Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Z klasą się trzeba urodzić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2018, 15:05
Ma wieksze cycki od niej
Odpisz
25 maja 2015, 23:23
Z takim wyglądem to nie ma co mu współczuć że jest w friendzone. Zanim powiecie że to nie jego wina - to jest jego wina. Modna fryzura, ładniejsza koszulka i lepiej dobrane okulary/soczewki to od razu +100 do atrakcyjności.
Odpisz
26 maja 2015, 06:39
@Piotr99: Modna fryzura = pedał
Reszta się zgodzę.
Co nie zmienia faktu, że siłownia też byłaby dobrym wyjściem.
Odpisz
26 maja 2015, 07:13
To już nie te czasy. I modne to nie to samo co "z pokazów mody". Teraz modna fryzura męska to cokolwiek, z mocniej obciętymi bokami, wygląda to ultra-nie-pedalsko.
Odpisz
26 maja 2015, 07:20
@Piotr99: Myślałem, że chodzi Ci o grzywkę do ziemi.
Cofam swe słowa, i oddaję rację.
Odpisz
26 maja 2015, 11:01
@Piotr99: Moda to gówno. Wystarczy wyglądać elegancko. Tylko ślepe i głupie baranki podążają za modą która bardzo często jest do dupy.
Odpisz
26 maja 2015, 12:57
czyli większość. Liczy sie to co w środku? Na imprezie po pijaku ledwo widać to co na zewnątrz
Odpisz
26 maja 2015, 12:58
Nie chodzi o modę w sensie tego co wymyślają projektanci, tylko w sensie tego, co w danym momencie podoba się ludziom. Teraz ubieramy się zupełnie inaczej niż np. W latach siedemdziesiątych i to właśnie jest moda. Zresztą można wyglądać modnie, jednocześnie zachowując własny styl.
Odpisz
26 maja 2015, 13:53
@Piotr99: Bez sensu dostosowywać się do innych ludzi, bardzo często nawet tego nie wartych. Ja należę do ludzi których opinia innych średnio interesuje.
Odpisz
29 maja 2015, 12:49
A może po prostu to ty średnio interesujesz innych? ;>
Odpisz
29 maja 2015, 13:26
Że co? Nie sądzę.
Odpisz
29 maja 2015, 19:23
Modna fryzura to nie homo, gdybyś nie zauważył :) -100 do inteligencji.
Odpisz
1 czerwca 2015, 15:21
Trochę narcystyczne spojrzenie na świat, jeśli nie interesuje cie zdanie innych.
Odpisz
16 marca 2017, 18:49
@Piotr99: Akurat okularów nie ma tragicznych
Odpisz
16 marca 2017, 19:54
Oj Voldi Voldi... nie masz niczego lepszego do roboty na jeja niż komentowanie prehistorycznych obrazków?
Odpisz
16 marca 2017, 19:54
mam.
Odpisz
16 października 2015, 12:04
Moj sasiad ma na nawisko Lehman ;-;
Odpisz
30 maja 2015, 00:22
Minuta ciszy dla grubaska w żółtym...
Odpisz
26 maja 2015, 18:16
I kri ewritim
Odpisz
26 maja 2015, 15:06
Wyszukałem go na Facebooku i okazało się że ma już dziewczynę. Wszystko dobre co się dobrze kończy.
Odpisz
26 maja 2015, 07:28
To to jest facet ? o.O
Odpisz
26 maja 2015, 07:50
@maciekja145:
Odpisz
25 maja 2015, 23:16
biedny...łamie uczucia swojego kumpla. Jak ja nienawidzę jak ktoś daje komuś kosza w internecie -,-
np. ja!
myszkaPL: kocham Cię
a ona na to"yyyy nie?"
tadam :3
Odpisz
26 maja 2015, 02:11
@konbed: Proszę, mów dalej.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2015, 12:58
@konbed: mów dalej a ja ci dam łapke w dół na zachęte
Odpisz
26 maja 2015, 15:56
dziengi :3
kocham dostawać łapki w dół :3
bijemy rekord?
Odpisz
29 maja 2015, 14:08
@konbed:
Odpisz