Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BloodWarsKing

28 kwietnia 2021, 13:44

No cóż...
No Game, No Life

Avatar J4Z0N

12 grudnia 2017, 15:28

Lepszy to hacker

Avatar Green_Arrow

25 lutego 2016, 11:32

Ostatnio grałem z gościem, który grał najgorzej ze wszystkich, ale nazywał mnie noobem.

Avatar Lillly

4 grudnia 2015, 18:39

W strzelankach: ktoś, kogo zabiłeś - słabiak, ktoś, kto cię zabił - idiota, debil i neo, które nie ma życie.

Avatar Baca_online

5 maja 2012, 08:10

albo na drodze: każdy kto jedzie wolniej od ciebie to burak, a szybciej - idiota

Avatar PanPomidor

13 listopada 2014, 21:39

@Baca_online: racja

Avatar nianio09

5 maja 2012, 10:47

to ja kim jestem ? :D

Avatar Umpa94

7 maja 2012, 13:58

@nianio09: Po bokach

Avatar Lykan

12 maja 2013, 19:41

@nianio09: noob

Avatar nianio09

Edytowano - 13 maja 2013, 15:43

@Lykan: ale mam przynajmniej życie osobiste (a nie jak ty ...) :)

Avatar Lykan

14 maja 2013, 17:25

@nianio09: dla mnie noob bo źle grasz ale nolife bo siedzisz przed kompem 25godzin na dobę

Avatar kotekada4

3 stycznia 2014, 14:07

@Lykan: nie ma 25 h na dobę głąbie ._.

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2014, 18:56

@nianio09: po prostu użytkownik,Player.

Avatar
Konto usunięte

4 października 2014, 11:51

@Lykan: its me

Avatar
Konto usunięte

4 października 2014, 11:52

@kotekada4: TO BYŁO SPECJALNIE ! ech...

Avatar kotekada4

4 października 2014, 18:44

No to coś Ci nie wyszło. Cieciu nie próbuj byc dorosly bo Ci to nie wychodzi

Avatar
Konto usunięte

4 października 2014, 18:57

@kotekada4: A ty? masz ciecia na awatarze :_:

Avatar KingsMax

7 kwietnia 2014, 21:36

albo premium :D

Avatar Ares011

17 lipca 2012, 16:06

Ja jestem JA
do nie liczy sie tylko komp

Avatar kokomando

6 maja 2012, 08:26

NO to dla nooba- jesteś no lifem
dla no life - jesteś noobem

Avatar grubson5022

5 maja 2012, 14:43

no dokładnie

Avatar
heroes10

5 maja 2012, 13:59

na przykładzie world of warcraft hańba :D

Avatar bonio

5 maja 2012, 11:58

noob- kiedyś będzie taki jak ty
no life- kiedyś był taki jak ty
ja daje 5

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2012, 11:17

Cała prawda. 5/5 i do ulu

Avatar korko005

5 maja 2012, 10:46

to mój brat nie ma zycia?

Avatar Snowshoe

5 maja 2012, 09:23

4

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka