Kanadyjski Sąd Najwyższy w oficjalnych strojach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2015, 11:18
bo może to są mikołaje?
Odpisz
28 maja 2015, 15:29
@ALKATRAZ: Jestem w miarę nowy na jeja. Powie mi ktoś, dlaczego ALKATRAZ zawsze dostaje łapki w dół i hejty pod komentarzem?
(no... jeszcze nie tutaj)
Odpisz
28 maja 2015, 15:31
Bo to troll. Ja tu też jestem nowa, ale wcześniej obczaiłam se stronę.
Odpisz
28 maja 2015, 15:40
@YFYDB: A już myślałem, że to jakaś forma ostracyzmu społecznego :/
Muszę się przestawić z "real life" na "internet life". Zajmie mi to pewnie nieco czasu.
Odpisz
28 maja 2015, 15:57
ostatnio to po prostu dostaje za swoją reputacje przeszłość i dla tradycji bo czasami nawet dosyć dobre komentarze daje
Odpisz
28 maja 2015, 12:07
Raczej Hiszpańska Inkwizycja...
Odpisz
28 maja 2015, 15:32
Cokolwiek to jest.
Odpisz
28 maja 2015, 11:23
I bardzo słusznie! Dobry sędzia powinien być jak Święty Mikołaj - doskonale wiedzieć, kto był grzeczny, a kto nie.
Odpisz
28 maja 2015, 14:57
@Mijak: Wygrał.
Odpisz