Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Ch-chesz wyparować...?
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2012, 19:45
Albo ci ktorym sie nie chce isc do kina.
Odpisz
5 maja 2012, 20:15
@Faster1611: albo ci co nie mają na niego kasy, geniuszu
Odpisz
23 lutego 2018, 13:43
@paintowy_master: albo ci którzy nie chcą iść do kina
Odpisz
1 kwietnia 2015, 12:17
jestem żadnym :C
Odpisz
18 marca 2013, 12:09
Ja jestem tym cierpliwym typem xp
Odpisz
5 maja 2012, 09:56
no nie koniecznie, zależy od prędkości łącza, ja na swoim 100m/s taki film w HD pobieram jakieś 10-15 minut, a kino w sumie też takie drogie nie jest.
Odpisz
5 maja 2012, 11:52
@frefux: zależy w jakim jesteś :D
Odpisz
5 maja 2012, 15:17
@frefux: Albo ja się nie znam na jednostkach, albo szybkość internetu wyraża się m/s.
Odpisz
5 maja 2012, 23:22
@szwedzik007: widzisz, na jeja dowiesz się wielu nowych rzeczy
Odpisz
5 maja 2012, 20:46
Ja wolę poczekać na lektora bo pier...e czytać napisy w większośći filmów a do najbliższego kina mam 50 km sle szybką prędkość łącza
Odpisz
5 maja 2012, 18:53
Wygląda na to,że jestem bogaty.
Odpisz
5 maja 2012, 13:51
jestem w takim razie bogaty :D ale nie zawsze mam czas na kino :D
Odpisz
5 maja 2012, 13:16
jestem bardzo cierpliwa :P
Odpisz
5 maja 2012, 12:01
cierpliwy
Odpisz
5 maja 2012, 11:06
To ja jestem niecierpliwa i bogata.
Odpisz
5 maja 2012, 09:51
literówka ? ciepliwi ?
Odpisz
5 maja 2012, 09:40
cóż nie każdy ogarnia system... 5/5 i do ulu
Odpisz
5 maja 2012, 09:18
sam jesteś żal, jak nie rozumiesz to nie oceniaj. ja daję 5/5 ;d
Odpisz