Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

1 czerwca 2015, 06:39

Pierwsze co ja zobaczyłam, to gość, którego właśnie wywozili z trupiarni...

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2016, 07:17

@albatrosia: fajne wspomnienia ;-;

Avatar Geralt_

26 maja 2015, 17:01

Ten argument do mnie nie przemawia...

Avatar
Captain_0bvious

26 maja 2015, 23:19

@Geralt_: Wiesiek, mam sprawę, ale nie wiem czy Ci kodeks pozwoli. Ale zapłacę sowicie

Avatar Geralt_

27 maja 2015, 17:42

Jeśli dobrze myślę, co chcesz, to mylisz mnie z inną profesją...

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 27 maja 2015, 19:56

@Geralt_: Nie, nie chodzi mi o chędorzenie -.- Taki jeden durny troll co człeka mi przypominał się zalęgł w okolicy. Może miałbyś czas panie wieśmin?

Avatar lila1234

27 maja 2015, 17:18

Ten dzieciak nie wygląda na noworodka...-,-

Avatar happymemery

27 maja 2015, 14:57

Ta matka mnie przeraża...

Avatar albatrosia

27 maja 2015, 06:03

Kiedy byłam niemowlęciem, zachorowałam na zapalenie płuc (tak poważne, że mogłam nie przeżyć). Byłam w szpitalu, nie wiem dokładnie, czy kilka dni, czy tygodni, ale mama mi mówiła, że przez cały czas siedziała na krześle obok mojego łóżeczka w sali. Cały dzień na nim siedziała, jadła na nim, a nawet spała, wychodziła tylko do toalety. Lekarze nie mogli patrzeć, jak już któryś dzień śpi na tym krześle, więc zaproponowali jej łóżko dla pacjenta w tej samej sali. Mama tylko na parę godzin kładła się zdrzemnąć, a potem wracała na krzesło. Nie pamiętam tego, ale kiedy mi o tym mówiła, prawie płakałam.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 21:09

it's so..........….so true

Avatar Galathiel

26 maja 2015, 20:52

Cóż za urocze dziecię!

Avatar mistrz2plan

26 maja 2015, 20:32

po pierwsze: urocze
po drugie: fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj:_:_:_:_:

Avatar falcia

26 maja 2015, 18:25

ale słodkie

Avatar kowciop

26 maja 2015, 16:23

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem moją mamę to krzyczałem. Ona też krzyczała...

Avatar kaka77

Edytowano - 26 maja 2015, 16:29

@kowciop: Łazaaaaaaaap! xD

Avatar SurMix

26 maja 2015, 16:40

@kowciop: Łoooo ku*waaaaa jakie to brzydkie!

Avatar kowciop

26 maja 2015, 16:57

@SurMix: To usłyszałeś jak przyszedłeś pierwszy raz do przedszkola :P

Avatar SurMix

26 maja 2015, 17:29

@kowciop: Zaraz.... Pan Mariusz z przedszkola?!

Avatar kowciop

26 maja 2015, 17:57

@SurMix: Też znasz Pana Mariusza Trynkiewicza?

Avatar Zjem_Ci_Matke

26 maja 2015, 17:56

Rzygłem...

Avatar DawidThePlayer

26 maja 2015, 16:57

Chyba, że ktoś urodzi się ślepy ;-;.

Avatar
Aryman

26 maja 2015, 16:57

Kazirodztwo mocno

Avatar gabisoch

26 maja 2015, 16:32

Słodkie ;-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Co to takiego?

Jakby trochę nie fair

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka