Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar grototo

12 lipca 2019, 08:31

No tak ale w tej alternatywnie jestem tak ch*jowy że jej nie mam

Avatar Fauna24

22 grudnia 2015, 03:44

Czy mi się wydaje czy to jest Emma Watson/Hermiona Granger?

Avatar darcus

26 maja 2015, 21:06

Panowie, jeżeli istnieje Wieloświat takim, jakim go sobie wyobrażamy, to istnieje nieskończona liczba alternatywnych rzeczywistości, a to znaczy, że istnieją takie, w których faktycznie jesteście parą. Ale za to istnieją też rzeczywistości, w których odczuwacie miłość homoseksualną do Jarosława K.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Mijak

27 maja 2015, 22:46

@darcus: Jeśli o mnie chodzi, to w nieskończony Wieloświat wierzę, ale w nieograniczony już raczej nie. Choć nie wykluczam też takiej możliwości.
Jeśli zaś chodzi o definicję słowa "ja" to jest to bardzo złożony i głęboki temat.
Mógłbym powiedzieć, że temat na długą rozmowę, ale wydaje mi się, że w znanych mi językach nie ma odpowiednich słów, żebym mógł za ich pomocą odpowiednio wyjaśnić moje przemyślenia.
No i nie każdego muszą one interesować.

Avatar darcus

27 maja 2015, 23:06

@Mijak: W rzeczy samej, aż tak zagłębiać się w filozofię nie chcę.

Avatar Cilithos

27 maja 2015, 18:37

Ewentualnie istnieje alternatywna rzeczywistość, w której jesteście parą

Avatar Janusz_Przewodnik

Edytowano - 27 maja 2015, 16:27

Nie lubię alternatywnych rzeczywistości.
P.s Nie jestem gejem, tylko nie w moim typie.

Avatar noszkurnawszystkozajete

26 maja 2015, 21:47

#nohomo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 13:58

Czyli Rojem :D?

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 16:15

tak bicz

Avatar gabisoch

27 maja 2015, 13:28

What!? 0.0

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 12:27

A ja bym nie chciał mieć takiej laski, serio. Jeśli ma być głupia, pusta, wredna to nieeee nigdy. Wolę średnią z fajnym charakterem, w dzisiejszych czasach rzadko oto.

Avatar XiaTheWolf

26 maja 2015, 21:14

W alternatywnej rzeczywistości jestem lesbijką? Dobrze wiedzieć.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Knw_Ninja

27 maja 2015, 09:05

@korobov: albo taki gdzie Polacy żądza światem

Avatar korobov

27 maja 2015, 10:12

@Knw_Ninja: Właśnie o tym mówiłem.Tylko Niemcy i Rosjanie nas powstrzymują.

Avatar drollercastergirl

27 maja 2015, 06:52

Ale... JA JESTEM KOBIETĄ!

Avatar Zjem_Ci_Matke

27 maja 2015, 07:47

@drollercastergirl: To alternatywa, równie dobrze możesz być tam facetem..

Avatar Lucy_chan

26 maja 2015, 23:27

I teraz to pytanie - czy w alternatywnej rzeczywistości zmieniłam płeć czy orientację. ;o;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 maja 2015, 23:29

@Lucy_chan: i to, i to

Avatar Lucy_chan

27 maja 2015, 00:05

Chyba nie chce sobie tego wyobrażać. o.o

Avatar MichaelWhiteThePhantom

26 maja 2015, 23:45

cholera...czyli tez nie jestem cieniem

Avatar DanKuso13

26 maja 2015, 22:01

Ciekawe...... ale tych alternatywnych światów może być multum..... więc nie do końca wiadomo z kim będę ;-;
Przynajmniej trafiła mi się fajna dziewczyna :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar jacek1s

26 maja 2015, 22:26

@DanKuso13: Fajnie, że Ci się podoba ^^

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 maja 2015, 23:28

@jacek1s: no to jak opowiadamy kawały: Nastał okres zmian w moim życiu. Od wczoraj nie jestem już prawiczkiem ani pracownikiem kostnicy.

Humor tak czarny że zaj*bał mi rower

Avatar wolfe

26 maja 2015, 22:25

w alternatywnej rzeczywistości to ja jestem masowym mordercą :_:

Avatar Fioletowy

26 maja 2015, 23:12

@wolfe: A ja nie jestem :-)

Avatar Fobi96

26 maja 2015, 22:27

nie chciał bym :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka