Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Z klasą się trzeba urodzić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2016, 18:39
(Liże)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 17:13
Na samym dole po lewej - WTF?
Plemniki z cukru...?
Odpisz
10 sierpnia 2016, 15:23
@jaccku321: To kijanki .-.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2015, 15:52
WSZYSCY DAJCIE DO TEGO KOMENTARZA ŁAPKE W DÓŁ
Odpisz
27 maja 2015, 21:59
To nie są k*rwa żadne cókierki!!!!
Odpisz
30 maja 2015, 02:16
@lila1234: owszem, są
Odpisz
31 maja 2015, 09:57
@lila1234: Pisze ku*wa na samej górze lolipop
Odpisz
28 czerwca 2015, 20:16
@lila1234: Co to cókierki?
Odpisz
22 maja 2015, 17:19
aż szkoda zjeść
Odpisz
22 maja 2015, 17:27
@Quest123: Dokładnie to samo chciałem napisać ;-; Ale bardzo niezła sztuka, o ile można to tak nazwać :D
Odpisz
30 maja 2015, 02:15
i bardzo droga~
Odpisz
27 maja 2015, 18:46
Szkoda ich zjadać... :*)
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2015, 02:14
@Leila: i to jeszcze jak, jeden taki lizak kosztuje minimum 8 tysięcy dolarów...
Odpisz
27 maja 2015, 13:50
Na przedostatnim są plemniki?
Odpisz
27 maja 2015, 13:54
@makajet: kijanki. ;_;
To są kijanki.
Odpisz
27 maja 2015, 14:52
@makajet: widac że mieszczuch, nigdy kijanki nie widział
Odpisz
27 maja 2015, 18:49
@gulpin: Widać że wieśniak, nigdy plemnika nie widział. xD
Odpisz
27 maja 2015, 18:54
wat ;_;
Odpisz
27 maja 2015, 19:01
@gulpin: Wiesz, to było dla żartu. Mieszkam obok stawu i widok kijanki jest dla mnie normą.
Odpisz
27 maja 2015, 19:13
@makajet: Skoro tak to chyba powinieneś wiedzieć jak wyglądają kijanki ;_;
Odpisz
27 maja 2015, 20:10
@makajet:
Odpisz
27 maja 2015, 16:28
Bardziej cieszy gapienie się na to niż zjedzenie tego
Odpisz
27 maja 2015, 16:16
Wyrażę swoje zdanie, ch*j mnie to obchodzi. :P
Odpisz
27 maja 2015, 12:06
Majsterszyk
Odpisz
25 maja 2015, 16:26
to jedzenie jest lepsze od niektórych obrazów
Odpisz
22 maja 2015, 17:32
Słodkie :-)
Odpisz