Pierwsza zasada gier online
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2021, 13:44
No cóż...
No Game, No Life
Odpisz
12 grudnia 2017, 15:28
Lepszy to hacker
Odpisz
25 lutego 2016, 11:32
Ostatnio grałem z gościem, który grał najgorzej ze wszystkich, ale nazywał mnie noobem.
Odpisz
4 grudnia 2015, 18:39
W strzelankach: ktoś, kogo zabiłeś - słabiak, ktoś, kto cię zabił - idiota, debil i neo, które nie ma życie.
Odpisz
5 maja 2012, 08:10
albo na drodze: każdy kto jedzie wolniej od ciebie to burak, a szybciej - idiota
Odpisz
13 listopada 2014, 21:39
@Baca_online: racja
Odpisz
5 maja 2012, 10:47
to ja kim jestem ? :D
Odpisz
7 maja 2012, 13:58
@nianio09: Po bokach
Odpisz
12 maja 2013, 19:41
@nianio09: noob
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2013, 15:43
@Lykan: ale mam przynajmniej życie osobiste (a nie jak ty ...) :)
Odpisz
14 maja 2013, 17:25
@nianio09: dla mnie noob bo źle grasz ale nolife bo siedzisz przed kompem 25godzin na dobę
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:07
@Lykan: nie ma 25 h na dobę głąbie ._.
Odpisz
2 lutego 2014, 18:56
@nianio09: po prostu użytkownik,Player.
Odpisz
4 października 2014, 11:51
@Lykan: its me
Odpisz
4 października 2014, 11:52
@kotekada4: TO BYŁO SPECJALNIE ! ech...
Odpisz
4 października 2014, 18:44
No to coś Ci nie wyszło. Cieciu nie próbuj byc dorosly bo Ci to nie wychodzi
Odpisz
4 października 2014, 18:57
@kotekada4: A ty? masz ciecia na awatarze :_:
Odpisz
7 kwietnia 2014, 21:36
albo premium :D
Odpisz
17 lipca 2012, 16:06
Ja jestem JA
do nie liczy sie tylko komp
Odpisz
6 maja 2012, 08:26
NO to dla nooba- jesteś no lifem
dla no life - jesteś noobem
Odpisz
5 maja 2012, 14:43
no dokładnie
Odpisz
5 maja 2012, 13:59
na przykładzie world of warcraft hańba :D
Odpisz
5 maja 2012, 11:58
noob- kiedyś będzie taki jak ty
no life- kiedyś był taki jak ty
ja daje 5
Odpisz
5 maja 2012, 11:17
Cała prawda. 5/5 i do ulu
Odpisz
5 maja 2012, 10:46
to mój brat nie ma zycia?
Odpisz
5 maja 2012, 09:23
4
Odpisz