót :(
Odpisz
21 maja 2015, 22:01
ja mam na odwrót
Odpisz
21 maja 2015, 22:05
@trolem: Powodzenia w pobieraniu gier. :D
Odpisz
22 maja 2015, 07:28
@zolnierzGR: I tak jutro będę miał 10 Mbs.
Odpisz
22 maja 2015, 09:36
@trolem: ciesz się on cię nie poprawił :p
Odpisz
22 maja 2015, 11:58
Uczę się jeszcze.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 11:59
Oraz jestem zawieszony w obowiązkach. :P
Odpisz
22 maja 2015, 12:35
@zolnierzGR: :p taki zwykły to już by pisał duza litera itp
Odpisz
22 maja 2015, 15:06
A gdzie kropka? :D
Odpisz
22 maja 2015, 17:33
@zolnierzGR: no teraz to cię poznaję xD
Odpisz
22 maja 2015, 20:02
Byś dostał pałe w szkole.
Odpisz
22 maja 2015, 20:28
@zolnierzGR: ale ja do szkoły nie chodzę :p
Odpisz
26 maja 2015, 15:45
@trolem: 10mb/s to w ch*j mało, mi przy 50 wolfenstein new order pobierał się 2 godziny ;d
Odpisz
26 maja 2015, 17:22
@zolnierzGR: *pałę
Odpisz
26 maja 2015, 16:44
ja mam obydwa jak my internet
Odpisz
26 maja 2015, 14:36
Niedawno wszystko było jak to 2. Teraz jest jak na obrazku.
Odpisz