Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Płać pan
To musiało być męczące
A, okej
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2019, 23:17
Minecraft znów jest popularny :P
Odpisz
20 października 2019, 11:18
jakże ten świat szybko się zmienia
Odpisz
8 lipca 2019, 20:27
Dzieciak! Bobasek! Dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol xd xdxdxdxlolollollololololololololooololloololool
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2015, 18:35
Hoćcie ze mnom pokradź f majnkrafta !!! Mui nik to majkraft3204728. mam dórzo djaksuf i jestem ogarnjienty.
Odpisz
30 maja 2015, 18:38
@sylwon1234: Podah ajpi serwa to wbijem tylko nie zabijaj bo mój tata parcuje w apple i dustaniż bana
Odpisz
30 maja 2015, 18:47
@bartusielek: Dopra. AjPi to 690.690.690.69:69690. Wpijaj dźiśai o pjontej. Marz djaksy
Odpisz
30 maja 2015, 18:53
@sylwon1234: Wbiłem. mój nic to minkraftjestkul2. Idem po djaksy.
Odpisz
31 maja 2015, 22:01
@bartusielek: Sory za spurźnjenje, wbiuem o dźeśontej. Djoxy Marz f skszyndze.
Odpisz
31 maja 2015, 22:05
@sylwon1234: Żpogo. Kriper mje zaatacowal i strdziołem moje tjaksy które du tej pory mialem. Ide po tez ze zgzynki.
Odpisz
31 maja 2015, 22:11
@bartusielek: O nje. Jag kriper cie zjat to ć nje dam djaksuf, bo znowó ómrzerz
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 20:18
@sylwon1234: Zabijem ciem! Mam żółty miecz!
Odpisz
2 czerwca 2015, 18:42
@bartusielek: *rzułty. Najpjerf nałucz się ortografjii. A ja mam pronzowy.
Odpisz
2 czerwca 2015, 18:58
@sylwon1234: No to ciem nie zabijem o jeszteż kogz
Odpisz
2 czerwca 2015, 19:05
@bartusielek: Dlatego mam rzpan na dźjelni i frzyzdzy mje szanujom
Odpisz
2 czerwca 2015, 19:22
@sylwon1234: Sropisz mi pronzsowy miedż?
Odpisz
3 czerwca 2015, 15:24
@bartusielek: Morze. Jag darz mi stak djaksuf
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:44
@sylwon1234: Takie orto czy dla żartów???
Odpisz
7 czerwca 2015, 12:35
@bananzkosmosu: Iezuz Maria czy ty nabrafde mósirz popeuniadź takje buendy ortografaficzne? Pirze siem: takje orto dzy dla rzartuf. Naprafde, f tyh czazah nje znuajdźerz njikogo, kto ómje dopsze ortografafje..
Odpisz
7 czerwca 2015, 12:36
@bartusielek: Iezuz Maria czy ty nabrafde mósirz popeuniadź takje buendy ortografaficzne? Pirze siem: takje orto dzy dla rzartuf. Naprafde, f tyh czazah nje znuajdźerz njikogo, kto ómje dopsze ortografafje..
Odpisz
7 czerwca 2015, 21:38
@sylwon1234: mokem s fami kraci ?
Odpisz
8 czerwca 2015, 20:32
@Rudol: Nje po jezd tfuh i serf jezd peuen.
Odpisz
8 czerwca 2015, 22:06
@sylwon1234: ukhei
Odpisz
12 czerwca 2015, 22:41
@sylwon1234: Oż kute nie moglem pisadź bo dostalem szlabana od mojej starej wiens pomusz mi ;-;
Odpisz
13 czerwca 2015, 08:56
@bartusielek: Ale jusz nje marz?
Odpisz
13 czerwca 2015, 09:24
@sylwon1234: Nje mam i mokem kraci.
Odpisz
13 czerwca 2015, 11:14
@bartusielek: To fhoć.
Odpisz
13 czerwca 2015, 12:47
@sylwon1234: Fbilem, czo teraz??????????
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:32
@bartusielek: Dai stak djaksuf to ci sropje pronsowy miecz.
Odpisz
13 czerwca 2015, 18:36
@sylwon1234: Dalem ci stak djaksuf
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:43
@bartusielek: Kdzie?
Odpisz
13 czerwca 2015, 21:46
@sylwon1234: W zgrzynce.
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:27
@bartusielek: Acha og. Mam. Tfuj mjecz iezd u cjebje f domó.
Odpisz
14 czerwca 2015, 11:44
@sylwon1234: Og, mam ko. Dziengi.
Odpisz
15 czerwca 2015, 18:29
@bartusielek: Nje ma sa dzo. Hdzes cosi jesce?
Odpisz
15 czerwca 2015, 18:52
@sylwon1234: Nje czeba, teraz idem zemsicić siem na tym kripereze co mie zjat.
Odpisz
15 czerwca 2015, 19:19
@bartusielek: Pomudz ći?
Odpisz
15 czerwca 2015, 20:06
@sylwon1234: Nje czeba, jusz go zjatem.
Odpisz
16 czerwca 2015, 07:08
@bartusielek: Aha oky. To dzo dam u cjebje
Odpisz
12 sierpnia 2018, 18:27
@sylwon1234: też moke?
Odpisz
29 marca 2016, 15:29
w minecraftie grafika jest pikselowa nie brzydka to jakbyś obrazał mario
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:05
Masz lika.
Ludzie lubiący każdą grafikę jednoczmy się.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 08:16
@DarthVader999: Pjona
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:01
@Masellko: :D
Odpisz
27 maja 2018, 00:23
@DarthVader999: pjona
Odpisz
23 stycznia 2017, 17:54
Krafika f majkrafce jezt cjulofa!
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:10
@LubieSonica1235 to jest urok tej gry klockowaty świat a wy już hejtujecie nie nie jestem jakimś wielbicielem mc a znosna gra
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2015, 14:50
Ktoś ićie ze mnom pokradzi w majnkraft? Mam sóper serwer i dom z djaksóf dla wzsystkih! mój nik to JacekMajnkraft22! (To oczywiste, że napisałem tak specjalnie.)
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2015, 23:25
jaaa hcęęee!! też koham majnkraft!?!?:-!!!!!
Lubie krejtif, bo na surviewallu zabijajo mnie potworki ;;;;((((
Lubie tem czełwonyy ploszek, bo sie ßwiéci i robi prond!!! i lobie supel mechanismyy na sevely. daj adma plssss.
I też lubie diaxxxyyy!
(Specialnie tak napisałem.)
Odpisz
24 czerwca 2015, 12:58
Co wy macie do minecrafta? ;_; Dzieci skyrima
Minecraft to sraka, fakt, ale każdy lubi to co lubi.
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:22
@Soulrias: Też lubie MC, ale tu chodzi TYLKO o grafikę.
Odpisz
13 grudnia 2015, 13:44
Chyba że na shaderach
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 15:00
Tak! Cztery ka ful ha de!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:17
CIEKAWOSTKA: (Przeczytane na MCwiki, APLAUZ :*) "Minecraft ma obecnie większe wymagania niż np. Wiedźmin 2, GTA 4, Max Payne 3, a to dlatego, gdyż ma niezwykle rozbudowaną grafikę."
NO KU*WA JEBŁEM :>
Odpisz
Edytowano - 1 września 2015, 13:38
@jaccku321: Nie prawda (chyba że na high) bo mi na lowie minecraft lekko ladży a w GTA 4 na lowie mam brak tekstur.. Mój procek to Celeron 1.50 GHz Intel HD graphics i 2 GB RAM.
Odpisz
5 września 2015, 08:16
@jaccku321: To prawda. Ma rozbudowaną grafikę może brzydką (nią według mnie) ale rozbudowaną.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:57
Wiedźmin 3? A co to za modyfikacja?
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2015, 11:48
Majnkraft żondzzi, skajrim ssie!
Odpisz
17 sierpnia 2015, 12:52
EJI! ktjo mnje lupji pise oijergouihewruioghuow ktjo pierfsy ten lepsym!!!!!! pospjescje sieuje
Odpisz
27 lipca 2015, 22:20
Aż mi się karta graficzna przegrzewa.
Odpisz