Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DiKarpio

29 maja 2015, 19:40

Wywiad z Osamą:
- Jaki jest pana ulubiony kolor?
- Hmmm... GRANATOWY.
- Marka pana samochodu?
- Citroen C4.
- Jak wygrywa pan w tenisa?
- Używam dobrej RAKIETY.
- Pana ulubiony aktor?
- Zbigniew ZAMACHOWSKI.
- Jaki serial ogląda pan najczęściej?
- Kapitana BOMBĘ.
- Co wręcza pan swojej walentynce?
- Hmmm... No oczywiście, że BOMBONIERKĘ.
- Co zrobiłby pan, gdyby uczennice rozmawiały na pana lekcjach?
- Oczywiście bym je ROZSADZIŁ.
- Jak pan wchodzi do basenu?
- Skaczę na BOMBĘ.
- Od tego wywiadu rozbolała mnie głowa. Dokończymy jutro.
- Niech pan weźmie iBUM. Mi zawsze pomaga. Wiem, mam trochę WYBUCHOWY charakter.

Avatar gabisoch

30 maja 2015, 10:12

@DiKarpio: Ten kto odpowiadał na pytania najwyraźniej lubił wybuchy... :p

Avatar Kivera

5 czerwca 2015, 07:49

@gabisoch: No shit sherlock!

Avatar gabisoch

5 czerwca 2015, 10:14

@Kivera: xD

Avatar Predator_PL

27 lipca 2015, 16:18

@DiKarpio: spierda... do działu z kawałami

Avatar DiKarpio

27 lipca 2015, 18:56

@Predator_PL: Podobno ukradłeś nick UkradliMiNick -_-

Avatar Predator_PL

Edytowano - 28 lipca 2015, 11:08

@DiKarpio: pierdo. się -_- ta pierd.lon, suk. kłamie

Avatar DiKarpio

28 lipca 2015, 11:12

@Predator_PL: UkradliMiNick to nie dziewczyna tylko chłopak ,jeśli chciałbyś wiedzieć.

Avatar Predator_PL

28 lipca 2015, 11:13

@DiKarpio: mam to w dupie a ja temu su**nsy..wi nie ukradłem nicku to ten debi. mógł sobie wcześniej taki zrobić -_-

Avatar DiKarpio

Edytowano - 28 lipca 2015, 11:15

@Predator_PL: Kim trzeba być ,żeby cenzorować ,,debil''... Wściekasz się zamiast powiedzieć spokojnie ,że to nieprawda .Do tego niepotrzebnie mi dajesz strzałki w dół.Ale ja ci nie dam ,bo swój honor mam.

Avatar Predator_PL

28 lipca 2015, 11:54

@DiKarpio: bo czasami jak ktoś mnie wkurza i chcę go obrazić to pisze że moderator to musi sprawdzić i nie dodaje

Avatar MegaSonicMan

19 kwietnia 2019, 13:55

@gabisoch: Może to sekretnie on?

Avatar DiKarpio

19 kwietnia 2019, 14:20

@MegaSonicMan: co

wiesz, kiedy to było? xd

Avatar MegaSonicMan

19 kwietnia 2019, 14:31

@DiKarpio: ...chwileczkę...2015? ...

Avatar Kambot

27 maja 2015, 18:38

Avatar polandball1

27 maja 2015, 18:43

Avatar Mikaaaaaaaaaaaa

10 listopada 2016, 13:24

@Kambot: No, poprostu bombowe. c;

Avatar Velos

29 maja 2015, 20:32

Komiksy By Michel Bay

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2015, 16:22

Bo zwykłe gryzienie stało się za nudne :D

Avatar torasek

29 maja 2015, 16:57

Bo zwykłe gryzienie jest zbyt mainstreamowe

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2015, 16:49

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2015, 16:47

allah akbar allah akbar !!!

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2015, 17:43

Świetne,no po prostu bomba

Avatar Axl_MMX

27 maja 2015, 19:29

Tylko fanatycy nie lubią psów, bo pogryzły Mahometa, a sam prorok miał być "kociarzem".

Avatar NinjaPotato

27 maja 2015, 19:17

Bombowa historia

Avatar MTziolkowkyV

27 maja 2015, 18:32

Allahu Akbar

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Rel

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka