Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

20 lipca 2024, 19:21

Cześć jejaku z losowych

Avatar waletkier

25 lipca 2022, 02:44

Żadna, jestem gejem (szach mat)

Avatar Ameron

15 marca 2024, 14:47

@waletkier: jesteś gejem

Avatar Drag_on

8 października 2021, 17:23

Żadna

Avatar zdzieniu

2 stycznia 2020, 07:52

poręcz numer dwa

Avatar SzczypiorekYT

29 sierpnia 2019, 18:47

Definitywnie basen numer dwa jest cieplejszy niż pierwszy

Avatar MrDo0mRid3

26 maja 2019, 12:55

2 mniejsze prawdopodobieństwo że ma penisa

Avatar Maszterek583

18 grudnia 2016, 22:33

normalnie 2 realnie mysląc (druga nie istnieje) 1 PS znane przez wszystkich pytanie co to za anime XD

Avatar CreepPepNinja

18 stycznia 2018, 20:53

@Maszterek583: Żadne to anime iż to rysunek jako karykatura

Avatar Jedenzwielu

26 maja 2015, 06:02

Te laski z anime sa calkiem niezle (ale maja za duze cycki) a azjatki dla mnie sa po prostu brzydkie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Erdien

23 września 2017, 21:13

@Jedenzwielu: Brzydkie to są niemki.
Pozatym słyszałem że ideał piękna na dalekim wschodzie to "kawai"
(tak wiem że to było 2 lata temu)

Avatar CreepPepNinja

18 stycznia 2018, 20:52

@Erdien: Mylisz się Erdien

Avatar Filipsss

30 sierpnia 2017, 14:02

link? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2016, 21:21

Dziewczynę z Anime bo ładniejsza

Avatar Lamas

8 maja 2016, 21:22

Gdybym nie był mangozjebem nie wybrałbym żadnej.

Avatar xtw43g

7 marca 2016, 19:09

Azjatki są ładne, a laski z anime to niezłe dupcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar brazil_ball

26 grudnia 2015, 21:47

Ta po prawo ma większe cycki. Biere ją!

Avatar wolf_lord

23 lutego 2016, 17:51

@brazil_ball: właśnie o tym myślałem

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2015, 16:02

Po prawej.

Avatar TheWall02

1 czerwca 2015, 20:24

ta po lewej! :D.

Avatar TheWall02

1 czerwca 2015, 20:26

@TheWall02: albo rysunek :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Północne Węgry

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka