Czy kiedykolwiek byłeś tak wkurzony?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2022, 19:48
tak
Odpisz
13 września 2018, 00:37
byłem
Odpisz
3 maja 2012, 08:00
Kaszuby i ten dom wymiotować mi się chciało :3
Odpisz
3 maja 2012, 10:31
@MinecraftMAN: Po twoim nicku widzę że grasz w Minecraft`a.
Odpisz
3 maja 2012, 10:36
@amekninja555: człowieku a kto by nie grał
Odpisz
3 maja 2012, 11:00
@johnyxd212: np. ja i wszyscy z mojej szkoły? ta gra to jakieś totalne badziewie -.-*
Odpisz
3 maja 2012, 13:17
@N_A_T_A_L_A: Jak się nie umie grać i nie ma się wyobraźni, to faktycznie.
Odpisz
3 maja 2012, 13:30
@Piotr99: może nie wszystkich pociąga układanie sześcianów bez celu?
Odpisz
3 maja 2012, 16:12
@paintowy_master: Minecraft to nie tylko układanie szcześcianów.
Odpisz
3 maja 2012, 16:37
@miszcz: na pewno?
Odpisz
3 maja 2012, 20:16
@paintowy_master: układanie sześcianów to ty możesz mieć w creativie.
Odpisz
4 maja 2012, 09:17
@johnyxd212: Gościu się pytał jak można w niego grać. A na twoje pytanie odpowiem: Wielu!
Odpisz
4 maja 2012, 14:32
@N_A_T_A_L_A: Jak śmiesz mówić, że Minecraft to badziewie?!
Odpisz
4 maja 2012, 16:31
@paintowy_master: Tam też kopiesz i tworzysz przedmioty, nie tylko układasz.
Odpisz
4 maja 2012, 16:32
@N_A_T_A_L_A: Jak się nie grało, to tak, może się wydawać, że to badziewie.
Odpisz
8 listopada 2012, 13:39
miej szacunek do innych kazdy ma swoje zdanie
ja nie lubie tej gry bo jest slaba
ale powtarzam kazdy ma swoje zdanie
Odpisz
13 marca 2013, 15:59
@Piotr99: Zgadzam się. Minecraft jest fajny. Wszyscy chłopcy i parę dziewczyn ( w tym ja ) z mojej klasy w to gra. :P
Odpisz
13 marca 2013, 18:55
Wiesz, że ten komentarz napisałem rok temu?
Odpisz
14 października 2013, 16:47
@miszcz: ja też nie grałam a uwielbiam minecraft chciałabym mieć ale mój komputer minecrafta nie ogarnia
Odpisz
12 stycznia 2014, 13:03
@johnyxd212: Wiesz, minecraft powoli wychodzi z mody.
P.S. Lubisz Elsworda?
Odpisz
23 stycznia 2015, 12:03
@MinecraftMAN: mnie też ale było fajnie prawie się przewróciłam jak tam chodziłam
Odpisz
2 lutego 2014, 19:53
co do pierwszego obrazka. Chyba tak napalony
Odpisz
9 października 2013, 21:42
Co do 3 obrazka, nie trzeba być wkurzonym, wystarczy być zoofilem XD
Odpisz
21 marca 2013, 10:55
Zauważyłam
Odpisz
22 lutego 2013, 21:43
Byłam w tym domku na końcu :] jest w Zakopanem
Odpisz
29 października 2012, 20:47
ja już byłem w tym domu na końcu :)
Odpisz
4 maja 2012, 20:52
jakoś mnie to nie śmieszy
Odpisz
3 maja 2012, 21:23
10 jest taka miejscowość z domami jak widzicie
9 pierwszy ma rękę a drugi mu dokłada
Odpisz
3 maja 2012, 22:03
@spiderman120: Tak, to jest Szymbark, na Kaszubach. Polecam. :-)
Odpisz
3 maja 2012, 20:54
minecraft to najfajniejsza gra na świecie:)
Odpisz
3 maja 2012, 19:55
i tak oto zaczął się temat o MineCrafcie :P
Odpisz
3 maja 2012, 17:48
@paintowy master: na pewno
Odpisz
3 maja 2012, 13:43
nie byłem kur*aaa!!!!!!! gdzie moja krowa?
Odpisz
3 maja 2012, 13:20
nie nie byłem
Odpisz