Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2019, 23:17

Minecraft znów jest popularny :P

Avatar Xelven

20 października 2019, 11:18

jakże ten świat szybko się zmienia

Avatar MajnkraftAlusiek

8 lipca 2019, 20:27

Dzieciak! Bobasek! Dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol xd xdxdxdxlolollollololololololololooololloololool

Avatar sylwon1234

Edytowano - 30 maja 2015, 18:35

Hoćcie ze mnom pokradź f majnkrafta !!! Mui nik to majkraft3204728. mam dórzo djaksuf i jestem ogarnjienty.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (33)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (33)
Avatar sylwon1234

16 czerwca 2015, 07:08

@bartusielek: Aha oky. To dzo dam u cjebje

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2018, 18:27

@sylwon1234: też moke?

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2016, 15:29

w minecraftie grafika jest pikselowa nie brzydka to jakbyś obrazał mario

Avatar DarthVader999

6 kwietnia 2016, 16:05

Masz lika.
Ludzie lubiący każdą grafikę jednoczmy się.

Avatar Masellko

30 kwietnia 2016, 08:16

Avatar DarthVader999

30 kwietnia 2016, 11:01

@Masellko: :D

Avatar Grzechoooo

27 maja 2018, 00:23

Avatar Amethyst_

23 stycznia 2017, 17:54

Krafika f majkrafce jezt cjulofa!

Avatar pieszel101

25 stycznia 2016, 22:10

@LubieSonica1235 to jest urok tej gry klockowaty świat a wy już hejtujecie nie nie jestem jakimś wielbicielem mc a znosna gra

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 czerwca 2015, 14:50

Ktoś ićie ze mnom pokradzi w majnkraft? Mam sóper serwer i dom z djaksóf dla wzsystkih! mój nik to JacekMajnkraft22! (To oczywiste, że napisałem tak specjalnie.)

Avatar Gal_Anonim

Edytowano - 15 grudnia 2015, 23:25

jaaa hcęęee!! też koham majnkraft!?!?:-!!!!!
Lubie krejtif, bo na surviewallu zabijajo mnie potworki ;;;;((((
Lubie tem czełwonyy ploszek, bo sie ßwiéci i robi prond!!! i lobie supel mechanismyy na sevely. daj adma plssss.
I też lubie diaxxxyyy!
(Specialnie tak napisałem.)

Avatar Soulrias

24 czerwca 2015, 12:58

Co wy macie do minecrafta? ;_; Dzieci skyrima
Minecraft to sraka, fakt, ale każdy lubi to co lubi.

Avatar Gal_Anonim

15 grudnia 2015, 23:22

@Soulrias: Też lubie MC, ale tu chodzi TYLKO o grafikę.

Avatar TajemniczyNick

13 grudnia 2015, 13:44

Chyba że na shaderach

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 grudnia 2015, 15:00

Tak! Cztery ka ful ha de!

Avatar jaccku321

30 sierpnia 2015, 18:17

CIEKAWOSTKA: (Przeczytane na MCwiki, APLAUZ :*) "Minecraft ma obecnie większe wymagania niż np. Wiedźmin 2, GTA 4, Max Payne 3, a to dlatego, gdyż ma niezwykle rozbudowaną grafikę."

NO KU*WA JEBŁEM :>

Avatar marcin12321

Edytowano - 1 września 2015, 13:38

@jaccku321: Nie prawda (chyba że na high) bo mi na lowie minecraft lekko ladży a w GTA 4 na lowie mam brak tekstur.. Mój procek to Celeron 1.50 GHz Intel HD graphics i 2 GB RAM.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 08:16

@jaccku321: To prawda. Ma rozbudowaną grafikę może brzydką (nią według mnie) ale rozbudowaną.

Avatar jaccku321

29 sierpnia 2015, 08:57

Wiedźmin 3? A co to za modyfikacja?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 sierpnia 2015, 11:48

Majnkraft żondzzi, skajrim ssie!

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2015, 12:52

EJI! ktjo mnje lupji pise oijergouihewruioghuow ktjo pierfsy ten lepsym!!!!!! pospjescje sieuje

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 22:20

Aż mi się karta graficzna przegrzewa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Płać pan

To musiało być męczące

A, okej

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka