Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2020, 12:55
VPJTQWV nowu na ulicy wpisałeś? Trzeba to zrobić na otwartej przestrzeni
Odpisz
25 marca 2017, 10:46
Odpisz
15 lipca 2018, 16:32
@juzi46: juzi46 ty znasz Sr pelo?
Odpisz
15 lipca 2018, 22:08
@patryko1234: rok później zadałeś to pytanie xD? tak znam
Odpisz
16 lipca 2018, 09:50
@juzi46: No bo na nowych same chłamy to na losowe wszedłem i to zobaczyłem, to na komy patrze i ciebie widze
Odpisz
16 lipca 2018, 23:00
@patryko1234: aha bno
Odpisz
2 maja 2018, 12:49
srak
Odpisz
31 maja 2015, 22:59
Polak potrafi...
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:20
@Pro100WGebe: TYLKO polak potrafi
Odpisz
19 stycznia 2016, 22:04
@Kubekrp: gratuluję prawie rok :p
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:07
@Pro100WGebe: nie musisz mi gratulować. TROLL
Odpisz
10 kwietnia 2017, 17:26
@Pro100WGebe: 2 lata :)
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:58
@mortzmargonem: czemu przypominasz mi moje błędy z przeszłości? Jesteś niczym facebook.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 19:59
@Pro100WGebe: Sku*wiel mym drugim imieniem.
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:02
@mortzmargonem: a jak masz na pierwsze?
Odpisz
10 kwietnia 2017, 20:42
@Pro100WGebe: A czekaj Sku*wiel mam na 3. A na pierwsze to sobie na profilu zobacz xd
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:22
@mortzmargonem: Słowa.
Odpisz
9 czerwca 2017, 16:23
@Kubekrp: Mhm. To nie facebook.
Odpisz
9 czerwca 2017, 16:23
@Kubekrp: Jest cenzura? jest. To co sie prujesz.
Odpisz
30 listopada 2018, 09:45
@mortzmargonem: no jest jest
Odpisz
30 listopada 2018, 16:15
@Polalak: No widzisz.
Odpisz
9 lutego 2019, 15:09
@mortzmargonem: Teraz kiedy czytam te komentarze po trzech latach, próbuję ogarnąć jak w przeszłości mogłem napisać "TROLL" na końcu komentarza...
Odpisz
9 lutego 2019, 15:23
@Kubekrp: każdy z nas ma momenty wstydu za siebie
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:29
the Life has got a very big lag
Odpisz
2 czerwca 2015, 14:15
Simsy.
Odpisz
2 czerwca 2015, 13:54
GTA istnieje!
Odpisz
2 czerwca 2015, 08:30
Life hacked
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:15
samochód chciał mieć piercing
Odpisz
31 maja 2015, 22:36
Ten samochód jest tak stary, ze jak bóg tworzył świat i siał nasiona latarni to jedno wpadło pod samochód.
Odpisz
31 maja 2015, 20:44
Dobry kod w złym miejscu, nie dotykaj bo wystrzeli lub wybuchnie!
Odpisz
31 maja 2015, 17:22
za dużo modów w GTA XD
Odpisz
31 maja 2015, 17:20
no właśnie jak?!
Odpisz
31 maja 2015, 16:38
Auto magika xd
Odpisz
31 maja 2015, 14:51
Taśma dwustronna + latarnia :v
Odpisz