Wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Co to takiego?
Jakby trochę nie fair
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2015, 06:39
Pierwsze co ja zobaczyłam, to gość, którego właśnie wywozili z trupiarni...
Odpisz
13 marca 2016, 07:17
@albatrosia: fajne wspomnienia ;-;
Odpisz
26 maja 2015, 17:01
Ten argument do mnie nie przemawia...
Odpisz
26 maja 2015, 23:19
@Geralt_: Wiesiek, mam sprawę, ale nie wiem czy Ci kodeks pozwoli. Ale zapłacę sowicie
Odpisz
27 maja 2015, 17:42
Jeśli dobrze myślę, co chcesz, to mylisz mnie z inną profesją...
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2015, 19:56
@Geralt_: Nie, nie chodzi mi o chędorzenie -.- Taki jeden durny troll co człeka mi przypominał się zalęgł w okolicy. Może miałbyś czas panie wieśmin?
Odpisz
27 maja 2015, 17:18
Ten dzieciak nie wygląda na noworodka...-,-
Odpisz
27 maja 2015, 14:57
Ta matka mnie przeraża...
Odpisz
27 maja 2015, 06:03
Kiedy byłam niemowlęciem, zachorowałam na zapalenie płuc (tak poważne, że mogłam nie przeżyć). Byłam w szpitalu, nie wiem dokładnie, czy kilka dni, czy tygodni, ale mama mi mówiła, że przez cały czas siedziała na krześle obok mojego łóżeczka w sali. Cały dzień na nim siedziała, jadła na nim, a nawet spała, wychodziła tylko do toalety. Lekarze nie mogli patrzeć, jak już któryś dzień śpi na tym krześle, więc zaproponowali jej łóżko dla pacjenta w tej samej sali. Mama tylko na parę godzin kładła się zdrzemnąć, a potem wracała na krzesło. Nie pamiętam tego, ale kiedy mi o tym mówiła, prawie płakałam.
Odpisz
26 maja 2015, 21:09
it's so..........….so true
Odpisz
26 maja 2015, 20:52
Cóż za urocze dziecię!
Odpisz
26 maja 2015, 20:32
po pierwsze: urocze
po drugie: fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj:_:_:_:_:
Odpisz
26 maja 2015, 18:25
ale słodkie
Odpisz
26 maja 2015, 16:23
Ja jak pierwszy raz zobaczyłem moją mamę to krzyczałem. Ona też krzyczała...
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2015, 16:29
@kowciop: Łazaaaaaaaap! xD
Odpisz
26 maja 2015, 16:40
@kowciop: Łoooo ku*waaaaa jakie to brzydkie!
Odpisz
26 maja 2015, 16:57
@SurMix: To usłyszałeś jak przyszedłeś pierwszy raz do przedszkola :P
Odpisz
26 maja 2015, 17:29
@kowciop: Zaraz.... Pan Mariusz z przedszkola?!
Odpisz
26 maja 2015, 17:57
@SurMix: Też znasz Pana Mariusza Trynkiewicza?
Odpisz
26 maja 2015, 17:56
Rzygłem...
Odpisz
26 maja 2015, 16:57
Chyba, że ktoś urodzi się ślepy ;-;.
Odpisz
26 maja 2015, 16:57
Kazirodztwo mocno
Odpisz
26 maja 2015, 16:32
Słodkie ;-)
Odpisz