Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2015, 17:10
Ja oglądam Ninjago i w całym internecie jestem Lloyd'em XD
Odpisz
2 czerwca 2015, 06:57
A oglądasz też kreskówki z lego (Ninjago, Chima, Star Wars itp.)?
Odpisz
14 czerwca 2015, 17:12
@albatrosia: Ja Ninjago ;)
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:03
Ja najbardziej lubię Lloyd'a :)
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:35
Najlepsza seria kreskówek z LEGO
Odpisz
17 czerwca 2015, 15:36
@Bartasus1: Dokladnie ;) 22 czerwca na Cartoon Network o 18:55 nowy sezon! Trzeba ogladac!
Odpisz
17 czerwca 2015, 18:53
OO nawet nie wiedzialem. Dzieki
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:10
@Bartasus1: Spk ;)
Odpisz
30 maja 2015, 14:50
Jak można nie lubić LEGO?
Odpisz
1 czerwca 2015, 04:46
@Bartasus1: *wchodzi w klocek* (ja lubię lego, to tylko przykład)
Odpisz
17 czerwca 2015, 14:40
@Bartasus1: No wlasnie, JAK!?
Odpisz
26 maja 2015, 10:38
kiedyś to dopiero uwielbiałem lego ;-; macie tu mój projekt z 2013
Odpisz
26 maja 2015, 11:04
kto śmiał dać hejta? fajny projekt
Odpisz
26 maja 2015, 11:04
dzięki
Odpisz
26 maja 2015, 12:54
ja
Odpisz
26 maja 2015, 13:44
dałbym swój ale jestem na tel
Odpisz
26 maja 2015, 13:56
ja będziesz na pc do daj ;p jestem ciekaw co ty tam masz
Odpisz
26 maja 2015, 13:57
same czołgi xd
Odpisz
26 maja 2015, 13:58
ale takie małe
Odpisz
26 maja 2015, 16:38
Odpisz
27 maja 2015, 06:51
W tle butelka od tymbarka. XD
Odpisz
30 maja 2015, 14:18
O_o Projektuj mapy do Battlefielda.
Odpisz
30 maja 2015, 14:43
Co to jest bo nie wyświetla mi? (możesz podać link?)
Odpisz
30 maja 2015, 15:43
@Zjem_Ci_Matke: a w sumie... czemu nie :p
Odpisz
30 maja 2015, 16:55
Ja właśnie gram w 4 i robię backflipy helikopterem :D.
Odpisz
30 maja 2015, 16:58
@Zjem_Ci_Matke: Raz mi wyszedł
Odpisz
30 maja 2015, 17:05
@kacper100025: Ja robię trzy pod rząd, jak jesteś do góry nogami obniż wysokość, a ponieważ jesteś do góry nogami obniż znaczy podnieś.
Odpisz
30 maja 2015, 17:06
@Zjem_Ci_Matke: Fucking logic
Odpisz
26 maja 2015, 07:45
Mam tak samo, jak tyyyy...
Odpisz
30 maja 2015, 14:02
@pavlopavo: Klocki moje, a w niiiich...
Odpisz