Nasza planeta ma swoją flagę!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2022, 20:22
Ładna nawet.
Odpisz
4 grudnia 2019, 05:57
A dlaczego koła są BIAŁE? To obraza dla ludzi o innym kolorze skóry
Odpisz
8 października 2018, 00:16
Noice
Odpisz
15 stycznia 2018, 14:51
Na fladze powinna być Ziemia-chan.
Odpisz
18 lutego 2018, 19:00
@Archeologwinternetach: tak
Odpisz
13 lutego 2017, 06:26
ahhhhh, gdyby tło było czerwone...
Odpisz
4 stycznia 2016, 09:24
fajne tylko mi przypomina trochę nato
Odpisz
25 lipca 2015, 19:37
dot dot dot większa olimpiada
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 18:54
Ładna flaga 9/10. Spróbuję też zaprojektować flagę ziemi. Xd
Odpisz
5 lipca 2015, 08:55
Ładna flaga 9/11 XD
Odpisz
31 maja 2015, 17:25
Czy mi się zdaję czy odkryliśmy inne inteligentne życie poza ziemią i chcemy się przedstawić.?
Odpisz
31 maja 2015, 17:43
@Segiusgs: najwyraźniej
Odpisz
31 maja 2015, 18:19
@kawtkawt: jeszcze pozostało nam wymyślić hymn ziemi :D
Odpisz
31 maja 2015, 18:52
@Segiusgs: Darude - Sandstorm :D
Odpisz
31 maja 2015, 19:05
@VanQuisch: Ku*wa zrobiłeś mi dzień XD
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:16
@VanQuisch: Marsz Imperialny :3
Odpisz
1 czerwca 2015, 21:42
@Segiusgs: Kosmici już są badani, po resztą bedzie to flaga demokratycznej ameryki;-)
Odpisz
29 czerwca 2015, 17:56
@Segiusgs: ja mam oto on:
Jeszcze Ziemia nie zgineła, kiedy my żyjemy. Co nam obca forma wzieła Polską odbierzemy.
Odpisz
1 czerwca 2015, 19:15
Zaprojektowano ją tak, żeby dawała kosmitom zawał głowy
Odpisz
31 maja 2015, 22:29
Fajna ,prosta bez jakiś niepotrzebnych dodatków.
Odpisz
1 czerwca 2015, 10:41
@przemson2000: A jak kosmici wpadną na podobny pomysł własnej flagi to co?
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:07
@YFYDB: To będzie wojna i wszyscy umrzemy :V
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:08
@przemson2000: Czemu my, a nie oni?
Odpisz
1 czerwca 2015, 11:19
@YFYDB: Myślę ,że oni by wygrali bo pewnie mają lepszą technologię i mieli by przewagę ale łatwo by nas nie pokonali :P
Odpisz
1 czerwca 2015, 10:44
A to kółko centralne? Zaraz by się znalazł koleś i gadał o wyróżnianiu np. Ameryki północnej.
Odpisz
31 maja 2015, 17:19
Patrzcie! Na drugim i trzecim zdjęciu jest flaga Polski.
Odpisz
31 maja 2015, 17:22
@dustin2001: Poland can not into space.
Odpisz
31 maja 2015, 21:45
@YFYDB: cannot*
Odpisz
31 maja 2015, 21:58
@kacper1411: dobrze napisał
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2015, 22:20
@YFYDB: (Zła odpowiedź)
Odpisz
1 czerwca 2015, 10:40
@kacper1411: Wiem, ale za szybko dodaj komentarz nacisnęłam.
Odpisz
31 maja 2015, 21:43
Polska może w kosmos!!!
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:12
@Daniu206: Bo może
Odpisz
31 maja 2015, 18:13
całkiem fajna ładnie wygląda na skafandrze
Odpisz
31 maja 2015, 21:24
@niemaznekto: Na pierwszych dwóch skafandrach jest flaga Polski
Odpisz
31 maja 2015, 22:18
@Zwyczajny_ziomek_z_Jeja: Grammar nazi, a gdzie do jasnej jest kropka?
Odpisz
31 maja 2015, 22:22
@PLtymek: Telefon usunął.:(
Odpisz