Zaufaj mi, jestem inżynierem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2017, 22:45
Właściwie to już łatwiej po prostu tym kręcić, niż takie coś budować ;-;
Odpisz
13 maja 2019, 08:23
@TheHunterMikiPL: po co sie przemaczac
Odpisz
23 listopada 2018, 00:11
dlaczego obok coś sie pali?
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:01
piszecie że dobre a skąd to wiecie bo tam was nie było
Odpisz
28 maja 2015, 17:08
Chciałbym zauważyć, że to się nie będzie obracać, bo patyki blokują łopatki. Czy tylko ja tak uważam?
Odpisz
28 maja 2015, 17:52
patyki nie blokują tylko stawiają opór dzięki czemu będzie się to obracać
Odpisz
28 maja 2015, 18:11
@bylejakbylegdzie: Chodzi mi o te poziome przy łopatkach. Te na których są łopatki zatrzymają się na nich.
Odpisz
28 maja 2015, 18:32
ale one się obracają razem z resztą
Odpisz
30 maja 2015, 16:25
@bylejakbylegdzie: A no chyba że tak.
Odpisz
29 maja 2015, 13:10
Najważniejsze że działa
Odpisz
29 maja 2015, 10:27
Zaiste pomysłowe
Odpisz
28 maja 2015, 21:35
Od razu mi się skojarzyło "Zaufaj mi, ja chce spełnić twoje sny..." ^^
Odpisz
28 maja 2015, 19:07
w sumie pomysłowe
Odpisz
28 maja 2015, 18:48
Toż to cud techniki, genialne! :P
Odpisz
28 maja 2015, 16:54
Działa to nie jest głupie
Odpisz
28 maja 2015, 16:52
Janusz, ufam tobie
Odpisz
28 maja 2015, 15:57
Konstrukcja godna pochwały :)
5/5
Odpisz
28 maja 2015, 15:54
Takie głupie że aż mądre
Odpisz
28 maja 2015, 15:45
Jeśli coś jest głupie, ale działa, to już nie jest głupie.
Odpisz
28 maja 2015, 15:34
Wyjechanie na biwak z inżynierem - bezcenne
Odpisz