Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 maja 2015, 11:02

Five Night`s At Fuckboys 3 i Phantom Puppet ;_;

Avatar mrklorens

31 maja 2015, 11:10

to jest nawet 3 część tego

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 11:11

@mrklorens: no niedługo (w październiku) wyjdzie czwarta

Avatar Tymoslaw0

31 maja 2015, 11:27

Na moje urodziny c:
A propo: Fajny avatar c:

Avatar Zjem_Ci_Matke

31 maja 2015, 11:27

Ale w październiku wychodzi oryginał ;-;.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 15:48

@Zjem_Ci_Matke: pisze przecież

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 15:49

@Tymoslaw0: twój też

Avatar Zjem_Ci_Matke

31 maja 2015, 17:57

Ale tu chodzi o "klona".

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 06:47

@Zjem_Ci_Matke: aha ok

Avatar Zjem_Ci_Matke

1 czerwca 2015, 06:51

Klon wyjdzie 2 tygodnie później.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2015, 06:56

@Zjem_Ci_Matke: mhm ok

Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 stycznia 2019, 08:29

@mrklorens: jest już 5

Avatar Stasiek1b

22 sierpnia 2017, 17:22

ha ha ha gali

Avatar FlorencjaBall

13 grudnia 2016, 16:08

Flagship z FTL

Avatar Predator_PL

21 czerwca 2015, 16:38

kiedy w watch dogs włączysz misje dla machera w której myślisz huh jeden pojazd w minute spoko (później) ku*wa jeszcze 2?!

Avatar powerlol123

31 maja 2015, 16:53

... a ty nie możesz wykonać save

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 14:43

Pierwsze pójście na Woodland Labirynth w RoTMG.

Avatar dustin2001

31 maja 2015, 11:37

Księżniczka Kenny.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 12:33

@dustin2001: w kijku prawdy xd

Avatar dustin2001

31 maja 2015, 13:14

Tia.

Avatar Soberker

31 maja 2015, 13:29

@dustin2001: d-.-b Kenny-chan Kawaii Princessu <3

Avatar Rerry1

31 maja 2015, 13:00

Providence z Risk of Rain

Avatar TomekPL23

31 maja 2015, 11:31

Terraria. ;__;

Avatar CEzikMaj

31 maja 2015, 11:42

@TomekPL23: W terrarii to masz takich 15 fal.

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 12:34

@TomekPL23: kijek prawdy i księżniczka kenny ;-;

Avatar Bilolus1

Edytowano - 31 maja 2015, 12:13

A to mina kolegi który akurat siedział obok .

Avatar TimeOfMy

31 maja 2015, 11:34

A mikstury wszystkie zużyłeś.

Avatar ALKATRAZ

31 maja 2015, 11:25

albo jak prądu zabraknie

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2015, 11:16

>To uczucie, gdy kilka godzin klepiesz bossa
>Druga forma
>Po pokonaniu drugiej mówi, że to jeszcze nie ostateczna forma
>12/1000hp
>Panikujesz jak popie**olony

Avatar Segiusgs

31 maja 2015, 11:08

TO uczucie kiedy w War Thunderze zestrzeliwujesz 10 wrogich samolotów a 2.00km dalej leci 2 razy więcej :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Drewniany kominek

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka