memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 marca 2016, 17:12
Istnieje mod do GTA SA, który bije GTA V na PC na grafice Ultra na kolana. Naprawdę, nie wiedziałem, że można jednym modem zrobić z gry 2004 roku grę 20291048 roku...
Odpisz
8 lipca 2017, 19:15
@jaccku321: rzuc screenem/linkiem
11 grudnia 2017, 16:29
@jaccku321: .
27 grudnia 2017, 22:45
@jaccku321:
30 października 2019, 12:56
20 lutego 2020, 12:42
@Desuv: ludzie nosz kuźwa, pobieracie silnik ENB do gta sa, instalujecie, i potem dowolny mod graficzny, ja uzywam SA-DIRECTX 2.0
20 lutego 2020, 12:45
@jaccku321: wow odpisałeś nie spodziewałem się
14 marca 2020, 10:54
@Desuv: przestałem siedzieć na jeja tak z dwa lata temu, ale nadal raz na miesiąc wejdę i zobaczę co tam mam w powiadomieniach .
14 marca 2020, 23:22
@jaccku321: właśnie widzę
4 czerwca 2016, 21:32
To chyba The Principle of V (taka nazwa moda) sam mam i polecam ;)
29 kwietnia 2016, 21:33
1 FPS. Było warto.
4 października 2015, 10:49
i tak ci nie pójdzie cfelu
21 lipca 2015, 12:47
Jaki to mod???
1 lipca 2015, 14:45
CHINY
27 maja 2015, 20:19
Wersja na komputer o wiele lepiej wygląda.
23 lipca 2015, 10:03
@koziol11: WOW :D
26 maja 2015, 20:26
Prawie jak w Wiedźminie.
26 maja 2015, 18:09
@AquoZ23: Grammar homo *ekhm* nazi, tak bardzo popularne wśród dzieciaczków
24 maja 2015, 15:02
Szach-Mat konsole
24 maja 2015, 16:14
@Ares011: konsole chociaz utrzymaja wieska :)
Edytowano - 24 maja 2015, 18:40
@master885: Na słabych wymaganiach. Ja dam radę na wyższych z palcem w ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
24 maja 2015, 21:01
nosie?
Edytowano - 24 maja 2015, 21:17
@damiank888: Prawie
25 maja 2015, 10:21
palcem w uchu?
25 maja 2015, 11:32
@damiank888: tak
24 maja 2015, 21:04
Kompa z NASA ukradłeś?
24 maja 2015, 23:10
@hvkjxbyh: widzisz azjatyckie szlaczki? to mała grupka małych chińczyków sklepała parę marnych maszynek ze złomu
24 maja 2015, 19:47
Minimalne wymagania? 2x SLI/CF GTX 980 Tak serio to bardziej są shadery. Jak odpali się shadery w Minecrafcie to z 500 FPSów spada do 40 (błagam nie hejtujcie minecrafta ta gra niczym sobie na hejty nje zasłużyła)
24 maja 2015, 21:39
@CEzikMaj: W sumie to trochę sobie zasłużył Mojang, w pewnym momencie updaty zaczęły pogarszać grę.
24 maja 2015, 22:15
@CEzikMaj: Minecraft nie zasłużył, ale "dzieci minkrofta" tak. HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT
24 maja 2015, 22:47
@CEzikMaj: tak naprawdę to wszyscy hejtują graczy minecrafta (10 latków)
24 maja 2015, 22:18
24 maja 2015, 22:03
na ostatnich obrazkach widać, że to jakieś azjatyckie czary. Czary powiadam !!!
Edytowano - 24 maja 2015, 21:23
zauważcie że tam są Chińskie napisy a tam majo wszystko najlepsze... większość kompów by tego nie dźwigła. a tak wgl.na ch*j mi taka grafika
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 marca 2016, 17:12
Istnieje mod do GTA SA, który bije GTA V na PC na grafice Ultra na kolana. Naprawdę, nie wiedziałem, że można jednym modem zrobić z gry 2004 roku grę 20291048 roku...
Odpisz
8 lipca 2017, 19:15
@jaccku321: rzuc screenem/linkiem
Odpisz
11 grudnia 2017, 16:29
@jaccku321: .
Odpisz
27 grudnia 2017, 22:45
@jaccku321:
Odpisz
30 października 2019, 12:56
@jaccku321: .
Odpisz
20 lutego 2020, 12:42
@Desuv: ludzie nosz kuźwa, pobieracie silnik ENB do gta sa, instalujecie, i potem dowolny mod graficzny, ja uzywam SA-DIRECTX 2.0
Odpisz
20 lutego 2020, 12:45
@jaccku321: wow odpisałeś nie spodziewałem się
Odpisz
14 marca 2020, 10:54
@Desuv: przestałem siedzieć na jeja tak z dwa lata temu, ale nadal raz na miesiąc wejdę i zobaczę co tam mam w powiadomieniach .
Odpisz
14 marca 2020, 23:22
@jaccku321: właśnie widzę
Odpisz
4 czerwca 2016, 21:32
To chyba The Principle of V (taka nazwa moda) sam mam i polecam ;)
Odpisz
29 kwietnia 2016, 21:33
1 FPS. Było warto.
Odpisz
4 października 2015, 10:49
i tak ci nie pójdzie cfelu
Odpisz
21 lipca 2015, 12:47
Jaki to mod???
Odpisz
1 lipca 2015, 14:45
CHINY
Odpisz
27 maja 2015, 20:19
Wersja na komputer o wiele lepiej wygląda.
Odpisz
23 lipca 2015, 10:03
@koziol11: WOW :D
Odpisz
26 maja 2015, 20:26
Prawie jak w Wiedźminie.
Odpisz
26 maja 2015, 18:09
@AquoZ23: Grammar homo *ekhm* nazi, tak bardzo popularne wśród dzieciaczków
Odpisz
24 maja 2015, 15:02
Szach-Mat konsole
Odpisz
24 maja 2015, 16:14
@Ares011: konsole chociaz utrzymaja wieska :)
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 18:40
@master885: Na słabych wymaganiach. Ja dam radę na wyższych z palcem w ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 maja 2015, 21:01
nosie?
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 21:17
@damiank888: Prawie
Odpisz
25 maja 2015, 10:21
palcem w uchu?
Odpisz
25 maja 2015, 11:32
@damiank888: tak
Odpisz
24 maja 2015, 21:04
Kompa z NASA ukradłeś?
Odpisz
24 maja 2015, 23:10
@hvkjxbyh: widzisz azjatyckie szlaczki? to mała grupka małych chińczyków sklepała parę marnych maszynek ze złomu
Odpisz
24 maja 2015, 19:47
Minimalne wymagania?
2x SLI/CF GTX 980
Tak serio to bardziej są shadery.
Jak odpali się shadery w Minecrafcie to z 500 FPSów spada do 40
(błagam nie hejtujcie minecrafta ta gra niczym sobie na hejty nje zasłużyła)
Odpisz
24 maja 2015, 21:39
@CEzikMaj: W sumie to trochę sobie zasłużył Mojang, w pewnym momencie updaty zaczęły pogarszać grę.
Odpisz
24 maja 2015, 22:15
@CEzikMaj: Minecraft nie zasłużył, ale "dzieci minkrofta" tak. HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT HEJT
Odpisz
24 maja 2015, 22:47
@CEzikMaj: tak naprawdę to wszyscy hejtują graczy minecrafta (10 latków)
Odpisz
24 maja 2015, 22:18
Odpisz
24 maja 2015, 22:03
na ostatnich obrazkach widać, że to jakieś azjatyckie czary. Czary powiadam !!!
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2015, 21:23
zauważcie że tam są Chińskie napisy a tam majo wszystko najlepsze... większość kompów by tego nie dźwigła.
a tak wgl.na ch*j mi taka grafika
Odpisz